ČTYŘI MEDAILE Z PŘEBORU PRAHY DRUŽSTEV MLÁDEŽE

Na začátku nového roku vyvrcholily Přebory Prahy družstev mládeže mladšího žactva, staršího žactva a dorostu. Všechny závěrečné turnaje byly sehrány na našich domácích stolech na ZŠ Rakovského v Praze 12, a to 12.ledna soutěže mladšího žactva, 13.ledna soutěže staršího žactva a 1.února soutěže dorostu.

V sobotu 12.ledna 2013 se naše A družstvo mladších žáků muselo obejít bez nemocných Jáchyma Šebla a Jonáše Kulveita,, a tak ve složení Máťa Sládek, Adam Pašek a Verča Šimůnková bojovali o udržení medailových pozic pro naše barvy. Přes porážky od Sportovního Jižního Města a od Lokomotivy Vršovice se nám podařilo uhájit konečné 2.místo v nejvyšší soutěži mladšího žactva. Ve 2.třídě mladšího žactva vybojovali též 2.místo Míša Vodička s Petrem Vaňkem, kdy jsme smolně prohráli s Lokomotivou Vršovice B o konečné prvenství.

V neděli 13.ledna 2013 pokračovaly soutěže staršího žactva. V 1.třídě zahráli výborně Honza Škarban s Domčou Paškem a Ondrou Šimůnkem,kteří vybojovali konečné 3.místo, když v závěrečném turnaji prohráli pouze se Sportovním Jižním Městem A.

V pátek 1.února vyvrcholily Přebory Prahy družstev kategoriemi dorostu. Naše A družstvo ve složení David Zahrádka, Honza Škarban, Domča Pašek a Míša Zeidler dokázalo výborným finišem vybojovat konečné 3.místo, když v závěrečném turnaji nestačili pouze na B a C družstvo Kotlářky, kdy chybělo málo a kluci mohli porazit i Kotlářku C. Ve 2.třídě nastupovali Klárka Diblíková, Naty Vlčková, Ivča Vávrová, Míša Zeidler a Máťa Sládek a obsadili konečné 3.místo. Ve 3.třídě se neztratili Máťa Sládek s Jonášem Kulveitem a Adamem Paškem a obsadili též 3.místo. V kategorii dorostenek Klárka Diblíková s Naty Vlčkovou potvrdily 1.místo proti Kotlářce A  i na domácích stolech a po vítězství 4:1 se nominovaly na Mistrovství ČR družstev, které se bude konat v dubnu v Ostravě.

Všem našim hráčům děkuji za předvedené výkony a holkám budeme držet palce na Mistrovství ČR.