ROZPIS TRÉNINKŮ 2009 / 10

ROZPIS TRÉNINKŮ NA SEZÓNU 2009/2010

Pondělí                                   velká TV

14.00 – 15.30                       nejmladší žactvo III.                                     Linert M.

15.30 – 17.00                       žákyně, dorostenky                                      Kocová M.

                                                mladší žactvo I.,II., starší žáci                      Linert M.

17.00 – 19.00                        muži A,B,  ženy D

19.15 – 21.00                        mistrovská utkání – muži B, C, D, E

 

                                                malá TV

17.00 – 18.00                        žákyně, dorostenky, madší žactvo - cvičení   Štěpánková A.

 

Úterý                                        velká TV

13.00 – 15.00                         žákyně, dorostenky                                        Kocová M.

14.00 – 15.00                         přípravka                                                        Linert M.

15.00 – 17.00                         nejmladší žactvo         I., II.                            Linert M.

17.00 – 19.00                         žákyně, dorostenky, dorostenci, dospělí        Kocová M.

19.00 – 20.00                         zájmová skupina                                             Linert M.

           

                                                 malá TV

15.00 – 16.00                         přípravka                                                              

16.00 – 17.00                         nejmladší žactvo IV.

17.00 – 19.00                         mladší žáci I., II., starší žáci                          Linert M.       

 

Středa                                      velká TV

14.00 – 15.30                         nejmladší žactvo III.                                      Linert M.

15.30 – 17.00                         žákyně, dorostenky                                       Kocová M.

                                                 mladší žactvo II., nejmladší žactvo I.             Linert M.

17.00 – 19.00                         žákyně, dorostenky, dorostenci, dospělí       Kocová M.     

19.15 – 21.00                         mistrovská utkání – muži F, G

               

                                                  malá TV

17.00 – 19.00                         mladší žáci I., starší žáci, dorostenci             Linert M.

19.00 – 20.00                         zájmová skupina                                           Linert M.

 

Čtvrtek                                     velká TV

13.00 – 15.00                         žákyně, dorostenky                                        Kocová M.

14.00 – 15.00                         přípravka                                                        Linert M.

15.00 – 17.00                         nejmladší žactvo I., II                                   Linert M.

17.00 – 19.00                         žákyně, dorostenky, dorostenci, dospělí       Kocová M.

19.00 – 20.00                         zájmová skupina                                            Linert M.        

 

                                                 malá TV

15.00 – 16.00                         přípravka        

16.00 – 17.00                         nejmladší žactvo IV.

17.00 – 19.00                         mladší žactvo I., II., starší žáci                      Linert M.

  

Pátek                                        velká TV

13.00 – 14.00                         přípravka                                                       Linert M.

14.00 – 15.30                         nejmladší žactvo I., II.                                   Linert M.

15.00 – 17.00                         žákyně, dorostenky                                       Kocová M.

15.30 – 18.00                          turnaje mládeže – Modřanská GP               

18.00 – 21.00                         mistrovská utkání – muži H, I, ženy E