VÍTĚZNÁ TEČKA NAŠICH MUŽSKÝCH TÝMŮ

Včera byla sehrána závěrečná utkání našich mužských družstev v 1. a 2.třídě pražských soutěží.

V 1.třídě mužů nastoupilo naše A družstvo mužů ve složení Radka Kaba, Ondra (Bizon) Sklenář, Michal (Šamánek) Musil a David Zahrádka ke svému poslednímu utkání v této sezóně proti Sokolu Michle C i s jejich legendárními esy pány Haralíkem, Votípkou a Pištorou. Přestože se družstvo muselo obejít bez kapitána týmu Davida Pospíšila, dokázalo zvítězit s druhým týmem soutěže 10:5 (vlastně 11:5). když největší hvězdou týmu byl Bizon, který uhrál 4,5 bodu. Díky tomuto vítězství by naše ˇAčko nemělo skončit hůře než na 4.místě

Ve 2.třídě jsme nastoupili v sestavě Míra Tvrdý, Martin Linert, Filip Klimovič a jelikož jsme Davida Zahrádku zapůjčili do Áčka, posílil naše řady Ondra Šimůnek. Našimi soupeři bylo družstvo Lokomity Vršovice E, které též nastoupilo béž svého nejlepšího hráče Milana Hrbáčka. Podle předpokladů jsme spolu s Mírou prohráli čtyřhru, ale jelikož Filip s Ondrou zvítězili po boji 3:2, tak jsme srovnali na 1:1. Velmi kvalitní zápas sehrál Ondra, který po vítězství ve čtyřhře nejprve prohrál se Šobáněm 10:12 v pátém setu a poté porazil v dalším vyrovnaném souboji Blažka 11:9 opět v pátém setu. Jelikož ostatní hráči týmu nezaváhali, zvítězili jsme v utkání 10:2 a uhájili jsme tak s největší pravděpodobností koněčné 6.místo.