ÚSPĚŠNÉ VYSTOUPENÍ NAŠICH DRUŽSTEV NA 1. TURNAJI PŘEBORU PRAHY DRUŽSTEV KATEGORIE DO 19 LET

V sobotu 8. října 2022 se v areálu HAMR v Braníku uskutečnil 1. turnaj Přeboru Prahy družstev kategorie chlapců a dívek do 19 let. V 1. třídě dívek startovalo naše A družstvo ve složení Adélka Mikešová a Eliška Slavíčková. Holky velmi dobře vstoupily do turnaje, když dokázaly porazit Kotlářku A 3:2 a po následující porážce se Spartou A obsadily průběžné 2. místo 1. třídě chlapců startovalo naše A družstvo, které nastupovalo ve složení Vašek Nádvorník, Adam rek, Lukáš Rek a Honza Slavíček. Kluci obsadili průběžné 3. místo, když v souboji o 3.místo porazili Kotlářku B 3:1Naše B družstvo startovalo ve 2. třídě v sestavě Adam Gräf a Kuba Magyar, které doplňovali Lukáš Rek, Adélka Mikešová a Eliška Slavíčková. Naprosto s přehledem vyhráli svoji základní skupinu a v utkání o 1. místo v soutěži podlehli Spartě A 0:3 a skončili tak na 2. místě.