10. a 11.KOLO LIGOVÝCH SOUTĚŽÍ

1.LIGA ŽEN SK.A

TJ Slavoj Praha A  - AC Sparta Praha A  4 : 6

Pařízková Monika 2, Kaba Radka 2, Šimůnková Veronika 0

Naše holky v souboji s vedoucím družstvem soutěže sehrály vyrovnanou partii. Sice jsme se museli obejít bez Aničky Stránské, ale i tak jsme měli blízko k remíze, když Monika Pařízková prohrála s Markétou Vondrákovou 1:3, když všechny sety prohrála v koncovkách.

TJ Slavoj Praha A  - SF SKK El Niňo Praha A  2 : 8

Kaba Radka 1, Šimůnková Veronika 1, Pařízková Monika 0, Timonina Valerija 0

I utkání s El Niněm bylo velmi vyrovnané, Verča Šimůnková s Monikou Pařízkovou prohrály ve čtyřhře 1:3. V úvodních dvouhrách pak Radka Kaba prohrála s Helenou Sommerovou 9:11 v pátém setu a Monika Pařízková se Sárou Allertovou 1:3. Verča Šimůnková následně prohrála s Niamh Štricovou ve vyrovnaném zápase 0:3. V dalším průběhu pak Verča Šimůnková a Radka Kaba dokázaly porazit Sáru Allertovou a upravily tak stav utkání na konečných 2:8.

2.LIGA ŽEN SK.A

TJ Slavoj Praha B  -  TJ Sokol Plzeň V. A   4 : 6

Šimůnková Veronika 3, Timonina Valerija 1, Lipovčanová Helena 1

Na závěr sobotního ligového programu nastoupilo naše Béčko proti tradičním soupeřkám ze Sokola Plzeň. Oporou týmu byla Verča Šimůnková, která přestože v průběhu dne odehrála 8 dvouher a 3 čtyřhry, dokázala v tomto utkání vybojovat 3 body. Ke svému letošnímu premiérovému startu nastoupila Helča Lipovčanová, která nastoupila téměř po dvou letech. Lera Timonina zvítězila s Pavlínou Polákovou 3:0, ale jelikož prohrála s Hanou Bydžovskou 5:11 v pátém setu, prohrály nakonec naše holky 4:6.

 

Velka_cena_Prahy_logo_mensi.png