12.KOLO LIGOVÝCH SOUTĚŽÍ

2.LIGA ŽEN SK.A

TJ Slavoj Praha B  - TJ ABC Braník A  6 : 4

Diblíková Klára 3,5, Šimůnková Veronika 2,5, Lipovčanová Helena 0

V úvodním utkání druhé poloviny ligových soutěží narazily naše holky na tradiční soupeřky z Braníka. Důležitá byla již úvodní čtyřhra, ve které Klárka Diblíková s Verčou Šimůnkovou zvítězily 3:1, 11:9 v posledním setu. Oporou byla Klárka Diblíková, která vyhrála s přehledem všechny své zápasy. Verča Šimůnková sice prohrála s Janou Suchomanovou 1:3, když v úvodních setech hrála se soupeřkou příliš v kontradrajvových výměnách. Ve třetím setu začala Verča hrát více tospinové údery a dokázala tak snížit na 1:2. Rozhodující zápas sehrála Verča s Martinou Černou, když prohrála první set, ale v dalších setech začala lépe přijímat, snažila se o více o topspiny z obou stran a zaslouženě zvítězila 3:1. Helča Lipovčanová sice nevyhrála žádný zápas, ale byla důležitou oporou týmu.