12.KOLO SOUTĚŽÍ PSST

DIVIZE MUŽŮ

Avia Čakovice B - TJ Slavoj Praha A  10 : 5

Pašek Dominik 2, Vaněk Petr 1, Nádvorník Václav 1, Linert Martin 1

Bohužel jsme tentokrát prohráli obě dvě čtyřhry. Přestože jsme netradičně vyhrávali v pátých setech a Martin Linert opět porazil Petra Novotného, stačilo to pouze na porážku 5:10. 

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

TJ Slavoj Praha B - TTC Klánovice A  8 : 10

Pospíšil David 4,5, Bohumský Petr 2, Zahrádka David 1, Diblíková Klára 0,5

Naše Béčko bohužel začalo utkání ve třech, David Zahrádka dorazil až na druhou polovinu utkání, navíc se příliš nedařilo Klárce Diblíkové. Přestože David Pospíšil uhrál 4,5 bodu, stačilo to pouze na porážku 8:10.

2.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Slavoj Praha C  - TTC Elizza Praha G  10 : 5

Šimůnek Ondřej 4,5, Rek Adam 2, Linert Martin 2, Tvrdý Miroslav 1,5

Soupeři nastoupili v naprosto odlišné sestavě než v úvodním utkání sezóny. Oporou našeho týmu byl Ondra Šimůnek, který uhrál 4,5 bodu, když obracel několik špatně vyvíjejících se zápasů, a to jak s Lukášem Kotlorzem, tak s Filipem Bialasem. Vzhledem k tomu, že ostatní přidali další potřebné body, vybojovali jsme další vítězství, tentokrát 10:5.

1.TŘÍDA ŽEN

TTC Elizza Praha D  - TJ Slavoj Praha C   2 : 8

Kurková Marie 2,5, Mikešová Adéla 2,5, Havlíčková Eva 0, 3x w.o.

Naše Céčko pokračovalo ve vítězných utkáních. Soupeřky nastoupily pouze ve dvou. Marie Kurková a Adélka Mikešová s přehledem vyhrály všechny své zápasy. Evička Havlíčková měla dobře rozehraný zápas s Nelou Kemlinkovou, když vedla již 2:1 na sety a nakonec prohrála 9:11 v pátém setu. I tak naše družstvo zaslouženě zvítězilo 8:2.

Velka_cena_Prahy_logo_mensi.png