14.KOLO SOUTĚŽÍ PSST

DIVIZE MUŽŮ

TJ Slavoj Praha A  - Slovan KST Bohnice B  0 : 10

Pašek Dominik 0, Nádvorník Václav 0, Rek Adam 0, Linert Martin 0

Proti vedoucímu družstvu soutěže nastoupilo naše Áčko se dvěma hráči z Céčka. Pro Adama Reka to byla divizní premiéra v divizní premiéra. Přestože výsledek vypadá jednoznačně, na stolech to tak jednoznačné nebylo. Především úvod utkání byl nadějný. Domča Pašek s Martinem Linertem vedli ve čtyřhře 2:1 na sety, Vašek Nádvorník prohrál s Petrem Milkem 8:11 v pátém setu a Domča Pašek nevyužil vedení s Ondrou Kadavým 10:4 v pátém setu a prohrál 11:13.

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

TJ Sokol Michle B - TJ Slavoj Praha B  10 : 1

Kaba Radka 1, Bohumský Petr 0, Sklenář Ondřej 0

Naše B družstvo opět pouze ve třech hráčích. Čestný bod vybojovala Radka Kaba, když porazila Jaroslava Zámyslického 3:1 na sety.

2.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

AC Sparta Praha H - TJ Slavoj Praha C  3 : 10

Šimůnek Ondřej 3,5, Rek Adam 3,5, Tvrdý Miroslav 1,5, Linert Martin 1,5

V utkání s posledním družstvem naší soutěže jsme vstoupili vítězstvím v obou čtyřhrách. V dalším průběhu se nám tentokrát dařilo v pátých setech, když z šesti pětisetových zápasů jsme jich vyhráli pět. Oporami týmu tentokrát byli Ondra Šimůnek a Adam Rek, kteří vybojovali po třech bodech.

1.TŘÍDA ŽEN

TJ Slavoj Praha C  - FC Přední Kopanina A  9 : 1

Kurková Marie 3,5, Kodetová Hanka 3,5, Havlíčková Eva 2

Naše děvčata opět s přehledem zvítězila, tentokrát 9:1. Po třech bodech vybojovaly Marie Kurková a Hanka Kodetová. Pro Evičku Havlíčkovou byly dva uhrané body premiérovými v soutěžích dospělých.