17.KOLO SOUTĚŽÍ PSST

DIVIZE MUŽŮ

TJ Slavoj Praha A - TJ Sokol Nusle Praha A 2 : 10

Vaněk Petr 1,5, Zahrádka David 0,5, Kulveit Jonáš 0, Šebl Jáchym 0

Soupeři sice nepřijeli v úplně nejsilnější sestavě, ale i naše družstvo se muselo obejít bez jedničky týmu Domči Paška. Utkání se lámalo hned po čtyřhrách, kdy za stavu 1:1 naši kluci prohráli třikrát v koncovkách pátého setu.

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Avia Čakovice B - TJ Slavoj Praha B 10 : 1

Diblíková Klára 1, Pospíšil David 0, Tvrdý Miroslav 0

Naše B družstvo bohužel nastoupilo pouze ve třech, a tak čestný bod uhrála pouze Klárka Diblíková, která porazila Vladimíra Toulu.

2.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C - TJ Slavoj Praha C 9 : 9

Škarban Jan 3, Šimůnek Ondřej 2,5, Linert Martin 2, Šimůnková Veronika 1,5

V napjaté atmosféře ve Stodůlkách jsme uhráli další nerozhodný výsledek. V průběhu utkání jsme však měli několik možností získat rozhodující bod. Ve čtyřhře Martin Linert s Honzou Škarbanem třikrát vedli 9:6, a přesto prohráli 9:11 v pátém setu. Verča Šimůnková vedla s Milanem Čečákem 1:0 na sety a 10:7 a bohužel prohrála v koncovce 13:15. Další set sice vyhrála 11:9 , aby nakonec prohrála 7:11 v pátém setu. V další své dvouhře vedla Verča s jedničkou soupeře Mikhailem Seliverskinem 2:1 a 10:8. Verča měla problém s příjmem soupeřova podání, a tak prohrála v koncovce 10:12. V pátém setu byl stav ještě 7:7, ale nakonec Verča prohrála 7:11. Martin Linert vedl s Milanem Čečákem bez větších problémů 2:0 na sety, soupeř však změnil hru, Martin vypadl z rytmu a po třech setech 5:11 prohrál 2:3. V dalším zápase vedl Martin s Mikhailem Seliverskinem 5:2 v pátém setu, soupeř však dokázal vyrovnat a v rozhodujích okamžicích zahrál několik zkušených míčů a po zásluze skončil zápas výsledkem 8:11 ve prospěch soupeře.