18.KOLO SOUTĚŽÍ PSST

DIVIZE MUŽŮ

AC Sparta Praha D - TJ Slavoj Praha A  10 : 2

Pašek Dominik 1, Vaněk Petr 1, Šebl Jáchym 0, Zahrádka David 0

V úvodu utkání o 9.místo v soutěži prohráli naši kluci třikrát v koncovce pátého setu, což výrazně ovlivnilo další průběh utkání. Naše jediné body pak uhráli Petr Vaněk a Domča Pašek proti Jakubu Lánskému. "Pod čarou" ještě zvítězil Jáchym Šebl nad Vítkem Gaydošem, ale to již neovlivnilo celkovou porážku 2:10.

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

Slavoj Praha B - TJ Sokol Nusle Praha C 10 : 6

Pospíšil David 3,5, Diblíková Klára 2,5, Zahrádka David 2, Bohumský Petr 2

Naše B družstvo pod taktovkou "zkušeného manažéra a stratéga" Bizona nezaváhalo a vybojovalo cenné vítězství.

2.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Slavoj Praha C - TJ Sokol Běchovice II. A 5 : 10

Šimůnek Ondřej 3,5, Šimůnková Veronika 1, Tvrdý Miroslav 0,5, Nádvorník Václav 0

Proti vedoucímu družstvu soutěže to zpočátku vypadalo nadějně, Ondra Šimůnek s Mírou Tvrdým ve čtyřhře prohrávali 0:2 na sety, srovnali na 2:2, v pátém setu prohrávali 5:9, aby nakonec zkušeně zvítězili 11:9. Vašek Nádvorník proti Štěpánu Rejentovi prohrál 1:3, když za stavu 1:1 prohrál dvě koncovky. V další dvouhře prohrál Míra Tvrdý s Ivanem Procházkou po boji 1:3, když jejich zápas trval stejně dlouho jako dva zápasy na vedlejším stole. V dalším průběhu utkání sice Verča Šimůnková porazila velmi soustředěným výkonem druhého hráče soutěže Štěpána Rejenta, když hrála trpělivě, držela se u stolu a po zásluze zvítězila 3:1. Přestože naše jednička týmu Ondra Šimůnek vybojoval tři vítězství, stačilo to nakonec pouze na porážku 5:10.