TTC Elizza Praha D - TJ Slavoj Praha A  5 : 10

Důležitým vítězstvím udělal náš A tým další krok v bojích o udržení.

Slavoj Praha B - SF SKK El Niňo Praha G 10 : 6

Zahrádka David 3, Kaba Radka 3, Bohumský Petr 3, Sklenář Ondřej 1

2.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Slavoj Praha C - TJ Malešice A 10 : 7

Šimůnek Ondřej 3,5, Nádvorník Václav 2, Linert Martin 2, Tvrdý Miroslav 1,5, 1x w.o.

Po bojovném výkonu jsme zvítězili nad druhým týmem soutěže. Soupeři sice nastoupili s pěti hráči, ale i tak jsme měli utání pod kontrolou. Ondra Šimůnek s Mírou Tvrdým získali bod ve čtyřhře (letos již potřetí), a jelikož jsme v úvodní sérii získali 3 body, ujali jsme se vedení 4:2. Pomohlo nám i zranění hráče Vedrala, který po porážce s Mírou Tvrdým musel střídat, ale i tak jsme mohli utání ukončit i dříve, když Martin Linert vedl s Jaroslavem Hofmanem 2:0 na sety a Vašek Nádvorník se stejným soupeřem prohrál 11:13 v pátém setu. Vašek prohrával v pátém setu již 3:9, dokázal vyrovnat na 10:10, dokonce měl jeden mečbol, ale nakonec koncovku prohrál. Oporou týmu byl Ondra Šimůnek, který získal 3 body a v posledním zápase mu nenastoupil soupeř. Vítězstvím v tomto utkání jsme doplnili naší bilanci v této soutěži, kdy jsme získali body (vítězství či remízu) se všemi soupeři v naší skupině.