1.TURNAJ PŘEBORU PRAHY DRUŽSTEV DOROSTU

V neděli 6. října 2019 se v areálu HAMR v Braníku uskutečnil 1. turnaj Přeboru Prahy družstev dorostu. Jelikož naše A družstvo před dvěma týdny nepostoupilo z kvalifikačního turnaje, startovala obě naše zúčastněná družstva ve 2.třídě dorostu, a to A družstvo ve složení Vašek Nádvorník, Adam Rek a Michal Michlík a B družstvo v sestavě Honza Slavíček, Adam Gräf, Ondra Sládek a Matouš Klein. Soutěž byla hrána ve dvou čtyřčlenných skupinách s dohráním o jednotlivá umístění, kdy jednotlivá utkání byla hrána na všech pět zápasů.

Přebor Prahy družstev dorostu

A družstvo vyhrálo svoji základní skupinu, kdy všechna utkání vyhráli 5:0 a v boji o konečné umístění prohráli s Kotlářkou C, když Vašek s Adamem nenašli recept na obranu Jonáše Gajdy a obsadili tak konečné 2. místo.

TJ Slavoj Praha A

- SK DDM Kotlářka Praha D  5 : 0

- TJ Lokomotiva Vršovice B  5 : 0

- KST FZŠ Trávníčkova A  5 : 0

o 1. místo

- SK DDM Kotlářka Praha C  2 : 3

B družstvo využilo možnosti střídání a nastupovalo ke všem utkáním ve čtyřech hráčích. V základní skupině obsadili kluci 3. místo, kdy k lepšímu umístění chybělo trochu štěstí v utkání s Elizzou C, ve kterém prohráli 2:3. V utkání o umístění prohráli s Kotlářkou D 1:4, když jediný bod vybojoval Matouš Klein, když porazil Tadeáše Bertha. V konečné klasifikaci 2.třídy obsadilo naše B družstvo 6. místo.

TJ Slavoj Praha B

- TTC Elizza Praha C  2 : 3

- TJ Lokomotiva Vršovice B  3 : 2

- SK DDM Kotlářka Praha C  0 : 5

o 5. místo

- SK DDM Kotlářka Praha D  1 : 4

Výsledky 2. třídy dorostu naleznete v příloze.

 

PřílohaVelikost
vysledky_2_trida_dorost.pdf1006.78 KB
Velka_cena_Prahy_logo_mensi.png