1.TURNAJ PŘEBORU PRAHY DRUŽSTEV MLADŠÍHO ŽACTVA

V sobotu 10. října 2020 se v areálu HAMR v Braníku uskutečnil první turnaj Přeboru Prahy družstev mladšího žactva. V 1. třídě mladšího žactva startovala dvě naše družstva, A družstvo ve složení Adélka Mikešová, Hanka Kodetová a Eliška Slavíčková skončilo na 4. místě a B družstvo ve složení Nathan Cafmeyer, Kuba Magyar, Evička Havlíčková a Tomáš Hanzal obsadilo 5. místo

Naše A družstvo zahájilo turnaj vyrovnaným soubojem s našim Béčkem, kdy Adélka Mikešová vybojovala koncovku s Nathanem Cafmeyerem, kdy prohrávala 7:10 v pátém setu a nakonec vyhrála 12:10. Podobným způsobem Hanka Kodetová prohrávala s Kubou Magyarem 6:9 v pátém setu a vyhrála 11:9. Jelikož Eliška Slavíčková porazila Tomáše Hanzala 3:1 na sety, vyhrálo Áčko 3:0. Vyrovnané utkání sehrály holky též s družstvem Elizzy A, kdy Adélka prohrála s L.Lebedou 2:11 v pátém setu a Hanka s Š.Petrtýlem 4:11 v pátém setu. Zajímavý obrat zvládla Adélka v zápase s M.Alinčovou z Elizzy B, kdy v prvním setu prohrávala 1:9 a vyhrála 11:9. V rozhodujícím utkání o medailové umístění prohrálo Áčko se Spartou A 2:3. Adélka s Hankou sice porazily A.Noskovou, ale s M.Jandusem uhrály obě pouze jeden set a Eliška vyhrála s L.Martinkem první set, ale nakonec prohrála 1:3. Naše Áčko tak skončilo na průběžném 4.místě.

TJ Slavoj Praha A

- TJ Slavoj Praha B  3 : 0

- TTC Elizza Praha A  0 : 3

- TTC Elizza Praha B  3 : 1

- AC Sparta Praha A  2 : 3

- SK DDM Kotlářka Praha A  0 : 3

Naše B družstvo zahájilo turnaj vyrovnaným utkáním s našim Áčkem. V utkání s Kotlářkou vyhrál Nathan Cafmeyer úvodní set s F.Kauckým, bohužel v dalším průběhu začal spěchat a prohrál 1:3. Vyrovnané bylo též utkání se Spartou A, kdy Kuba prohrál s L.Martinkem 3:11 v pátém setu a Nathan s M.Jandusem 5:11 v pátém setu. V utkání s Elizzou A měl Nathan dobře rozehraný zápas s M.Durdisem. kdy vedl 2:1 na sety, ale nakonec prohrál 6:11 v pátém setu. V závěrečném utkání porazilo naše Béčko Elizzu B 3:1. Kuba prohrával s M.Alinčovou již 0:2 na sety a vyhrál 3:2 a Nathan porazil ve vyrovnaném zápase N.Kemlinkovou 3:0. Evička Havlíčková sice prohrála s M.Maškem 0:3, ale Kuba nakonec vyhrál s N.Kemlinkovou 3:1 a zajistil tak našemu Béčku průběžné 5.místo.