2. a 3.KOLO LIGOVÝCH SOUTĚŽÍ

1.LIGA ŽEN SK.A

TJ Slavoj Praha A  -  SKST Vlašim A  1 : 9

Kaba Radka 1, Stránská Anna 0, Pařízková Monika 0

V úvodním utkání naše A družstvo narazilo na největšího favorita soutěže, SKST Vlašim A. V barvách našeho Áčka měla premiéru Monika Pařízková, která je u nás na hostování z SKST Liberec. Čestný bod pro naše barvy nakonec vybojovala Radka Kaba, která porazila Michaelu Keroušovou 3:1.

TJ Slavoj Praha A  - TJ Sokol Králův Dvůr Queens A  4 : 6

Kaba Radka 1,5, Stránská Anna 1,5, Pařízková Monika 1

V odpoledním utkání svedlo naše Áčko velkou bitvu s družstvem Sokola Králův Dvůr včele s naší dlouholetou hráčkou Denisou Hoškovou. Našim holkám se podařil vstup do utkání, vyhrály čtyřhru a po první sérii vedly 3:1, později dokonce 4:2. Blízko k dalšímu bodu měla Anička Stránská v zápase s Kačkou Pisárovou. Anička vedla 1:0 na sety a 6:3, vypadla však z rytmu a set prohrála. Další set sice opět vyhrála, ale jelikož další dva sety prohrála 8:11, prohrála zápas 2:3. Podobně rozehraný měla i zápas s Denčou Hoškovou, kdy za stavu 1:1 vedla v obou dalších setech.které však prohrála vždy v koncovce. Jelikož se podobně dařilo i Radce Kaba s Martinou Sobkovou, když Radka prohrávala 0:2 na sety, srovnala na 2:2, aby nakonec prohrála v pátém setu 7:11. Šanci na pátý bod měla ještě Monča Pařízková s Martinou Sobkovou. Monča vyhrála jeden set, ale jelikož tři další sety prohrála v koncovce, prohrála 1:3 a celé utkání tak skončilo porážkou 4:6.

2.LIGA ŽEN SK.A

AC Sparta Praha B - TJ Slavoj Praha B  4 : 6

Diblíková Klára 3, Šimůnková Veronika 2, Timonina Valeriya 1

Naše Béčko sice začalo utkání porážkou ve čtyřhře, když Klárka Diblíková s Verčou Šimůnkovou vedly nad Anetou Kohlmannovou a Natálkou Handlovou 2:0 na sety, třetí set prohrály 11:13 a v pátém setu nakonec 9:11. Oporou týmu byla opět Klárka Diblíková, která vyhrála všechny své dvouhry. Verča Šimůnková porazila v úvodní dvouhře Anetu Kohlmannovou celkem jasně 3:0 a prohrála pouze s Natálkou Handlovou, když sice vyhrála první set, ale nakonec prohrála 1:3. Rozhodující bod získala Lera Timonina, která dokázala porazit právě Natálku Handlovou, a to ještě měla dobřa rozehraný zápas s Anetou Kohlmannovou, se kterou vedla 2:1 na sety.

TJ Sokol Praha - Stodůlky A - TJ Slavoj Praha B  2 : 8

Diblíková Klára 3, Šimůnková Veronika 3, Timonina Valeriya 2

V odpoledním utkání sice naše Béčko opět prohrálo čtyřhru. Vzhledem k tomu, že Klárka s Verčou odpoledne vyhrály všechny dvouhry a Lera prohrála pouze s Janou Dusilovou, vybojovaly naše holky již třetí vítězství, tentokrát 8:2.

Velka_cena_Prahy_logo_mensi.png