2.KOLO SOUTĚŽÍ PSST

DIVIZE MUŽŮ

TJ Slavoj Praha A  - AC Sparta Praha C 2 : 10

Vaněk Petr 1, Nádvorník Václav 1, Pašek Dominik 0, Šimůnek Ondřej 0

Druhé kolo se našemu Áčku příliš nepovedlo. Tentokrát se příliš nedařilo Domčovi Paškovi, který byl vyjímečně bez bodu. Nejlépe zahrál Vašek Nádvorník, který kromě vítězství nad Ondřejem Havazíkem prohrál s Petrem Chlumským 12:14 v pátém setu.

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

TJ Sokol Běchovice II. A - TJ Slavoj Praha B 10 : 5

Pospíšil David 2,5, Bohumský Petr 2, Zahrádka David 0,5

Naše Béčko nastoupilo v Běchovicích pouze ve třech hráčích a bohužel nestačilo na jednoho z adeptů na nejvyšší příčky v soutěži.

2.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

Slovan KST Bohnice D - TJ Slavoj Praha C  9 : 9

Tvrdý Miroslav 3,5, Šimůnková Veronika 2,5, Šimůnek Ondřej 1,5, Rek Adam 1,5

Hrdinou čtvrteční bitvy v Bohnicích se stal Míra Tvrdý, který tentokrát vybojoval 3,5 bodu. Míra prohrál pouze úvodní dvouhru s Jaromírem Radoušem, kdy i v tomto zápase vedl 2:1 na sety. V závěrečné dvouhře za stavu 8:9 s Ondřejem Kloučkem sice prohrával 0:6 v pátém setu, ale i tento stav dokázal zvrátit a po vítězství 11:8 v pátém setu vybojoval cennou remízu. V průběhu zápasu jsme měli blízko i k vítězství. Verča Šimůnková prohrála s Jaroslavem Houškou 1:3, když všechny sety prohrála v koncovkách. Ondra Šimůnek prohrál s Ondřejem Kloučkem 10:12 v pátém setu, kdy i Ondra prohrál všechny sety v koncovce. Adam Rek měl též dobře rozehraný zápas s Jaroslavem Houškou, vedl 1:0 na sety a 7:3, set prohrál, za stavu 2:1 na sety prohrál v koncovce 9:11 a nakonec prohrál 6:11 v pátém setu.

1.TŘÍDA ŽEN

TJ Slavoj Praha C  - TJ Lokomotiva Vršovice C  7 : 3

Mikešová Adéla 3, Kurková Marie 2,5, Havlíčková Markéta 1,5, Slavíčková Eliška 0

Podobně jako v prvním kole se utkání podařilo Adélce Mikešové, která vyhrála všechny své zápasy. Premiéra ve slavojáckých barvách se též zdařila našim novým posilám Marii Kurkové a Markétě Havlíčkové, které též zvítězily ve všech svých zápasech a přispěly tak k druhému našemu vítězství. Eliška Slavíčková sice prohrála všechny tři dvouhry, ale z toho dvakrát v koncovce pátého setu.