9. ročník Velké ceny Prahy za rekordní účasti!

Od pátku 31. května do neděle 2. června 2013 se koná, tradičně ve sportovní hale SK Oaza Praha, již 9. ročník mezinárodního mládežnického turnaje VELKÁ CENA PRAHY 2013. Letos turnaj přilákal rekordní účast - přes 300 hráčů a hráček z 11 zemí. Nejexotičtějšími účastníky turnaje bude minivýprava Alžírska. Dále se na Oáze objeví hráči z Rumuska, Maďarska, Polska, Litvy, Německa, Slovenska, Běloruska, Belgie, Francie, a samozřejmě z Česka.

Pořadatelé turnaje, TJ Slavoj Praha - oddíl stolního tenisuwww.tt-sport.cz, vypisují druhým rokem rovněž soutěže nejmladšího žactva. Ovšem největší konkurence se očekává v kategorii mladších žáků, kterých je přihlášeno do dvouhry více než 70, a to včetně nejužší špičky českého a slovenského žebříčku.

V pátek od 10h začínají soutěže družstev, které vyvrcholí v sobotu odpoledne. Dvouhry startují dopoledne v sobotu a dohrávají se v neděli.

Jako trenér německého družstva z dolního Saska by měl do Prahy dorazit i bývalý československý reprezentant Jaroslav Kunz.

Jan Poledne

zdroj: www.ping-pong.cz

PřílohaVelikost
Prague Grand Prix 2013, výsledky1.86 MB
Velka_cena_Prahy_logo_mensi.png