ADÉLKA MIKEŠOVÁ A ELIŠKA SLAVÍČKOVÁ ZVÍTĚZILY VE DVOUHŘE DÍVEK NA 4. TURNAJI SERIÁLU GRAND PRIX RACKETSPORT.CZ KATEGORIÍ U13 A U17

V neděli 13. února 2022 se v areálu SK HAMR uskutečnil 4. turnaj Seriálu Grand Prix RACKETSPORT.cz kategorií U13 a U17. Turnaje se zúčastnilo 39 hráčů a hráček v kategorii do 13 let a 26 v kategorii do 17 let. Na turnaji startovalo i 6 našich hráčů, a to Eliška Slavíčková, Terka Rousová a Kuba Magyar v kategorii U13 a Adélka Mikešová, Evička Havlíčková a Honza Slavíček v kategorii U17. Všichni naši hráči startovali v turnaji A.  V hodnocení dívek kategorie do 13 let zvítězila Eliška Slavíčková a v hodnocení kategorie do 17 let zvítězila Adélka Mikešová. Blízko k medailovému umístění měli těž Kuba Magyar, který obsadil 4. místo ve dvouhře kategorie do 13 let a též Honza Slavíček, který skončil na 4. místě ve dvouhře kategorie do 17 let.