Tak nám zrušili REGISTR

Nedalo mi to, musím zareagovat. Obdivuji, ve shodě s Martinem, načasování oné stížnosti řadového člena ČAST (viz rámeček na www.pinec.info), jež byla důvodem k prozatímnímu odklizení registru z prostředí internetu. Schválně se zkuste do registru dostat – nejde to, že jo? V předvečer zahájení ligových soutěží (vyjma těch extra) se stažení registru rovná, slušně řečeno lapálii. Doufejme, že se jedná pouze o stav dočasný.

Ona stížnost "kohosi" se zakládá na jednoduchém faktu, který je již od samotného spuštění registru dosti patrný: osobní údaje všech členů ČAST jsou tam k dostání jak houska na krámě. To je teda blbý! Ale to už víme dlouho. A proč právě teď se to začíná řešit?

Samotná myšlenka registru ČAST je výborná věc, kterou se ale bohužel podařilo protlačit do praxe nedomyšlenou, nedotaženou, atd. Osobně obdivuji pány autory – programátory, kteří dokážou tak složitou aplikaci (databázi) naprogramovat. Pro mě pánové odvedli kus dobré práce. Jen aby nepřišla v niveč.

Jsem velice zvědav, jak kauza Registr ČAST dopadne, a co bude potřeba dále "protlačit", aby vše fungovalo ke všeobecnému veselí řadových členů. Mě osobně je líto, že když už jsem nafotil tak báječný fotky některých členů oddílu dle evidenčního seznamu, nemůžu se s nimi v republikové databázi ani pochlubit. Jak řekl slepý, uvidíme. Anebo taky ne.

Velka_cena_Prahy_logo_mensi.png