DALŠÍ TŘI MEDAILE NA 6. TURNAJI SERIÁLU GRAND PRIX RACKETSPORT.CZ KATEGORIÍ U11, U15 A U19

V neděli 3. března 2022 se v areálu SK HAMR uskutečnil 6. turnaj Seriálu Grand Prix RACKETSPORT.cz kategorií U11, U15 a U19. Turnaje se zúčastnilo 14 hráčů a hráček v kategorii do 11 let, cca 60 hráčů a hráček v kategorii do 15 let a 11 v kategorii do 19 let. Na turnaji startovalo i 8 našich hráčů, a to Adélka Mikešová, Kuba Magyar, Evička Havlíčková, Terka Rousová, Tomáš Hanzal a Marek Hanzal v kategorii U15 a Honza Slavíček a Adam Gräf v kategorii U19. V hodnocení dívek kategorie U15 zvítězila Adélka MikešováVe dvouhře kategorie do 19 let vybojoval Honza Slavíček 2. místo a Adam Gräf obsadil 3. místo.

6.GP 2022 U19 6.GP 2022 U15

Podrobné výsledky naleznete v přílohách.

V dalších přílohách naleznete Bodové pořadí GP po 6 turnajích v kategoriích U15 a U19.