V neděli 3. října 2021 se v areálu SK HAMR uskutečnil úvodní turnaj Seriálu Grand Prix RACKETSPORT.cz kategorií U11, U15 a U19. Turnaje se zúčastnilo 7 hráčů a hráček v kategorii do 11 let. 56 v kategorii do 15 let a 16 v kategorii do 19 let. Na turnaji startovalo též 14 našich hráčů, z čehož 1 v kategorii U11, 9 v kategorii U15 a 4 v kategorii U19. Kája Reková při své premiéře na turnaji GP zvítězila v hodnocení dívek kategorie U11. Nejlepší hráčkou turnaje byla naše Hanka Kodetová, která zvítězila nejen v hodnocení dívek U15, ale i ve dvouhře kategorie U15. Adélka Mikešová zvítězila v turnaji B kategorie U15, čímž se kvalifikovala do turnaje A na následující turnaj. Ve dvouhře kategorie U19 obsadili Vašek Nádvorník 2.místo a Michal Pfleger 3.místo.
1. turnaj seriálu Grand Prix RACKETSPORT.CZ kategorií U11, U15 a U19
Dvouhra U11 - turnaj A
Reková Karolína - 5. místo / 2. místo v hodnocení dívek
- Trejbal Tadeáš (SK DDM Kotlářka Praha) 0:3 (-4,-4,-8)
- Dvořák František (TTC Elizza Praha) 3:1 (6,-8,6,10)
- Grzónka Albert Jan (STC Slaný) 0:3 (-5,-5,-8)
- Měcháček Adam (KST Vršovice) 1:3 (8,-9,-3,-7)
- Zemanová Karolína (TJ Avia Čakovice) 3:0 (8,2,7)
- Bednář Filip (SK DDM Kotlářka Praha) 0:3 (-3,-1,-6)
Dvouhra U15 - turnaj A
Kodetová Hanka - 1. místo / 1. místo v hodnocení dívek
- Svoboda Sebastian (SK DDM Kotlářka Praha) 3:0 (5,5,7)
- Elicer Lukáš (STC Slaný) 3:0 (9,2,4)
- Lebeda Lukáš (TTC Elizza Praha) 3|:0 (7,8,8)
- Maděra Vojtěch (SK DDM Kotlářka Praha) 3:0 (1,2,7)
o umístění
- Jandus Martin (AC Sparta Praha) 3:2 (7,-5,-8,5,10)
- Truchlík Maxim (SK DDM Kotlářka Praha) 3:0 (5,7,9)
- Krček Adam (STC Slaný) 3:1 (-8,9,13,12)
Rek Lukáš - 5. místo
- Melíšková Tereza (AC Sparta Praha) 3:0 (9,4,3)
- Bertho Tibor (SK DDM Kotlářka Praha) 3:0 (4,4,5)
- Vašina Václav (SKP Ústí nad Labem) 3:0 (9,7,10)
- Jandus Martin (AC Sparta Praha) 3:0 (8,7,5)
o umístění
- Elicer Lukáš (STC Slaný) 1:3 (-10,-5,9,-8)
- Kasner Vítek (STC Slaný) 3:0 (4,2,8)
- Procházka Michal (SK DDM Kotlářka Praha) 3:1 (9,-8,10,4)
Dvouhra U15 - turnaj B
Mikešová Adéla - 1. místo / 6. místo v hodnocení dívek
- Bartoníčková Lucie (Sokol Všetaty) 3:0 (6,10,7)
- Makarová Tereza (STC Slaný) 2:3 (-8,-8,9,5,-11)
- Jedlička Karel (KST Vršovice) 3:0 (3,6,3)
o umístění
- Hanzal Marek (TJ Slavoj Praha) 3:0 (1,5,3)
- Martinek Lukáš (AC Sparta Praha) 3:2 (8,5,-8,-9,8)
- Slavíčková Eliška (TJ Slavoj Praha) 3:1 (6,-9,4,7)
- Hůla Ondřej (SK DDM Kotlářka Praha) 3:1 (3,-7,8,9)
Slavíčková Eliška - 4. místo / 8. místo v hodnocení dívek
- Rousková Anežka (SK DDM Kotlářka Praha) 3:1 (10,1,-6,4)
- Martinec Ondřej (TTC Elizza Praha) 3:0 (4,1,2)
- Kyselka Jan (TTC Praha) 3:0 (1,4,6)
o umístění
- Mašek Matěj (TTC Elizza Praha) 3:0 (9,7,8)
- Čmerda Tomáš (TTC Litvínov) 3:2 (4,-5,9,-9,5)
- Mikešová Adéla (TJ Slavoj Praha) 1:3 (-6,9,-4,-7)
- Kůsová Adéla (Sokol Všetaty) 1:3 (5,-1,-2,-2)
Magyar Jakub - 6. místo
- Chvátal Hubert (Slovan KST Bohnice) 3:0 (7,4,7)
- Součková Kateřina (SK DDM Kotlářka Praha) 3:0 (1,10,3)
- Vondrák Patrik (TTC Elizza Praha) 3:0 (5,11,6)
o umístění
- Laube Martin (TTC Elizza Praha) 3:1 (-9,5,13,7)
- Hůla Ondřej (SK DDM Kotlářka Praha) 0:3 (-5,-7,-8)
- Makarová Tereza (TTC Elizza Praha) 3:0 (4,7,12)
- Čmerda Tomáš (TTC Litvínov) 2:3 (4,4,-18,-9,-5)
Hanzal Marek - 10. místo
- Červinka Jakub (TJ Avia Čakovice) 3:1 (6,-9,4,8)
- Dobeš Tomáš (Slovan KST Bohnice) 3:0 (6,7,9)
- Hájek František (TJ ABC Braník) 3:0 (5,4,7)
- Dvořák Michal (TTC Elizza Praha) 3:0 (6,4,6)
o umístění
- Mikešová Adéla (TJ Slavoj Praha) 0:3 (-1,-5,-3)
- Vondrák Patrik (TTC Elizza Praha) 3:1 (-11,,4,8,6)
- Alinčová Michaela (TTC Elizza Praha) 3:2 (3,-1,-11,11,6)
- Zinke Dominik (STC Slaný) 1:3 (6,-5,-3,-6)
Rousová Tereza - 3. místo v soutěži útěchy
- Lorenzová Evelína (Slovan KST Bohnice) 2:3 (-4,9,8,-3,-13)
- Zinke Dominik (STC Slaný) 0:3 (-1,-3,-8)
- Mašek Matěj (TTC Elizza Praha) 0:3 (-6,-8,-5)
- Felfel Jakub (SK DDM Kotlářka Praha) 3:0 (6,4,13)
soutěž útěchy
- Součková Kateřina (SK DDM Kotlářka Praha) 3:1 (7,10,8,4)
- Hanzal Tomáš (TJ Slavoj Praha) 3:1 (3,-8,6,3)
- Škapová Adéla (KST Jirkov) 0:3 (-9,-4,-8)
- Havlíčková Eva (TJ Slavoj Praha) 3:0 (9,7,9)
Havlíčková Eva - 4. místo v soutěži útěchy
- Čmerda Tomáš (TTC Litvínov) 0:3 (-6,-4,-7)
- Medda Mateo (SK DDM Kotlářka Praha) 3:0 (13,8,9)
- Mandat Marek (AC Sparta Praha) 3:0 (1,5,4)
- Kůsová Adéla (Sokol Všetaty) 2:3 (-10,-7,6,12,-7)
soutěž útěchy
- Kyselka Jan (KST Vršovice) 3:0 (9,5,5)
- Dobeš Tomáš (Slovan KST Bohnice) 3:2 (-6,4,-7,6,8)
- Bartoníčková Lucie (Sokol Všetaty) 0:3 (-7,-8,-9)
- Havlíčková Eva (TJ Slavoj Praha) 0:3 (-9,-7,-9)
Hanzal Tomáš - 5. místo v soutěži útěchy
- Martinek Lukáš (AC Sparta Praha) 0:3 (-4,-6,-7)
- Laube Martin (TTC Elizza Praha) 1:3 (5,-6,-8,-9)
- Beran Kryštof (SK DDM Kotlářka Praha) 3:0 (5,5,9)
soutěž útěchy
- Dvořák Michal (TTC Elizza Praha) 3:0 (7,3,10)
- Rousová Tereza (TJ Slavoj Praha) 1:3 (-3,8,-6,-3)
- Rousková Anežka (SK DDM Kotlářka Praha) 3:0 (6,7,10)
- Dobeš Tomáš (Slovan KST Bohnice) 3:2 (7,-9,-10,5,9)
Dvouhra U19 - turnaj A
Nádvorník Václav - 2. místo
- Vintr Josef (Union Plzeň) 3:2 (9,-9,7,-9,4)
- Mihalachi Marek (SK DDM Kotlářka Praha) 3:0 (6,4,5)
- Dostalík Robert (KSZ FZŠ Trávníčkova) 3:0 (6,8,3)
o umístění
- Gräf Adam (TJ Slavoj Praha) 3:0 (7,11,4)
- Pfleger Michal (TJ Slavoj Praha) 3:2 (-4,5,10,-6,1)
- Vintr Josef (Union Plzeň) 1:3 (-4,9,-15,-6)
Pfleger Michal - 3. místo
- Vrana Jakub (SK DDM kotlářka Praha) 3:0 (7,8,9)
- Pourová Dina (TTC Litvínov) 3:0 (6,5,5)
- Makara Michal (STC Slaný) 3:0 (8,7,13)
o umístění
- Kuboš Filip (SK DDM Kotlářka Praha) 3:0 (4,8,6)
- Nádvorník Václav (TJ Slavoj Praha) 2:3 (4,-5,-10,6,-1)
- Chadima Ondřej (STC Slaný) 3:2 (-6,-6,8,8,6)
Gräf Adam - 6. místo
- Kolářová Aneta (TJ Avia Čakovice) 3:0 (1,9,5)
- Chadima Ondřej (STC Slaný) 0:3 (-9,-9,-8)
- Bendová Amálie (SK DDM Kotlářka Praha) 3:1 (3,11,-8,12)
o umístění
- Nádvorník Václav (TJ Slavoj Praha) 0:3 (-7,-11,-4)
- Kuboš Filip (SK DDM Kotlářka Praha) 3:2 (-4,-5,9,3,6)
- Makara Michal (STC Slaný) 2:3 (10,5,-6,-6,-6)
Slavíček Jan - 8. místo
- Vojíř Patrik (TJ ABC Braník) 3:0 (12,5,3)
- Kuboš Filip (SK DDM Kotlářka Praha) 3:1 (9,-10,6,6)
- Urban Jakub (TJ Avia Čakovice) 3:1 (-6,8,7,4)
o umístění
- Vintr Josef (Union Plzeň) 0:3 (-17,-4,-11)
- Makara Michal (STC Slaný) 1:3 (9,-5,-3,-8)
- Kuboš Filip (SK DDM Kotlářka Praha) 1:3 (-4,-8,8,-8)
Podrobné výsledky naleznete v přílohách.
Příloha | Velikost |
---|---|
vysledky_1_gp_racketsport_u11.pdf | 154.3 KB |
vysledky_1_gp_racketsport_u15.pdf | 980.45 KB |
vysledky_1_gp_racketsport_u19.pdf | 325.02 KB |