DVĚ MEDAILE HANKY KODETOVÉ NA MISTROVSTVÍ ČR KATEGORIE U19 V PLZNI

Ve dnech 20. - 21. května 2023 se ve sportovní hale TJ Lokomotiva v Plzni uskutečnilo Mistrovství ČR jednotlivců kategorie U19. Mezi nominovanými 56 chlapci a 40 děvčaty nás reprezentovali Vašek Nádvorník v kategorii chlapců a Hanka Kodetová v kategorii dívek. Opět se velmi dařilo Hance Kodetové, která zvítězila ve dvouhře dívek a ve čtyřhře dívek spolu s M. Pařízkovou z Hodonína vybojovaly 2.místo.

MČR U19 Plzeň_dvouhra MČR U19 Plzeň_čtyřhra

MČR U19 Plzeň_medailisté MČR U19 Plzeň_Hanka a Šimon Bělík

Vašek Nádvorník narazil v 1. kole hlavní soutěže na J. Morávka z TJ Ostrava KST, se kterým prohrál po boji 1:4. Ve čtyřhře hrál Vašek s R. Nechybou z KST Apollo Ústí nad Labem a ve 2. kole prohráli s B. Otáhalem z Havířova a F. Vondráčkem z HB Ostrov 0:3. Ve smíšené čtyřhře spolu s K. Peštálovou z HB Ostrov postoupili též do 2. kola, kde prohráli s prvním nasazeným párem M. Šíp z Kotlářky a V. Šichanovou z SK Dobré 1:3.

Player - Mistrovstí ČR kategorie U19 | Tournamentsoftware.com

Hanka Kodetová prošla opět soutěží ve dvouhře dívek až do finále bez ztráty setu a ve finále stejným způsobem porazila i V. Šichanovou z SK Dobré a získala tak zaslouženě další titul Mistryně ČR. Ve čtyřhře dívek Hanka s M. Pařízkovou z Hodonína postoupily až do finále, kde prohrály ve vyrovnaném souboji s dvojicí SK Dobré A. Sazimová, V. Šichanová 10:12 v pátém setu, když nevyužily jeden mečbol a vybojovaly tak velmi pěkné 2. místo. Ve smíšené čtyřhře spolu s J. Škaldou z SK Dobré postoupili bez větších do osmifinále, kde prohráli s pozdějšími vítězi O. Květonem z HB Ostrov a V. Polákovou z Vlašimi 0:3.

Player - Mistrovstí ČR kategorie U19 | Tournamentsoftware.com

Konečné výsledky: Tournamentsoftware.com - Mistrovstí ČR kategorie U19 - Events

Velka_cena_Prahy_logo_mensi.png