V sobotu 20. listopadu 2021 se ve Vlašimi uskutečnil další Bodovací turnaj mládeže ČR kategorie do 15 let pořádaný jako Velká cena města Vlašim. Na turnaji startovali Lukáš Rek, Hanka Kodetová a Adélka Mikešová v turnaji kategorie A a Eliška Slavíčková turnaji kategorie B. Nejlépe se dařilo Hance Kodetové, která postoupila do osmifinále dvouhry a spolu se Simonou Holubovou z Hodonína zvítězily ve čtyřhře dívek kategorie B. Lukáš Rek již tradičně postoupil ze skupiny, v prvním kole hlavní soutěže vrátil porážku z minulého turnaje O. Balvarovi z Havířova a v osmifinále prohrál s prvním nasazeným D. Sochorem ze Sparty. Dařilo se též Elišce Slavíčkové, která zvítězila v turnaji B a kvalifikovala se tak do turnaje A pro následující BTM ČR.
BTM ČR Vlašim - kategorie U15
Dvouhra chlapců do 15 let - turnaj A
Rek Lukáš - 9. - 16. místo
- Březina Radovan (KST Zlín) 3:1 (-8,9,10,3)
- Kabelka Jakub (KST Apollo Ústí nad Labem) 1:3 (9,-6,-10,-7)
- Truchlík Maxim (SK DDM Kotlářka Praha) 3:1 (7,-7,10,4)
hlavní soutěž
- Balvar Oliver (SKST Havířov) 3:1 (6,4,-7,4)
- Sochor David (AC Sparta Praha) 0:3 (-4,-7,-5)
Čtyřhra chlapců do 15 let - turnaj A
Rek Lukáš, Lekeš Roman (Újezec - Těšov)
- Král Ondřej, Pařízek Richard (SKST Hodonín) 1:2 (7,-7,-8)
Dvouhra dívek do 15 let - turnaj A
Kodetová Hanka - 9. - 12. místo
- Maurerová Lucie (TSM Kladno) 3:2 (7,8,-12,-8,6)
- Holubová Simona (SKST Hodonín) 3:0 (8,9,3)
- Holejšovská Anna (SKST Vlašim) 1:3 (-7,8,-6,-7)
hlavní soutěž
- Slámová Andrea (TSM Kladno) 1:3 (-7,4,-10,-9)
Mikešová Adéla
- Slámová Andrea (TSM Kladno) 1:3 (-,11,-7,9,-9)
- Truněčková Anežka (TJ Sokol PP Hradec Králové 2) 2:3 (-6,7,-9,6,-6)
- Juchelková Lucie (SKST Havířov) 1:3 (-11,9,-6,-10)
soutěž útěchy
- Maurerová Lucie (TSM Kladno) 0:3 (-8,-6,-8)
Dvouhra dívek do 15 let - turnaj B
Slavíčková Eliška - 1. místo
- Haltmarová Martina (TJ Sokol Štíty) 3: (9,9,9)
- Ferbasová Dorothea (TJ Sokol PP Hradec Králové 2) 3:0 (7,5,11)
- Orlová Marta (SKST Hodonín) 3:0 (6,6,2)
hlavní soutěž
- Makarová Tereza (STC Slaný) 3:1 (7,-8,4,9)
- Synková Justýna (TJ Sokol Děhylov) 3:1 (-4,5,9,8)-
- Kárová Karolína (VTŽ Chomutov) 3:2 (-4,2,-9,3,9)
Čtyhra dívek do 15 let - kategorie A
Kodetová Hanka, Holubová Simona (SKST Hodonín) - 1. místo
- Sobotíková Monika, Vožická Eliška (MS Brno, HB Ostrov) 2:0 (9,4)
- Juchelková Lucie, Ščibrániová Magdaléna (SKST Havířov) 2:1 (8,-3,8)
- Čermáková Eliška, Šichanová Vendula (SK Dobré) 2:1 (4,-4,7)
- Maurerová Lucie, Stramová Eliška (TSM Kladno, TJ Ostrava KST) 2:1 (-6,6,8)
Mikešová Adéla, Nosková Adéla (AC Sparta Praha)
- Maurerová Lucie, Stramová Eliška (TSM Kladno, TJ Ostrava KST) 2:0 (6,6)
Podrobné výsledky naleznete v příloze, případně na Tournamentsoftware.com - Velká cena města Vlašim U15 - Organization
Příloha | Velikost |
---|---|
btm_cr_vlasim_u15_vysledky.pdf | 930.34 KB |