HANKA KODETOVÁ NA TRÉNINKOVÉM KEMPU ETTU HOPES SELECTION CAMP V HAVÍŘOVĚ

Ve dnech 6. - 12. března 2022 se uskutečnil tréninkový kemp projektu ETTU Hopes Selection Camp pořádaný též jako Eurotalents Pre-Selection Camp, a to opět v Národním tréninkovém centru v Havířově. Na kemp byla též nominována naše Hanka Kodetová. Hanka podávala v průběhu kempu kvalitní výkony, bohužel z důvodu nemoci musela v průběhu kempu odjet domů a nezúčastnila se tak tradičního turnaje.

ETTU Hopes Selection Camp

V termínu 6. – 12. března 2022 se v Národním tréninkovém centru v Havířově uskutečnil výběrový kemp v rámci projektu ETTU Hopes Selection Camp pořádaný zároveň jako Eurotalents Pre-Selection Camp. Tento kemp probíhal pod vedením trenérů Josefa Plachého, Marka Čiháka a Renaty Štrbíkové a dalších přítomných trenérů a pod dohledem Development managera ETTU Nevena Cegnara.

Letošního kempu se zúčastnilo 30 chlapců a 23 dívek, mezi nimiž též naši zástupci Filip Račák (KST Zlín), Tobiáš Fabián (TTC Frýdek-Místek), Hanka Kodetová (TJ Slavoj Praha) a Laura Maršíčková (SKST Vlašim) za doprovodu trenérů Aleše Svitáka a Martina Linerta.

Pro účastníky připraven následující tréninkový program:

7:15 - 7:30  ranní rozcvička (protažení + běh)

7:30  snídaně

8:45 - 11:15  dopolední trénink

11.30  oběd

12.00 - 14.30  polední klid

14:45 - 17:15 odpolední trénink

17.30  večeře

19:30 - 20:30  večerní trénink

21:15   večerka

Rozcvičky a kondiční tréninky probíhaly pod vedením kondičního trenéra NTC Patrika Kaizara. 

V průběhu kempu byl sehrán turnaj, a to ve dvou kategoriích. Turnaj byl hrán na 3 hrané sety, a to vždy od stavu 2:2. V kategorii chlapců obsadil Filip Račák 5. místo, Oliver Olejník 17. místo a Tobiáš Fabián 22. místo. V kategorii dívek skončila Laura Maršíčková na 10. místě.

Ve středu odpoledne jsme společně navštívili místní plavecký bazén. Následně proběhla pro účastníky kempu debata s našimi úspěšnými bývalými reprezentanty, Petrem Korbelem, Josefem Plachým, Ivetou Vacenovskou a Renatou Štrbíkovou, kteří nejprve odpovídali na otázky přítomných trenérů i hráčů a následně si s každým z účastníků zahráli několik míčků. 

Naši hráči se opět v evropské konkurenci vůbec neztratili a v průběhu celého kempu podávali velmi dobré výkony, ať už v tréninku, nebo v průběhu turnaje. Na základě hodnocení přítomných trenérů tak byl Filip Račák nominován jako 3. náhradník a Hanka Kodetová jako 4. náhradnice (s ohledem na neúčast na turnaji) na tzv. ITTF Hopes Week & Challenge 2022. Filip Račák byl zároveň nominován na Eurotalents Selection Camp ve slovinském Otočeci.

Na závěr bychom chtěli poděkovat všem našim hráčům a hráčkám za vzornou a úspěšnou reprezentaci na tomto kempu a doufáme, že jejich účast na tomto kempu bude další motivací v jejich každodenním tréninku.

Velka_cena_Prahy_logo_mensi.png