HANKA KODETOVÁ VE ČTVRTFINÁLE DVOUHRY DÍVEK KATEGORIE U21 NA MISTROVSTVÍ ČR KATEGORIÍ U13 A U21 V HAVÍŘOVĚ

Ve dnech 7. - 8. května 2023 se v Národním tréninkovém centru v Havířově uskutečnilo Mistrovství ČR jednotlivců kategorií U13 a U21. Mezi nominovanými 56 chlapci a 40 děvčaty v kategorii U13 startovaly Terka Rousová a Kája Reková v kategorii dívek. Mezi nominovanými 16 chlapci a 16 děvčaty v kategorii U21 nás reprezentovala Hanka Kodetová. Nejblíže k medailovému umístění byla právě Hanka Kodetová, která se ve dvouhře dívek a ve čtyřhře dívek kategorie do 21 let probojovala do čtvrtfinále.

Hanka Kodetová MČR U21 Hanka Kodetová čtyřhra MČR U21

Terka Rousová byla nasazená již do hlavní soutěže, kde prohrála v 1. kole s E. Kopřivovou z LVA 0:3. Ve finále B Terka nejprve porazila B. Somrovou z SK Frýdlant n. O. 3:1 a ve 2. kola prohrála s E. Hejdukovou z Ústí nad Labem 1:3. Ve čtyřhře dívek startovala Terka s Kájou Rekovou a ve 2. kole prohrály s A. Bartoňovou z Bohnic a J. Lahodnou z Jindřichova Hradce 0:3. Ve smíšené čtyřhře spolu s D. Skákalem z Montasu Hradec Králové prohráli ve 2. kole s J. Lahodnou z Jindřichova Hradce a F. Sochou z Vyššího Brodu 1:3.

Player - MČR ve stolním tenisu U13 a U21 | Tournamentsoftware.com

Kája Reková nejprve porazila v kvalifikaci B. Cupákovou z LVA 3:0 a postoupila do hlavní soutěže, kde prohrála v 1. kole s D. Popelákovou ze Zlína 0:3. Ve finále B Kája prohrála v 1. kole po boji s N. Sedláčkovou z Vlašimi 2:3. Ve čtyřhře dívek s Terkou Rousovou prohrály ve 2. kole s A. Bartoňovou z Bohnic a J. Lahodnou z Jindřichova Hradce 0:3. Ve smíšené čtyřhře spolu s F. Bednářem z Kotlářky nejprve ve 2. kole porazili N. Tonhauserovou z Chodova s P. Postolkou z Chebu 3:1 a v osmifinále prohráli s pozdějšími finalisty A. Ježkovou z Hluku a J. Kuncem z Havlíčkova Brodu 1:3.

Player - MČR ve stolním tenisu U13 a U21 | Tournamentsoftware.com

Hanka Kodetová nejprve v základní skupině dvouhry dívek U21 porazila E. Koďouskovou z SK Dobré a A. Holejšovskou z Vlašimi, obě 3:0, a po porážce s J. Vašendovou z Ostravy 0:3 postoupila z druhého místa. Ve čtvrtfinále Hanka narazila na H. Sommerovou z Kotlářky. Hanka vyhrála první set 11:8, v dalších dvou setech měla vždy lepší začátek, ale nakonec prohrála 1:3.  Ve čtyřhře dívek Hanka s L.Masopustovou z Havířova prohrály ve čtvrtfinále s dvojicí V.Šichanová z Dobrého a T.Bártová z Hradce Králové 2.3, kdy vyhrály první dva sety, ve čtvrteém setu dokázaly srovnat na 8:8, ale nakonec prohrály 4:11 v pátém setu.

Player - MČR ve stolním tenisu U13 a U21 | Tournamentsoftware.com

Konečné výsledky: Tournamentsoftware.com - MČR ve stolním tenisu U13 a U21 - Events

Velka_cena_Prahy_logo_mensi.png