LIGOVÉ SOUTĚŽE ŽEN VRCHOLÍ

V sobotu 6.května 2017 se uskuteční úvodní utkání finále 1.ligy žen, ve kterém nastoupí naše družstvo Slavoj Praha A ve složení Radka Kaba, Míša Rohlíková a Klárka Diblíková proti vítězkám 1.ligy skupiny B, družstvu SKST Baník Havířov. Utkání se koná od 15.00 hod. v tělocvičně naší ZŠ Rakovského. Odvetné utkání je na programu v sobotu 13.května 2017 od 15.00 hod. v Havířově. Vítězné družstvo si vybojuje právo startu v Extralize žen pro sezónu 2017/2018.

Též v sobotu 6.května 2017 se v Mladě Boleslavi uskuteční kvalifikační turnaj o postup do 2.ligy žen, a to skupina B, ve kterém nastoupí naše družstvo Slavoj Praha B v sestavě Andrea Prášilová, Helča Lipovčanová a Zuzka Benedová. Kvalifikace bude zahájena od 10.00 hod. Na cestě za návratem do 2.ligy nás čekají soupeřky z TTC Litoměřice, TJ AŠ Mladá Boleslav a SKST Liberec.

Ve stejném termínu se koná též skupina B Kvalifikace o 2.ligu žen v herně TJ Slovan KST Bohnice. V barvách domácího družstva by měla nastoupit též Verča Šimůnková, která zde startovala v letošní sezóně na hostování. Mezi soupeřkami by měla narazit na další dvě naše bývalé hráčky, Denisu Hoškovou s Luckou Lupínkovou, které by měly nastoupit v dresu TJ Sokol Králův Dvůr.

Zveme všechny příznivce slavojáckých barev, aby přišli povzbudit naše holky. Všem našim družstvům budeme držet palce.

Velka_cena_Prahy_logo_mensi.png