Mužské Béčko klopýtá, Céčko zahrálo bezchybně

Ve středu 24. 11. se hrál u nás na Slavoji jako obvykle dvojzápas 1. třídy. „B“ tým se utkal se Slovanem Bohnice „D“ a „C“ tým měl za soupěře Radotín „A“. Jako vždy zápasy začaly v 19:15 SEČ.

 Naše chlapské Céčko v sestavě s Radkou, která má nejlepší skóre ze všech našich hráčů v 1. třídě, potvrdilo roli favorita, a neohroženě poslední Radotín, se skórem 32:90, smetlo za hodinu a třičtvtě 11:0.

Béčko naopak nastupovalo do papírově velmi vyrovnaného utkání, oba dva týmy měli 14 bodů a pouze o skóre jsme byli 8. před Bohnicemi. Avšak hned začátek utkání mluvil o něčem jiném. Jako obvykle jsme prohráli obě dvě čtyřhry a to nevídaně rychle a snadno. Poté nastoupili ke svým prvním dvouhrám Šamy a Males, ale ani jeden nezvítězil, ve výsledku dvakrát smolně 2:3.

Poté nastoupili Polednik s Bizonem a oběma se podařilo vyhrát a snížit stav utkání na 2:4. Bohužel to byl nejtěsnější rozdíl v celém průběhu zápasu. Poté jsme už dokázali vyhrát pouhé dvě dvouhry, za to jsme ještě třikrát vcelku smolně prohráli 2:3 na sety. Celkově 4:10 a 23:33 na sady.

Na závěr musím objektivně přiznat, že soupeř byl včera lepší a vítězství si zcela zasloužil, takže nezbývá nic jiného než pogratulovat k vítězství, zatnout zuby, potrénovat a příští týden porazit poslední Stodůlky.

Zdar a sílu přeje

Bizon

Komentáře

0 + 0 = 0

V tom článku mi Bizi chybí, že Šami zahrál na h.... . Pokud to někoho tedy zajímá, tak Šami hrál totální tužku. To se potom ani nedá vyhrát. Začnu asi více snídat vajíčka, aby mě to pak zbytečně nelákalo při zápasech.

Zdraví

Šami

Velka_cena_Prahy_logo_mensi.png