PŘEBOR PRAHY DRUŽSTEV MLÁDEŽE 2014 / 2015

V průběhu měsíce ledna 2015 se uskutečnily závěrečné turnaje Přeboru Prahy družstev mládeže ve všech věkových kategoriích. Naše družstva se neztratila a vybojovala tři medailová umístění.

V termínu 10.-11.ledna 2015 jsme pořádali v domácím prostředí ZŠ Rakovského závěrečné turnaje kategorií mladšího a staršího žactva. V sobotu 10.ledna se konali soutěže mladšího žactva. V 1.třídě jsme vstupovali do turnaje z pozice vedoucího družstva soutěže. Naše A družstvo ve složení Adam Pašek, Verča Šimůnková a Táda Buček tentokrát nezvládlo zejména utkání proti A družstvu SK DDM Kotlářka, ve kterém prohráli celkem jednoznačně 0:3. Našemu družstvu chyběly na rozdíl od úvodního turnaje větší bojovnost a týmový duch. Porážka v závěrečném utkání s Lokomotivou Vršovice již nic neřešila a A družstvo tak obsadilo konečné 2.místo.

Naše družstva startovala i v ostatních soutěžích. Ve 2.třídě startovalo naše B družstvo (Kačka Lorencová, Míša Pfleger a Adam Gräf), které po těsné porážce se Stadionem Žižkov obsadilo celkové 3.místo. Ve 3.třídě nás zastupovalo C družstvo v sestavě Lukáš Sedláček, Milan Mašek a Terka Urbanová a obsadilo konečné 5.místo. Své zastoupení jsme měli i ve 4.třídě, kde naše D družstvo Gabka Bučková, Lukáš Brada a Vašek Nádvorník obsadilo po velmi pěkném bojovném výkonu 3.místo

V neděli 11.ledna pokračovaly soutěže staršího žactva. Neděle byla pro naše družstva úspěšnější, kdy naši zástupci nepoznali hořkost porážky. V 1.třídě starších žáků naše A družstvo v sestavě Jáchym Šebl, Jonáš Kulveit a Adam Pašek po bojovném výkonu uhájilo celkové 2.místo, když v průběhu turnaje dokázali zvrátit nepříznivý vývoj utkání s SK DDM Kotlářka a v závěrečném prestižním utkání porazili i přebornické družstvo Sportovního Jižního Města. V kategorii starších žákyň naše holky potvrdily úlohu favoritek a v sestavě Verča Šimůnková, Kačka Lorencová (náhradnice Terka Urbanová) vybojovaly 1.místo a staly se tak Přebornicemi Prahy a vybojovaly si tak právo účasti na Mistrovství ČR družstev staršího žactva. Ve 2.třídě starších žáků navázalo naše B družstvo (Petr Vaněk, Táda Bučeka a Míša Vodička) na výsledky svých kolegů a bez jediné porážky obsadilo 1.místo.

V pátek 30.ledna vyvrcholily Přebory Prahy družstev závěrečným turnajem dorostenců a dorostenek v nové herně TTC Elizza Praha. S ohledem na velkou nemocnost jsme měli zastoupení pouze v 1.třídě dorostenců, kde startovala dvě naše družstva. A družstvo (Honza Škarban, Domča Pašek a Ondra Šimůnek) se sice muselo obejít bez nemocného Dominika, ale i ve dvou dokázali po vítězstvích nad B družstvem a nad SK DDM Kotlářka C uhájit konečné 4.místo (škoda výborně rozehraného utkání se Sportovním Jižním Městem B v 1.turnaji, kdy kluci vedli 2:0). Naše B družstvo ve složení Míša Zeidler, Ozzy Novák, Jáchym Šebl a Jonáš Kulveit neudrželo 5.místo po prvním turnaji a po těsné porážce 2:3 s SK DDM Kotlářka C skončilo na 6.místě.

Všem našim družstvům děkuji za úspěšnou reprezentaci slavojáckých barev!

PřílohaVelikost
Přebory Prahy družstev mladšího žactva, výsledky 2. turnaje242 KB
Přebory Prahy družstev staršího žactva, výsledky 2. turnaje172 KB
Přebory Prahy družstev dorostu, výsledky 2. turnaje103.5 KB