SEDM MEDAILÍ NA BTM ČR V OSTRAVĚ A V HAVÍŘOVĚ

Ve dnech 22. - 23. října 2022 se v Ostravě a v Havířově uskutečnily další Bodovací turnaje mládeže ČR, a to soutěže kategorie do 19 a 17 let v Ostravě, kde proběhl 41. ročník Memoriálu Miloše Teicherta a v Národním tréninkovém centru Havířově se uskutečnily turnaje kategorií do 15 a 13 let pořádané jako Velká cena města Havířova. Naše výprava na severu Moravy byla podobně jako v loňském roce velmi úspěšná a vybojovala celkem 7 medailí.

V sobotu 22. 10. 2022 se v Havířově konaly soutěže kategorie do 15 let, kde nás reprezentovali Adélka Mikešová a Eliška Slavíčková v turnaji A dívek, Terka Rousová v turnaji B dívek a Kuba Magyar v turnaji B chlapců. Adélka Mikešová se probojovala ve dvouhře dívek do čtvrtfinále, Eliška Slavíčková zvítězila v soutěži útěchy a navíc spolu obsadily 2. místo ve čtyřhře dívek. Kuba Magyar obsadil 2. místo v turnaji B chlapců a probojoval se tak pro příští turnaj do turnaje A. V Ostravě se v sobotu konaly soutěže kategorie do 19 let a naše barvy hájil Vašek Nádvorník, který nakonec vybojoval 3. místo v turnaji B chlapců a též si zajistil účast v turnaji A.

Adélka s Eliškou 2.místo ve čtyřhře Eliška 2.místo v útěše

V neděli 23. 10. 2022 v Havířově pokračovaly soutěže kategorie do 13 let, kde nás reprezentovala Terka Rousová v turnaji A dívek. Terka Rousová se probojovala ve dvouhře dívek do osmifinále a spolu s M. Alinčovou z Elizzy obsadily 3. místo ve čtyřhře dívek. V Ostravě v neděli probíhaly soutěže kategorie do 17 let za účasti Adélky Mikešové v turnaji B dívek a Vaška Nádvorníka v turnaji B chlapců. Adélka Mikešová obsadila 2. místo v turnaji B dívek a Vašek Nádvorník zvítězil v turnaji B chlapců a oba dva si tak zajistili účast v turnaji A na příštím BTM ČR.