Sesazeni z trůnu

Před dnešním zápasem (25. 11. 09) zaujímalo mužské "Déčko" nádhernou první pozici tabulky 1. třídy sk A. Život je změna a pingpong nämlich to samý. Moc dlouho nám pozice na výsluní nevydržela.

Zápas na Elizze byl dosti ovlivněn naší sestavou - nemohl Luďa (naše jednička) a Bizon bohužel také nemohl (legenda, manažer a stabilní hráč základu). Místo Bizzyho nám jel pomoct Danny King Král, kterého jsme v pravdě přátelsky přivítali na jeho prvním zápase v jedničce. Proti Elizze "D" to měla být ostrá premiéra.

Utkání začalo opět tradičně po doublech 0:2. Ještě jsme s Andym Malesem srovnali na 2:2, ale pak se projevil faktor domácího prostředí, vyrovnanějšího mančaftu a povětrnostních podmínek v hale. Kdo hrál někdy večer na Kotlářce, ví, o čem píšu. Dneska na Elizze to bylo dosti podobné - a i soupeř (docela prima kluci) přiznal, že se vše mastilo, potilo a padalo, jak jen mohlo. Také se v herně hráli paralelně 3 zápasy, tj. 6 hracích stolů - lidí jako much, ohne vzduch (žádný sluch). Každopádně jsme celkově, a po právu, dostali pořádně naklepáno (10:4), soupeř hrál v top sestavě a já mu slibuju velkou odvetu na jaře roku 2010. Pravděpodobně nás tedy kluci z Elizzy sesadili z trůnu, což se neodpouští Laughing.

A až se zase sejdem v klasické sestavě, budem opět soupeřům postrachem. Mimochodem, díky ti Kingu, i když si doma můžeš udělat nějaký to vejce, byli jsme rádi, žes přijel a bojoval (pěknej výkon)!!!   

Velka_cena_Prahy_logo_mensi.png