TŘI MEDAILE NAŠICH DRUŽSTEV NA 2. TURNAJI PŘEBORU PRAHY DRUŽSTEV KATEGORIÍ U13 A U19

V neděli 5. května 2024 se v areálu HAMR v Braníku uskutečnil 2. turnaj Přeboru Prahy družstev kategorií do 13 let a chlapců a dívek do 19 let.

1. třídě kategorie do 13 let startovalo naše A družstvo ve složení Kája Reková, Ha Linh Phan Nguyen, Mára Stejskal a Teo Rypar, a přestože tentokrát prohráli s Kotlářkou B, vybojovali konečné 1. místo a získali titul Přeborníků Prahy družstev kategorie U13. B družstvo ve složení Teo Rypar, Vu Duc Duy Son Tomáš a Jonáš Pátek startovalo ve 2. třídě a tentokrát obsadili 3. místo.

PP družstev U13

kategorii U19 v 1. třídě dívek startovalo naše A družstvo ve složení Eliška Slavíčková, Eva Havlíčková a Agáta Řezníčková. Holky sice dvakrát prohrály, s Elizzou B a s Bohnicemi A, ale i tak obsadily konečné 2. místo.

PP družstev U19 dívky

1. třídě chlapců startovalo naše A družstvo, které nastupovalo ve složení Vašek Nádvorník, Honza Slavíček a Kuba Magyar. Kluci v rozhodujícím souboji o 3.místo tentokrát porazili Kotlářku B po boji 3:1 a díky lepšímu skóre vzájemných zápasů obsadili konečné 3. místo. Naše B družstvo startovalo ve 2. třídě v sestavě Ondra Kryštůfek, Adam Raška a Agáta Řezníčková a obsadili 3. místo.

PP družstev U19 chlapci

Přebor Prahy družstev kategorie U13

1. třída do 13 let - 1. místo

TJ Slavoj Praha A  -  SK DDM Kotlářka Praha A  1 : 3

STIS - zapis (ping-pong.cz)

TJ Slavoj Praha A  -  TTC Elizza Praha A  3 : 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

TJ Slavoj Praha A  -  TTC Praha A  3 : 2

STIS - zapis (ping-pong.cz)

Konečné pořadí: STIS - tabulka (ping-pong.cz)

 

2. třída kategorie do 13 let  - 3. místo

 TJ Slavoj Praha B 

- TJ AVIA Čakovice A  1 : 3

- TJ AVIA Čakovice B  3 : 1

- SK DDM Kotlářka Praha B  1 : 3

- Slovan KST Bohnice A  3 : 1

 

Přebor Prahy družstev kategorie U19

1. třída dívek do 19 let - 2. místo

TJ Slavoj Praha A  -  TTC Elizza Praha A  3 : 0 w.o.

TJ Slavoj Praha A  -  TTC Elizza Praha B  0 : 3

STIS - zapis (ping-pong.cz)

TJ Slavoj Praha A  -  Slovan KST Bohnice A  0 : 3

STIS - zapis (ping-pong.cz)

TJ Slavoj Praha A  -  AC Sparta Praha A  3 : 0 w.o.

Konečné pořadí: STIS - tabulka (ping-pong.cz)

 

1. třída chlapců do 19 let - 3. místo

 TJ Slavoj Praha A  -  AC Sparta Praha A  3 : 0 w.o.

TJ Slavoj Praha A  -  TTC Elizza Praha A  0 : 3

STIS - zapis (ping-pong.cz)

TJ Slavoj Praha A  -  SK DDM Kotlářka Praha A  0 : 3

STIS - zapis (ping-pong.cz)

TJ Slavoj Praha A  -  TTC Elizza Praha B  3 : 1

STIS - zapis (ping-pong.cz)

TJ Slavoj Praha A  -  SK DDM Kotlářka Praha B  3 : 1

STIS - zapis (ping-pong.cz)

Konečné pořadí: STIS - tabulka (ping-pong.cz)

 

2. třída kategorie do 19 let  - 3. místo

 TJ Slavoj Praha B 

TJ Sokol Nusle A  0 : 3

- TJ ABC Braník A  3 : 2

- SK DDM Kotlářka Praha C  1 : 3

 

Podrobné výsledky 2. tříd naleznete v přílohách.

PřílohaVelikost
vysledky_u13_2-trida_2.pdf213.61 KB
vysledky_u19_2-trida_2.pdf195.63 KB
Velka_cena_Prahy_logo_mensi.png