Pražské soutěže

Pražské soutěže dospělých i mládeže

26. KOLO SOUTĚŽÍ PSST

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

SK Slavia Praha C  -  TJ Slavoj Praha A   6  : 10

Pašek Dominik 3,5, Rek Adam 3,5, Kulveit Jonáš 2,5, Rek Lukáš 0,5

TJ Slavoj Praha C  -  TJ Sokol Petrovice A   10  :  3

Šindelář Daniel 3,5, Šimůnek Ondřej 2,5, Šimůnková Veronika 2, Tvrdý Miroslav 2

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

TJ Slavoj Praha B  -  TJ Sokol Nusle Praha C   10  :  2

Bohumský Petr 3,5, Pospíšil David 2,5, Sklenář Ondřej 2, 2x w.o.

25. KOLO SOUTĚŽÍ PSST

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Slavoj Praha A   -  TJ Sokol Nusle Praha B   10  :  1

Vaněk Petr 3,5, Kulveit Jonáš 2, Pašek Dominik 1,5, Rek Adam 0, 3x w.o.

TTC Klánovice A  -  TJ Slavoj Praha C  10  :  4

Šindelář Daniel 2, Šimůnek Ondřej 1, Šimůnková Veronika 0, Tvrdý Miroslav 0, 1x w.o.

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

TTC Elizza Praha G  -  TJ Slavoj Praha B   10  :  6

Pfleger Michal 3, Bohumský Petr 1, Sklenář Ondřej 1, Kaba Radka 1

5.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Slavoj Praha D  -  TJ Sokol Petrovice E   10  :  0  w.o.

- soupeři se nedostavili

7.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

TJ Slavoj Praha E  -  TTC Praha G   10  :  5

Magyar Jakub 4,5, Slavíček Jan ml. 3,5, Slavíček Jan st. 2

2.TŘÍDA ŽEN

TJ Slavoj Praha D   -  FC Přední Kopanina A   7  :  3

Slavíčková Eliška 3,5, Havlíčková Eva 3,5, Mašková Radka 0

24. KOLO SOUTĚŽÍ PSST

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Lokomotiva Vršovice B  -  TJ Slavoj Praha A   5  : 10

Pašek Dominik 3, Vaněk Petr 3, Rek Lukáš 2, Kulveit Jonáš 2

TJ Slavoj Praha C  -  TJ AVIA Čakovice C   10  :  5

Šindelář Daniel 4, Šimůnková Veronika 3, Linert Martin 2,5, Tvrdý Miroslav 0,5

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

TJ Slavoj Praha B  -  Slovan KST Bohnice D   10  :  0

Pospíšil David 2,5, Sklenář Ondřej 2,5, Kaba Radka 2,5, Pfleger Michal 2,5

5.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Sokol Nusle Praha F  -  TJ Slavoj Praha D   8  :  10

Slavíček Jan ml. 4, Gräf Adam 3, Magyar Jakub 3, Slavíček Jan st. 0

7.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

VSK MF UK Praha C  -  TJ Slavoj Praha E   8  :  10

Slavíček Jan ml. 4,5, Gräf Adam 3,5, Magyar Jakub 2, Slavíček Jan st. 0

DIVIZE ŽEN

TTC Rebel A  -  TJ Slavoj Praha C   6  :  4

Mikešová Adéla 3, Slavíčková Eliška 1, Rousová Tereza 0

2.TŘÍDA ŽEN

TJ Slavoj Praha D   -  SF SKK El Niňo Praha D   7  :  2

Rousová Tereza 2,5, Havlíčková Eva 2,5, 2x w.o.

23. KOLO SOUTĚŽÍ PSST

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Slavoj Praha A   -  Slovan KST Bohnice C   10  :  0

Vaněk Petr 2,5, Pašek Dominik 2,5, Rek Adam 2,5, Kulveit Jonáš 2,5

AC Sparta Praha E  -  TJ Slavoj Praha C  10  :  0

Šimůnek Ondřej 0, Tvrdý Miroslav 0, Linert Martin 0

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

AC Sparta Praha F  -  TJ Slavoj Praha B   5  :  10

Pfleger Michal 4, Bohumský Petr 2,5, Slavíček Jan ml. 2, Kaba Radka 1,5

5.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Slavoj Praha D  -  TTC Praha A   10  :  0

Pfleger Michal 2,5, Gräf Adam 2,5, Slavíček Jan ml. 2,5, Linert Martin 2,5

7.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

TJ Slavoj Praha E  -  SF SKK El Niňo Praha M   10  :  1

Magyar Jakub 3, Slavíček Jan ml. 2,5, Gräf Adam 1,5, Slavíček Jan st. 0, 3x w.o.

DIVIZE ŽEN

TJ Slavoj Praha C  -  TTC Elizza Praha C  8  :  2

Mikešová Adéla 3,5, Kodetová Hanka 2,5, Slavíčková Eliška 1, 1x w.o.

TJ Slavoj Praha C  -  TTC Rebel A   10  :  0  w.o.

- soupeřky se nedostavily

2.TŘÍDA ŽEN

TJ Slavoj Praha D   -  TTC Praha A   8  :  2

Slavíčková Eliška 3, Rousová Tereza 2,5, Havlíčková Eva 2,5

ODLOŽENÁ UTKÁNÍ SOUTĚŽÍ PSST

2.TŘÍDA ŽEN

TJ Lokomotiva Vršovice C   -  TJ Slavoj Praha D   1  :  9

Slavíčková Eliška 3,5, Havlíčková Eva 3, Rousová Tereza 2,5

TJ Slavoj Praha D  -  TTC Praha A   10  :  0

Slavíčková Eliška 3,5, Havlíčková Eva 3,5, Rousová Tereza 3

ODLOŽENÁ UTKÁNÍ SOUTĚŽÍ PSST

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ AVIA Čakovice C  -  TJ Slavoj Praha A   0  :  10

Vaněk Petr 2,5, Pašek Dominik 2,5, Rek Adam 2,5, Kulveit Jonáš 2,5

TJ Slavoj Praha C  -  Slovan KST Bohnice C   0  :  10

Šindelář Daniel 0, Šimůnek Ondřej 0, Šimůnková Veronika 0, Tvrdý Miroslav 0

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

TJ Slavoj Praha B   -  SK Start Praha A

Pfleger Michal 3,5, Bohumský Petr 2,5, Sklenář Ondřej 2,5, Pospíšil David 1,5

22. KOLO SOUTĚŽÍ PSST

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Malešice A  -  TJ Slavoj Praha A   5  :  10

Pašek Dominik 3,5, Rek Adam 2,5, Rek Lukáš 2,5, Kulveit Jonáš 1,5

5.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

KST Vršovice A  -  TJ Slavoj Praha D   7  :  10

Pfleger Michal 4,5, Slavíček Jan ml. 3, Gräf Adam 2,5, Sládek Ondřej 0

7.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

TJ Slavoj Praha E  -  ABC Braník E   10  :  1

Sládek Ondřej 3,5, Magyar Jakub 2,5, Gräf Adam 2, Slavíček Jan st. 1,5, Slavíček Jan ml. 0,5

DIVIZE ŽEN

TJ AVIA Čakovice B  -  TJ Slavoj Praha C   1  :  9

Mikešová Adéla 2,5, Slavíčková Eliška 2, Kurková Marie 1,5, 3x w.o.

2.TŘÍDA ŽEN

TJ Slavoj Praha D   -  TJ Lokomotiva Vršovice C   8  :  2

Slavíčková Eliška 3,5, Rousová Tereza 2,5, Havlíčková Eva 2

21. KOLO SOUTĚŽÍ PSST

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

TJ Slavoj Praha B   -  SF SKK El Niňo Praha K   8  :  10

Sklenář Ondřej 3, Bohumský Petr 2, Pospíšil David 2, Pfleger Michal 1

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Slavoj Praha C  -  TJ Sokol Žižkov A   10  :  5

Šindelář Daniel 3,5, Šimůnek Ondřej 2,5, Tvrdý Miroslav 2, Šimůnková Veronika 1, Linert Martin 1

5.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TTC Elizza Praha K  -  TJ Slavoj Praha D   5  : 10

Pfleger Michal 3,5, Gräf Adam 2,5, Magyar Jakub 2,5, Slavíček Jan ml. 1,5

7.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

TJ Slavoj Praha E  -  TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT D   10  :  0

Slavíček Jan ml. 2,5, Gräf Adam 2,5, Magyar Jakub 2,5, Slavíček Jan st. 2,5

DIVIZE ŽEN

TJ Slavoj Praha C  -  TTC Elizza Praha C

- utkání odloženo na termín 23. 3. 2022 od 16.30 hod.

2.TŘÍDA ŽEN

TTC Elizza Praha D  -  TJ Slavoj Praha D   6  :  4

Slavíčková Eliška 2,5, Rousová Tereza 1,5

20. KOLO SOUTĚŽÍ PSST

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Slavoj Praha A  - TJ ABC Braník A   10 : 4

Pašek Dominik 3,5, Nádvorník Václav 3, Vaněk Petr 2,5, Rek Adam 1

SK Slavia Praha C  -  TJ Slavoj Praha C   10 : 6

Šindelář Daniel 3,5, Šimůnek Ondřej 1,5, Linert Martin 1, Tvrdý Miroslav 0

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

SK OAZA Praha A  -  TJ Slavoj Praha B   8 : 10

Sklenář Ondřej 4, Pfleger Michal 3, Slavíček Jan ml. 2, Bohumský Petr 1

5.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Slavoj Praha D  - SK OAZA Praha D  10 : 0  w.o.

- soupeři se nedostavili

DIVIZE ŽEN

TTC Elizza Praha C   -  TJ Slavoj Praha C   4 : 6

Mikešová Adéla 3,5, Kurková Marie 2,5, Havlíčková Eva 0

19. KOLO SOUTĚŽÍ PSST

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Sokol Petrovice A  -  TJ Slavoj Praha A   0  :  10

Vaněk Petr 2,5, Pašek Dominik 2,5, Rek Adam 2,5, Rek Lukáš 2,5

TJ Slavoj Praha C  -  TJ Sokol Nusle Praha B  5  :  10

Šindelář Daniel 1, Šimůnek Ondřej 0, Šimůnková Veronika 0, Tvrdý Miroslav 0, 4x w.o.

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

TJ Slavoj Praha B   -  SK Start Praha A

- utkání odloženo

5.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

SF SKK El Niňo Praha K  -  TJ Slavoj Praha D  5 : 10

Pfleger Michal 2, Gräf Adam 1, Slavíček Jan ml. 1, Magyar Jakub 1, 5x w.o.

7.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

TJ Slavoj Praha E  -  TJ ABC Braník E

- utkání odloženo na termín 3.3.2022

DIVIZE ŽEN

TJ Slavoj Praha C  -  TJ AVIA Čakovice B  10  :  0  w.o.

- soupeřky se nedostavily

2.TŘÍDA ŽEN

FC Přední Kopanina A  -  TJ Slavoj Praha D   0  :  10

Rousová Tereza 3,5, Havlíčková Eva 3,5, Slavíčková Eliška 3

18. KOLO SOUTĚŽÍ PSST

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Slavoj Praha A  - TTC Klánovice A   10 : 3

Pašek Dominik 3,5, Vaněk Petr 2,5, Kulveit Jonáš 2, Rek Adam 1,5

TJ Lokomotiva Vršovice B  -  TJ Slavoj Praha C   10 : 3

Šindelář Daniel 2, Šimůnková Veronika 1, Šimůnek Ondřej 0, Tvrdý Miroslav 0

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

TJ Sokol Michle C  -  TJ Slavoj Praha B   9 : 9

Sklenář Ondřej 4,5, Pospíšil David 2,5, Bohumský Petr 2, Slavíček Jan ml. 0

5.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Slavoj Praha D  - TJ Sokol Praha - Podolí A  9 : 9

Nádvorník Václav 4,5, Linert Martin 1,5, Slavíček Jan 1, Matouš Vojtěch 1, Michlík Michal 1

7.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

TTC Praha F  -  TJ Slavoj Praha E  4  :  10

Gräf Adam 3,5, Magyar Jakub 3, Sládek Ondřej 2,5, Slavíček Jan st. 1

2.TŘÍDA ŽEN

TJ Slavoj Praha D  -  SF SKK El Niňo Praha D   5  :  5

Slavíčková Eliška 3,5, Rousová Tereza 1,5, Mašková Radka 0

14. a 15. KOLO LIGOVÝCH SOUTĚŽÍ

1.LIGA ŽEN SK.A

TJ Slavoj Praha A   -  TJ AVIA Čakovice A  10 : 0

Pařízková Monika 3,5, Šimůnková Veronika 3,5, Kodetová Hanka 3

TJ Slavoj Praha A   -  TTC Elizza Praha A  9 : 1

Pařízková Monika 3,5, Šimůnková Veronika 3,5, Kodetová Hanka 1, 1x w.o.

2.LIGA ŽEN SK.B

TJ Lomnice A  -  TJ Slavoj Praha B    6 : 4

Slavíčková Eliška 2, Mikešová Adéla 2

TJ Sokol Plzeň V. A  -  TJ Slavoj Praha B    8 : 2

Mikešová Adéla 2, Slavíčková Eliška 0

17. KOLO SOUTĚŽÍ PSST

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ AVIA Čakovice C  -  TJ Slavoj Praha A

- utkání odloženo

TJ Slavoj Praha C  -  Slovan KST Bohnice C

- utkání odloženo

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

TJ Slavoj Praha B   -  TJ Lokomotiva Vršovice C  10 : 3

Pfleger Michal 3,5, Pospíšil David 2,5, Sklenář Ondřej 2, Bohumský Petr 2

5.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Malešice D  -  TJ Slavoj Praha D  1 : 10

Pfleger Michal 3,5, Gräf Adam 2,5, Sládek Ondřej 2,5, Matouš Vojtěch 1,5

7.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

TTC Elizza Praha M  -  TJ Slavoj Praha E  8  :  10

Gräf Adam 3,5, Sládek Ondřej 3,5, Slavíček Jan st. 2, Hanzal Tomáš 1

DIVIZE ŽEN

TJ Sokol Stodůlky B  -  TJ Slavoj Praha C  0 : 10

Kodetová Hanka 2,5, Mikešová Adéla 2,5, Slavíčková Eliška 2, 3x w.o.

2.TŘÍDA ŽEN

TJ Slavoj Praha D  -  TTC Praha A 

- utkání odloženo

16. KOLO SOUTĚŽÍ PSST

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Slavoj Praha A  - AC Sparta Praha E   10 : 2

Pašek Dominik 3,5, Vaněk Petr 2,5, Rek Adam 2, Kulveit Jonáš 2

TJ Malešice A  -  TJ Slavoj Praha C   8 : 10

Šindelář Daniel 3,5, Šimůnková Veronika 3, Šimůnek Ondřej 2,5, Tvrdý Miroslav 1

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

TJ Sokol Stodůlky B  -  TJ Slavoj Praha B   10 : 4

Sklenář Ondřej 2, Bohumský Petr 1, Kaba Radka 1

5.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Slavoj Praha D  - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D  10 : 3

Slavíček Jan 3,5, Gräf Adam 3,5, Magyar Jakub 2,5, Sládek Ondřej 0,5

7.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

TJ Slavoj Praha E  -  TJ Sokol Nusle Praha H   10  :  1

Slavíček Jan st. 3,5, Slavíček Jan ml. 2,5, Sládek Ondřej 2,5, Magyar Jakub 1,5

DIVIZE ŽEN

TJ Slavoj Praha C  -  TJ Sokol Nusle Praha A  8 : 2

Slavíčková Eliška 3,5, Kurková Marie 3,5, Kodetová Hanka 1

2.TŘÍDA ŽEN

TJ Lokomotiva Vršovice C  -  TJ Slavoj Praha D  

- utkání odloženo

15. KOLO SOUTĚŽÍ PSST

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

TJ Slavoj Praha B  -  TJ Pankrác A  9 : 9

Bohumský Petr 3,5, Pospíšil David 2,5, Pfleger Michal 2, Slavíček Jan ml. 1

5.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Lokomotiva Vršovice F  -  TJ Slavoj Praha D  10 : 3

Matouš Vojtěch 2, Slavíček Jan 1, Gräf Adam 0, Sládek Ondřej 0

7.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

AC Sparta Praha M  -  TJ Slavoj Praha E  3  :  10

Magyar Jakub 3,5, Slavíček Jan st. 3,5, Sládek Ondřej 3

DIVIZE ŽEN

TJ ABC Braník B  -  TJ Slavoj Praha C  2 : 8

Kodetová Hanka 3,5, Mikešová Adéla 3,5, Slavíčková Eliška 1

2.TŘÍDA ŽEN

TJ Slavoj Praha D   - TTC Elizza Praha D  2 : 8

Slavíčková Eliška 1, Havlíčková Eva 1, Rousová Tereza 0

14. KOLO SOUTĚŽÍ PSST

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Slavoj Praha A  -  TJ Sokol Žižkov A   10 : 2

Vaněk Petr 3,5, Pašek Dominik 2,5, Rek Adam 2,5, Rek Lukáš 1,5

TJ ABC Braník A  - TJ Slavoj Praha C   9 : 9

Šindelář Daniel 4,5, Šimůnková Veronika 2,5, Šimůnek Ondřej 1,5, Tvrdý Miroslav 0,5

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

TJ Sokol Běchovice II A  -  TJ Slavoj Praha B   10 : 1

Pfleger Michal 1, Pospíšil David 0, Slavíček Jan ml. 0

ODLOŽENÁ UTKÁNÍ SOUTĚŽÍ PSST

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Slavoj Praha A   -  TJ Lokomotiva Vršovice B  10 : 1

Rek Adam 3, Pašek Dominik 1,5, Vaněk Petr 1,5, Rek Lukáš 1, 3x w.o.

DIVIZE ŽEN

TTC Elizza Praha C  -  TJ Slavoj Praha C   0 : 10

Kurková Marie 2,5, Mikešová Adéla 2, Kodetová Hanka 1,5, 4x w.o.

13. KOLO SOUTĚŽÍ PSST + ODLOŽENÁ UTKÁNÍ

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Slavoj Praha A   -  SK Slavia Praha C  10 : 5

Pašek Dominik 3,5, Vaněk Petr 3,5, Rek Adam 2, Rek Lukáš 1

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

TJ Sokol Nusle Praha B  -  TJ Slavoj Praha B  10 : 6

Pospíšil David 2,5, Sklenář Ondřej 2,5, Bohumský Petr 1, Pfleger Michal 0 

TJ Sokol Petrovice A  -  TJ Slavoj Praha C   3 : 10

Šimůnková Veronika 3,5, Šindelář Daniel 3, Šimůnek Ondřej 3, Tvrdý Miroslav 0,5

7.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

SF SKK El Niňo Praha M  -  TJ Slavoj Praha E  3  :  10

Slavíček Jan ml. 2,5, Magyar Jakub 2,5, Hanzal Marek 2,5, Slavíček Jan st. 2,5

TJ Slavoj Praha E  -  VSK MFF UK Praha C  10 : 8

Slavíček Jan ml. 4,5, Sládek Ondřej 3,5, Magyar Jakub 2, Slavíček Jan st. 0

2.TŘÍDA ŽEN

TJ Lokomotiva Vršovice C  -  TJ Slavoj Praha D   5 : 5

Slavíčková Eliška 3, Rousová Tereza 2

12. KOLO SOUTĚŽÍ PSST

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Sokol Nusle Praha B  -  TJ Slavoj Praha A   2 : 10

Pašek Dominik 3,5, Vaněk Petr 2,5, Kulveit Jonáš 2,5, Rek Adam 1,5

TJ Slavoj Praha C   -  TTC Klánovice A  10 : 0  w.o.

- soupeř se na utkání po omluvě nedostavil

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

TJ Slavoj Praha B  -  TTC Elizza Praha G  10 : 4

Pfleger Michal 3,5, Bohumský Petr 2,5, Pospíšil David 2, Sklenář Ondřej 2

5.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Sokol Petrovice E  -  TJ Slavoj Praha D  1 : 10

Michlík Michal 2,5, Pfleger Michal 1,5, Slavíček Jan 1, Magyar Jakub 1, 4x w.o.

7.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

TTC Praha G  -  TJ Slavoj Praha E  7  :  10

Magyar Jakub 3,5, Slavíček Jan st. 3,5, Sládek Ondřej 3

DIVIZE ŽEN

TTC REBEL A  -  TJ Slavoj Praha C  0 : 10 w.o.

- soupeřky k utkání po omluvě nenastoupily

2.TŘÍDA ŽEN

FC Přední Kopanina A  -  TJ Slavoj Praha D   4 : 6

Slavíčková Eliška 3,5, Havlíčková Eva 2,5

10. KOLO SOUTĚŽÍ PSST

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

Slovan KST Bohnice C - TJ Slavoj Praha A   1 : 10

Pašek Dominik 2,5, Vaněk Petr 2,5, Rek Adam 2,5, Rek Lukáš 2,5

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

TJ Slavoj Praha B  - AC Sparta Praha F  10 : 4

Pospíšil David 3, Pfleger Michal 3, Sklenář Ondřej 2,5, Bohumský Petr 1,5

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Slavoj Praha C  -  AC Sparta Praha E  10 : 7

Šindelář Daniel 3,5, Šimůnek Ondřej 3,5, Šimůnková Veronika 3, Tvrdý Miroslav 0

5.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TTC Praha A  -  TJ Slavoj Praha D  10 : 7

Slavíček Jan 3,5, Pfleger Michal 3, Sládek Ondřej 0,5, Michlík Michal 0

7.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

SF SKK El Niňo Praha M - TJ Slavoj Praha E  

- utkání odloženo a bude odehráno v týdnu 13. - 17. 12. 2021

DIVIZE ŽEN

TTC Elizza Praha C - TJ Slavoj Praha C 

- utkání odloženo a bude odehráno v týdnu 13. - 17. 12. 2021

2.TŘÍDA ŽEN

TJ Slavoj Praha D  - TTC Praha A  9 : 1

Slavíčková Eliška 3,5, Havlíčková Eva 3,5, Rousová Tereza 2

Syndikovat obsah
Velka_cena_Prahy_logo_mensi.png