Pražské soutěže

Pražské soutěže dospělých i mládeže

16. KOLO SOUTĚŽÍ PSST

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Slavoj Praha A  - AC Sparta Praha E   10 : 2

Pašek Dominik 3,5, Vaněk Petr 2,5, Rek Adam 2, Kulveit Jonáš 2

TJ Malešice A  -  TJ Slavoj Praha C   8 : 10

Šindelář Daniel 3,5, Šimůnková Veronika 3, Šimůnek Ondřej 2,5, Tvrdý Miroslav 1

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

TJ Sokol Stodůlky B  -  TJ Slavoj Praha B   10 : 4

Sklenář Ondřej 2, Bohumský Petr 1, Kaba Radka 1

5.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Slavoj Praha D  - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D  10 : 3

Slavíček Jan 3,5, Gräf Adam 3,5, Magyar Jakub 2,5, Sládek Ondřej 0,5

7.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

TJ Slavoj Praha E  -  TJ Sokol Nusle Praha H   10  :  1

Slavíček Jan st. 3,5, Slavíček Jan ml. 2,5, Sládek Ondřej 2,5, Magyar Jakub 1,5

DIVIZE ŽEN

TJ Slavoj Praha C  -  TJ Sokol Nusle Praha A  8 : 2

Slavíčková Eliška 3,5, Kurková Marie 3,5, Kodetová Hanka 1

2.TŘÍDA ŽEN

TJ Lokomotiva Vršovice C  -  TJ Slavoj Praha D  

- utkání odloženo

15. KOLO SOUTĚŽÍ PSST

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

TJ Slavoj Praha B  -  TJ Pankrác A  9 : 9

Bohumský Petr 3,5, Pospíšil David 2,5, Pfleger Michal 2, Slavíček Jan ml. 1

5.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Lokomotiva Vršovice F  -  TJ Slavoj Praha D  10 : 3

Matouš Vojtěch 2, Slavíček Jan 1, Gräf Adam 0, Sládek Ondřej 0

7.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

AC Sparta Praha M  -  TJ Slavoj Praha E  3  :  10

Magyar Jakub 3,5, Slavíček Jan st. 3,5, Sládek Ondřej 3

DIVIZE ŽEN

TJ ABC Braník B  -  TJ Slavoj Praha C  2 : 8

Kodetová Hanka 3,5, Mikešová Adéla 3,5, Slavíčková Eliška 1

2.TŘÍDA ŽEN

TJ Slavoj Praha D   - TTC Elizza Praha D  2 : 8

Slavíčková Eliška 1, Havlíčková Eva 1, Rousová Tereza 0

14. KOLO SOUTĚŽÍ PSST

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Slavoj Praha A  -  TJ Sokol Žižkov A   10 : 2

Vaněk Petr 3,5, Pašek Dominik 2,5, Rek Adam 2,5, Rek Lukáš 1,5

TJ ABC Braník A  - TJ Slavoj Praha C   9 : 9

Šindelář Daniel 4,5, Šimůnková Veronika 2,5, Šimůnek Ondřej 1,5, Tvrdý Miroslav 0,5

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

TJ Sokol Běchovice II A  -  TJ Slavoj Praha B   10 : 1

Pfleger Michal 1, Pospíšil David 0, Slavíček Jan ml. 0

ODLOŽENÁ UTKÁNÍ SOUTĚŽÍ PSST

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Slavoj Praha A   -  TJ Lokomotiva Vršovice B  10 : 1

Rek Adam 3, Pašek Dominik 1,5, Vaněk Petr 1,5, Rek Lukáš 1, 3x w.o.

DIVIZE ŽEN

TTC Elizza Praha C  -  TJ Slavoj Praha C   0 : 10

Kurková Marie 2,5, Mikešová Adéla 2, Kodetová Hanka 1,5, 4x w.o.

13. KOLO SOUTĚŽÍ PSST + ODLOŽENÁ UTKÁNÍ

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Slavoj Praha A   -  SK Slavia Praha C  10 : 5

Pašek Dominik 3,5, Vaněk Petr 3,5, Rek Adam 2, Rek Lukáš 1

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

TJ Sokol Nusle Praha B  -  TJ Slavoj Praha B  10 : 6

Pospíšil David 2,5, Sklenář Ondřej 2,5, Bohumský Petr 1, Pfleger Michal 0 

TJ Sokol Petrovice A  -  TJ Slavoj Praha C   3 : 10

Šimůnková Veronika 3,5, Šindelář Daniel 3, Šimůnek Ondřej 3, Tvrdý Miroslav 0,5

7.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

SF SKK El Niňo Praha M  -  TJ Slavoj Praha E  3  :  10

Slavíček Jan ml. 2,5, Magyar Jakub 2,5, Hanzal Marek 2,5, Slavíček Jan st. 2,5

TJ Slavoj Praha E  -  VSK MFF UK Praha C  10 : 8

Slavíček Jan ml. 4,5, Sládek Ondřej 3,5, Magyar Jakub 2, Slavíček Jan st. 0

2.TŘÍDA ŽEN

TJ Lokomotiva Vršovice C  -  TJ Slavoj Praha D   5 : 5

Slavíčková Eliška 3, Rousová Tereza 2

12. KOLO SOUTĚŽÍ PSST

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Sokol Nusle Praha B  -  TJ Slavoj Praha A   2 : 10

Pašek Dominik 3,5, Vaněk Petr 2,5, Kulveit Jonáš 2,5, Rek Adam 1,5

TJ Slavoj Praha C   -  TTC Klánovice A  10 : 0  w.o.

- soupeř se na utkání po omluvě nedostavil

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

TJ Slavoj Praha B  -  TTC Elizza Praha G  10 : 4

Pfleger Michal 3,5, Bohumský Petr 2,5, Pospíšil David 2, Sklenář Ondřej 2

5.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Sokol Petrovice E  -  TJ Slavoj Praha D  1 : 10

Michlík Michal 2,5, Pfleger Michal 1,5, Slavíček Jan 1, Magyar Jakub 1, 4x w.o.

7.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

TTC Praha G  -  TJ Slavoj Praha E  7  :  10

Magyar Jakub 3,5, Slavíček Jan st. 3,5, Sládek Ondřej 3

DIVIZE ŽEN

TTC REBEL A  -  TJ Slavoj Praha C  0 : 10 w.o.

- soupeřky k utkání po omluvě nenastoupily

2.TŘÍDA ŽEN

FC Přední Kopanina A  -  TJ Slavoj Praha D   4 : 6

Slavíčková Eliška 3,5, Havlíčková Eva 2,5

10. KOLO SOUTĚŽÍ PSST

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

Slovan KST Bohnice C - TJ Slavoj Praha A   1 : 10

Pašek Dominik 2,5, Vaněk Petr 2,5, Rek Adam 2,5, Rek Lukáš 2,5

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

TJ Slavoj Praha B  - AC Sparta Praha F  10 : 4

Pospíšil David 3, Pfleger Michal 3, Sklenář Ondřej 2,5, Bohumský Petr 1,5

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Slavoj Praha C  -  AC Sparta Praha E  10 : 7

Šindelář Daniel 3,5, Šimůnek Ondřej 3,5, Šimůnková Veronika 3, Tvrdý Miroslav 0

5.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TTC Praha A  -  TJ Slavoj Praha D  10 : 7

Slavíček Jan 3,5, Pfleger Michal 3, Sládek Ondřej 0,5, Michlík Michal 0

7.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

SF SKK El Niňo Praha M - TJ Slavoj Praha E  

- utkání odloženo a bude odehráno v týdnu 13. - 17. 12. 2021

DIVIZE ŽEN

TTC Elizza Praha C - TJ Slavoj Praha C 

- utkání odloženo a bude odehráno v týdnu 13. - 17. 12. 2021

2.TŘÍDA ŽEN

TJ Slavoj Praha D  - TTC Praha A  9 : 1

Slavíčková Eliška 3,5, Havlíčková Eva 3,5, Rousová Tereza 2

9. KOLO SOUTĚŽÍ PSST

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Slavoj Praha A  -  TJ Malešice A  10 : 1

 Rek Adam 3,5, Pašek Dominik 2,5, Vaněk Petr 2,5, Rek Lukáš 1,5

5.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Slavoj Praha D  -  KST Vršovice A  10 : 2

Slavíček Jan 3,5, Sklenář Ondřej 3,5, Pfleger Michal 2,5, Gräf Adam 0,5

DIVIZE ŽEN

TJ Slavoj Praha C  -  VSK MFF UK Praha A  10 : 0

Kodetová Hanka 2,5, Mikešová Adéla 2,5, Slavíčková Eliška 2, 3x w.o.

2.TŘÍDA ŽEN

TJ Lokomotiva Vršovice C  -  TJ Slavoj Praha C

- utkání odloženo na termín 15. 12. 2021

8. KOLO SOUTĚŽÍ PSST

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

SF SKK El Niňo Praha G - TJ Slavoj Praha B  9 : 9

Pospíšil David 2,5, Kaba Radka 2,5, Sklenář Ondřej 2,5, Pfleger Michal 1,5

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Sokol Žižkov A - TJ Slavoj Praha C   7 : 10

Šindelář Daniel 4,5, Šimůnková Veronika 3, Šimůnek Ondřej 2,5, Tvrdý Miroslav 0

5.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Slavoj Praha D - TTC Elizza Praha K  6 : 10

Slavíček Jan 3, Matouš Vojtěch 1,5, Michlík Michal 1, Gräf Adam 0,5

7.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT D - TJ Slavoj Praha E  2 : 10

Magyar Jakub 3,5, Hanzal Tomáš 2,5, Sládek Ondřej 2,5, Slavíček Jan st. 1,5

DIVIZE ŽEN

VSK MFF UK Praha A - TJ Slavoj Praha C  1 : 9

Kodetová Hanka 3,5, Kurková Marie 3,5, Slavíčková Eliška 2

2.TŘÍDA ŽEN

TJ Slavoj Praha D  - TTC Elizza Praha D  5 : 5

Slavíčková Eliška 3,5, Rousová Tereza 1,5

7. KOLO SOUTĚŽÍ PSST

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ ABC Braník A - TJ Slavoj Praha A  2 : 10

 Pašek Dominik 3,5, Vaněk Petr 3,5, Rek Lukáš 2, Rek Adam 1

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

TJ Slavoj Praha B - SK OAZA Praha A  9 : 9

Pospíšil David 4, Kaba Radka 3, Sklenář Ondřej 2, Slavíček Jan 0

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Slavoj Praha C  - SK Slavia Praha C  7 : 10

Šindelář Daniel 3, Šimůnek Ondřej 2, Šimůnková Veronika 1,5, Tvrdý Miroslav 0,5

5.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

SK OAZA Praha D - TJ Slavoj Praha D  2 : 10

Pfleger Michal 3,5, Slavíček Jan 3,5, Matouš Vojtěch 1,5, Gräf Adam 1,5

7.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

TJ Slavoj Praha E  - AC Sparta Praha M  10 : 0

Magyar Jakub 2,5, Gräf Adam 2,5, Sládek Ondřej 2,5, Slavíček Jan st. 2,5

DIVIZE ŽEN

TJ Slavoj Praha C  -  TTC Elizza Praha C  9 : 1

Kodetová Hanka 2,5, Kurková Marie 2,5, Mikešová Adéla 2, 2x w.o.

5. KOLO SOUTĚŽÍ PSST

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TTC Klánovice A - TJ Slavoj Praha A  9 : 9

 Pašek Dominik 3,5, Rek Lukáš 3,5, Vaněk Petr 1,5, Nádvorník Václav 0,5

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

TJ Slavoj Praha B - TJ Sokol Michle C  10 : 6

Pospíšil David 3,5, Sklenář Ondřej 3, Kaba Radka 2,5, Pfleger Michal 1

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Slavoj Praha C  - TJ Lokomotiva Vršovice B  4 : 10

Tvrdý Miroslav 1,5, Šimůnek Ondřej 1, Šimůnková Veronika 1, Škarban Jan 0,5

5.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Sokol Praha - Podolí A - TJ Slavoj Praha D  6 : 10

Slavíček Jan 4, Michlík Michal 3, Matouš Vojtěch 2, Gräf Adam 1

7.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

TJ Slavoj Praha E  - TTC Praha F  10 : 5

Slavíček Jan ml. 3, Magyar Jakub 2, Gräf Adam 1, Slavíček Jan st. 0, 4x w.o.

DIVIZE ŽEN

TJ Slavoj Praha C  -  TTC REBEL A  8 : 2

Mikešová Adéla 3,5, Kurková Marie 3,5, Slavíčková Eliška 1.

2.TŘÍDA ŽEN

SF SKK El Niňo Praha D  - TJ Slavoj Praha D  5 : 5

Slavíčková Eliška 3, Havlíčková Eva 2, Rousová Tereza 0

4. KOLO SOUTĚŽÍ PSST

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Slavoj Praha A - TJ Avia Čakovice C   10 : 0 w.o.

- soupeř se nedostavil

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ Slavoj Praha B  4 : 10

Pospíšil David 3, Kaba Radka 3, Sklenář Ondřej 2,5, Slavíček Jan 1,5

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

Slovan KST Bohnice C - TJ Slavoj Praha C   5 : 10

Šindelář Daniel 4,5, Šimůnková Veronika 2,5, Linert Martin 2, Tvrdý Miroslav 1

5.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Slavoj Praha D - TJ Malešice D  10 : 5

Nádvorník Václav 4, Pfleger Michal 3,5, Slavíček Jan 1,5, Michlík Michal 1

7.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

TJ Slavoj Praha E - TTC Elizza Praha M  10 : 3

Gräf Adam 3,5, Sládek Ondřej 2,5, Slavíček Jan st. 2,5, Magyar Jakub 1,5

DIVIZE ŽEN

TJ Slavoj Praha C - TJ Sokol Stodůlky B  7 : 3

Kodetová Hanka 3,5, Mikešová Adéla 3,5, Havlíčková Eva 0

2.TŘÍDA ŽEN

 TTC Praha A - TJ Slavoj Praha D   4 : 6

Slavíčková Eliška 3,5, Havlíčková Eva 2,5

3. KOLO SOUTĚŽÍ PSST

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

AC Sparta Praha E - TJ Slavoj Praha A  4 : 10

Pašek Dominik 3, Rek Adam 1,5, Nádvorník Václav 1,5, Vaněk Petr 0, Rek Lukáš 0, 4x w.o.

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

TJ Slavoj Praha B - TJ Sokol Stodůlky B  10 : 6

Sklenář Ondřej 2,5, Kaba Radka 2,5, Pospíšil David 2, 3x w.o.

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Slavoj Praha C  - TJ Malešice A  10 : 5

Šindelář Daniel 4,5, Šimůnek Ondřej 2,5, Šimůnková Veronika 2, Tvrdý Miroslav 1

5.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Stadion Žižkov - DDM Praha 3 - Ulita D - TJ Slavoj Praha D  2 : 10

Gräf Adam 3,5, Pfleger Michal 2,5, Slavíček Jan 2,5, Sládek Ondřej 1,5

7.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

TJ Sokol Nusle Praha H  - TJ Slavoj Praha E  6 : 10

Magyar Jakub 3,5, Slavíček Jan st. 2,5, Hanzal Marek 2, Hanzal Tomáš 2

DIVIZE ŽEN

TJ Sokol Nusle Praha A  - TJ Slavoj Praha C  3 : 7

Mikešová Adéla 3,5, Kurková Marie 3,5, Slavíčková Eliška 0.

2.TŘÍDA ŽEN

TJ Slavoj Praha D  - TJ Lokomotiva Vršovice C  7 : 3

Slavíčková Eliška 3,5, Havlíčková Eva 2, Rousová Tereza 1,5

2. KOLO SOUTĚŽÍ PSST

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Slavoj Praha A - TJ Slavoj Praha C  10 : 3

Vaněk Petr 3,5, Rek Adam 3,5, Nádvorník Václav 1,5, Rek Lukáš 1,5

Šindelář Daniel 2, Šebl Jáchym 1, Šimůnek Ondřej 0, Tvrdý Miroslav 0, Linert Martin 0

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

TJ Pankrác A - TJ Slavoj Praha B 9 : 9

Pospíšil David 3,5, Bohumský Petr 3,5, Sklenář Ondřej 1, Pfleger Michal 1

5.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Slavoj Praha D - TJ Lokomotiva Vršovice F  10 : 4

Pfleger Michal 3,5, Slavíček Jan 2,5, Matouš Vojtěch 2,5, Gräf Adam 1,5

7.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

TJ Slavoj Praha E - AC Sparta Praha M 

-  utkání odloženo na termín 4. 11. 2021

DIVIZE ŽEN

TJ Slavoj Praha C - TJ ABC Braník B  7 : 3

Kodetová Hanka 3,5, Mikešová Adéla 2,5, Slavíčková Eliška 0, 1x w.o.

2.TŘÍDA ŽEN

 TTC Elizza Praha D - TJ Slavoj Praha D   5 : 5

Slavíčková Eliška 2,5, Havlíčková Eva 1,5, Rousová Tereza 1

NAŠE HOLKY OVLÁDLY 16. ROČNÍK MODŘANSKÉ MINIPÁLKY

V sobotu 28. srpna 2021 proběhly v prostorách ZŠ Rakovského soutěže 16. ročníku turnaje "nejen ve stolním tenisu" Modřanská minipálka 2021. Mezi 25 účastníky nás reprezentovaly Eliška Slavíčková v kategorii dívek ročníku 2009, Hanka Kodetová v kategorii dívek 2010 a Karolína Petra Reková v kategorii dívek 2012 a mladší. Naše holky naprosto ovládly své soutěžní kategorie. 

Minipálka 2021

MODŘANSKÁ MINIPÁLKA 2021

Oddíl stolního tenisu TJ Slavoj Praha pořádá v sobotu 28. srpna 2021 v prostorách tělocvičen ZŠ Rakovského v  Praze 12 a v přilehlém víceúčelovém areálu RAK 16. ročník turnaje "nejen" ve stolním tenisu pro kategorie mladšího žactva ročníků 2009 a mladší Modřanská minipálka 2021.

Turnaj je pořádán za finanční podpory MČ Prahy 12.  Tohoto turnaje se tradičně účastní mladí hráči a hráčky z celé České republiky. Bližší informace naleznete v přiložených propozicích turnaje.

PRŮBĚŽNÉ TABULKY SOUTĚŽÍ MUŽŮ

Muži AC

Muži B

Muži D

4. KOLO SOUTĚŽÍ PSST

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Slavoj Praha A  -  TJ Slavoj Praha C  10 : 4

Nádvorník Václav 3,5, Vaněk Petr 3, Pašek Dominik 2, Rek Adam 1,5 

TJ Slavoj Praha A  -  TTC Klánovice A  10 : 4

Nádvorník Václav 3, Pašek Dominik 3, Vaněk Petr 2, Rek Adam 2 

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

TJ Sokol Stodůlky B  -  TJ Slavoj Praha B  10 : 8

Pospíšil David 3,5, Sklenář Ondřej 2,5, Kaba Radka 2 

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Slavoj Praha A  -  TJ Slavoj Praha C  10 : 4

Šindelář Daniel 1,5, Šimůnek Ondřej 1,5, Šimůnková Veronika 1, Tvrdý Miroslav 0

TJ Malešice A  -  TJ Slavoj Praha C  10 : 3

Šindelář Daniel 2, Tvrdý Miroslav 1, Linert Martin 0

5.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Slavoj Praha D  -  SK OAZA Praha D  10 : 3

Pfleger Michal 3,5, Michlík Michal 2,5, Gräf Adam 1, Matouš Vojtěch 0, 3x w.o.

DIVIZE ŽEN

TJ Slavoj Praha C  -  TTC Elizza Praha C  9 : 1

Benedová Zuzana 3,5, Averina Aleksandra 3, Lipovčanová Helena 2,5

2.TŘÍDA ŽEN

TTC Elizza Praha D  -  TJ Slavoj Praha D   4 : 6

Kodetová Hanka 3,5, Slavíčková Eliška 2,5, Havlíčková Eva 0

3. KOLO SOUTĚŽÍ PSST

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Slavoj Praha C  -  TJ Slavoj Praha A    3  : 10

Vaněk Petr 3,5, Pašek Dominik 2,5, Nádvorník Václav 2,5, Rek Adam 1,5 

TTC Praha B  -  TJ Slavoj Praha A   6 - 10

Vaněk Petr 3, Pašek Dominik 3, Nádvorník Václav 2,5, Rek Adam 1,5 

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

TJ Slavoj Praha B  -  TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A  10 : 1

Bohumský Petr 2,5, Sklenář Ondřej 2,5, Pospíšil David 2, Kaba Radka 2, 1x w.o. 

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Slavoj Praha C  -  TJ Slavoj Praha A    3  : 10

Šimůnek Ondřej 2, Šindelář Daniel 1, Šebl Jáchym 0, Tvrdý Miroslav 0

TJ Slavoj Praha C  -  TTC Rebel A  0 : 10

Šindelář Daniel 0, Šimůnek Ondřej 0, Šimůnková Veronika 0, Tvrdý Miroslav 0

5.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Sokol Praha - Podolí A  -  TJ Slavoj Praha D   9  :  9

Pfleger Michal 4,5, Slavíček Jan 2, Gräf Adam 1,5, Matouš Vojtěch 1

DIVIZE ŽEN

TTC Rebel A  -  TJ Slavoj Praha C   5 : 5

Benedová Zuzana 2,5, Lipovčanová Helena 0,5, Mikešová Adéla 0, 3x w.o.

2.TŘÍDA ŽEN

TJ Slavoj Praha D  - TJ Lokomotiva Vršovice C  6 : 4

Kodetová Hanka 3,5, Slavíčková Eliška 2,5, Rousová Tereza 0

2. KOLO SOUTĚŽÍ PSST

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Slavoj Praha A  -  TJ Lokomotiva Vršovice B  10 : 3

Vaněk Petr 3,5, Pašek Dominik 3,5, Nádvorník Václav 2,5, Rek Adam 0,5 

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

TJ Sokol Běchovice II A  -  TJ Slavoj Praha B  9 : 9

Pospíšil David 4,5, Kaba Radka 3, Bohumský Petr 1,5 

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

Slovan KST Bohnice C  -  TJ Slavoj Praha C  10 : 4

Šindelář Daniel 2, Šimůnek Ondřej 2, Šebl Jáchym 0, Tvrdý Miroslav 0

5.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Slavoj Praha D  -  TJ Sokol Petrovice E - utkání odloženo

DIVIZE ŽEN

TJ Slavoj Praha C  -  VSK MFF UK Praha A  9 : 1

Benedová Zuzana 2,5, Lipovčanová Helena 2,5, Mikešová Adéla 1, 3x w.o.

2.TŘÍDA ŽEN

TTC Praha A  -  TJ Slavoj Praha D  3 : 7

Kodetová Hanka 3,5, Slavíčková Eliška 3,5, Rousová Tereza 0

Syndikovat obsah
Velka_cena_Prahy_logo_mensi.png