Pražské soutěže

Pražské soutěže dospělých i mládeže

MODŘANSKÁ MINIPÁLKA 2024

Oddíl stolního tenisu TJ Slavoj Praha pořádá v neděli 16. června 2024 v prostorách tělocvičen ZŠ Rakovského v  Praze 12 19. ročník turnaje "nejen" ve stolním tenisu pro kategorie mladšího žactva ročníků 2012 a mladší Modřanská minipálka 2024.

Turnaj je pořádán za finanční podpory MČ Prahy 12.  Tohoto turnaje se tradičně účastní mladí hráči a hráčky z celé České republiky. Bližší informace naleznete v přiložených propozicích turnaje.

KONEČNÉ TABULKY SOUTĚŽÍ PSST

1TMA

1TMB

2TMA

3TMB

22. KOLO SOUTĚŽÍ PSST

1.TŘÍDA MUŽŮ SK. A

PSK Olymp Praha A -  TJ Slavoj Praha B   10 : 1

Šimůnek Ondřej 1, Šindelář Daniel 0, Šimůnková Veronika 0, Magyar Jakub 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

1.TŘÍDA MUŽŮ SK. B

TJ Slavoj Praha C  -  TTC Elizza Praha F  2 : 10

Sklenář Ondřej 1, Mikešová Adéla 1, Pospíšil David 0, Gräf Adam 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

1.TŘÍDA MUŽŮ SK. A

TJ Slavoj Praha D  -  TTC Elizza Praha H  7 : 10

Linert Martin 1, Huleš Jiří 1, Tvrdý Miroslav 1, Dušek Zdeněk 0, 4x w.o.

STIS - zapis (ping-pong.cz)

3.TŘÍDA MUŽŮ SK. B

TTC Elizza Praha I  -  TJ Slavoj Praha E   10 : 7

Huleš Jiří 3,5, Dušek Zdeněk 2,5, Mašek Milan 1, Slavíček Jan st. 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

21. KOLO SOUTĚŽÍ PSST

1.TŘÍDA MUŽŮ SK. A

TJ Orion Praha A  -  TJ Slavoj Praha B  10  :  0

Šindelář Daniel 0, Šimůnek Ondřej 0, Šimůnková Veronika 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

TJ Slavoj Praha B  -  TTC Klánovice A  10  :  0  w.o.

- soupeř se nedostavil k utkání

1.TŘÍDA MUŽŮ SK. B

AC Sparta Praha G  -  TJ Slavoj Praha C   10 : 7

Pašek Dominik 4,5, Mikešová Adéla 1,5, Slavíček Jan ml. 1, Slavíček Jan st. 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

2.TŘÍDA MUŽŮ SK. A

TJ Sokol Nusle Praha C  -  TJ Slavoj Praha D   8 : 10

Linert Martin 3,5, Sklenář Ondřej 3, Gräf Adam 2, Dušek Zdeněk 1, Tvrdý Miroslav 0,5

STIS - zapis (ping-pong.cz)

3.TŘÍDA MUŽŮ SK. B

TJ Slavoj Praha E  -  TJ ABC Braník C  5 : 10

Gräf Adam 2, Dušek Zdeněk 2, Huleš Jiří 1, Mašek Milan 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

20. KOLO SOUTĚŽÍ PSST

1.TŘÍDA MUŽŮ SK. A

TJ Malešice A -  TJ Slavoj Praha B   10 : 4

Magyar Jakub 3,5, Šimůnková Veronika 0,5, Tvrdý Miroslav 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

1.TŘÍDA MUŽŮ SK. B

TJ Slavoj Praha C  -  SK Slavia Praha D   10 : 0  w.o.

- soupeř se nedostavil k utkání

2.TŘÍDA MUŽŮ SK. A

TJ Slavoj Praha D  -  TJ AVIA Čakovice E   8 : 10

Magyar Jakub 4, Linert Martin 2,5, Tvrdý Miroslav 1,5, Dušek Zdeněk 0, Gräf Adam 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

3.TŘÍDA MUŽŮ SK. B

TJ Sokol Michle D  -  TJ Slavoj Praha E   10 : 1

Gräf Adam 1, Huleš Jiří 0, Klimovič Filip 0, Nguyen Hai Anh 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

19. KOLO SOUTĚŽÍ PSST

1.TŘÍDA MUŽŮ SK. A

TJ Slavoj Praha B  -  TJ Sokol Žižkov A  10 : 4

Rek Adam 3, Šindelář Daniel 3, Šimůnková Veronika 2, Magyar Jakub 2

STIS - zapis (ping-pong.cz)

1.TŘÍDA MUŽŮ SK. B

SF SKK El Niňo Praha G  -  TJ Slavoj Praha C   10 : 3

Pospíšil David 1,5, Sklenář Ondřej 1,5, Slavíček Jan ml. 0, Gräf Adam 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

2.TŘÍDA MUŽŮ SK. A

TJ Střížkov B  -  TJ Slavoj Praha D   6 : 10

Linert Martin 4,5, Magyar Jakub 3, Gräf Adam 2, Dušek Zdeněk 0,5

STIS - zapis (ping-pong.cz)

3.TŘÍDA MUŽŮ SK. B

TJ Slavoj Praha E  -  TJ Sokol Petrovice B  1 : 10

Gräf Adam 1, Dušek Zdeněk 0, Huleš Jiří 0, Slavíčková Eliška 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

17. KOLO SOUTĚŽÍ PSST

1.TŘÍDA MUŽŮ SK. A

TJ Slavoj Praha B  -  TJ Sokol Běchovice II A  2 : 10

Rek Adam 2, Šindelář Daniel 0, Šimůnková Veronika 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

1.TŘÍDA MUŽŮ SK. B

TJ Sokol Michle B  -  TJ Slavoj Praha C   10 : 7

Pospíšil David 4, Slavíček Jan ml. 2, Sklenář Ondřej 1, Slavíček Jan st. 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

2.TŘÍDA MUŽŮ SK. A

TJ Sokol Stodůlky C  -  TJ Slavoj Praha D   10 : 8

Linert Martin 4, Magyar Jakub 3, Sklenář Ondřej 1, Tvrdý Miroslav 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

3.TŘÍDA MUŽŮ SK. B

TJ Slavoj Praha E  -  SF SKK El Niňo Praha I  7 : 10

Dušek Zdeněk 4, Huleš Jiří 2, Slavíčková Eliška 0, Hrubec Vladimír 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

16. KOLO SOUTĚŽÍ PSST

1.TŘÍDA MUŽŮ SK. A

TJ Slavoj Praha B  -  TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - ULITA A  10 : 4

Šindelář Daniel 2,5, Šimůnek Ondřej 1,5, Šimůnková Veronika 1, Magyar Jakub 1, 4x w.o.

STIS - zapis (ping-pong.cz)

1.TŘÍDA MUŽŮ SK. B

TJ Střížkov A  -  TJ Slavoj Praha C   10 : 1

Pospíšil David 1, Sklenář Ondřej 0, Bohumský Petr 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

2.TŘÍDA MUŽŮ SK. A

TJ Pankrác C  -  TJ Slavoj Praha D   9 : 9

Magyar Jakub 4,5, Gräf Adam 2, Dušek Zdeněk 1,5, Tvrdý Miroslav 1

STIS - zapis (ping-pong.cz)

3.TŘÍDA MUŽŮ SK. B

TJ Slavoj Praha E  -  TTC Klánovice C  9 : 9

Gräf Adam 4, Dušek Zdeněk 2, Huleš Jiří 2, Hrubec Vladimír 1

STIS - zapis (ping-pong.cz)

15. KOLO SOUTĚŽÍ PSST

1.TŘÍDA MUŽŮ SK. A

AC Sparta Praha F -  TJ Slavoj Praha B   9 : 9

Rek Adam 4,5, Magyar Jakub 3, Šimůnek Ondřej 1,5, Šimůnková Veronika 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

1.TŘÍDA MUŽŮ SK. B

TJ Slavoj Praha C  -  Slovan KST Bohnice D   10 : 5 

Slavíček Jan ml. 4, Pospíšil David 2,5, Sklenář Ondřej 2,5, Mikešová Adéla 1

STIS - zapis (ping-pong.cz)

2.TŘÍDA MUŽŮ SK. A

TJ Slavoj Praha D  -  SK OAZA Praha A   4 : 10

Magyar Jakub 2, Dušek Zdeněk 1, Tvrdý Miroslav 1, Gräf Adam 0, Linert Martin 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

3.TŘÍDA MUŽŮ SK. B

TJ Malešice B  -  TJ Slavoj Praha E   10 : 2

Gräf Adam 1, Dušek Zdeněk 1, Slavíčková Eliška 0, Huleš Jiří 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

14. KOLO SOUTĚŽÍ PSST

1.TŘÍDA MUŽŮ SK. A

TJ Slavoj Praha B  - TTC Praha A  10 : 0

Šindelář Daniel 2,5, Šimůnková Veronika 2,5, Šimůnek Ondřej 2,5, Magyar Jakub 2,5

STIS - zapis (ping-pong.cz)

1.TŘÍDA MUŽŮ SK. B

TJ ABC Braník A  -  TJ Slavoj Praha C   10 : 6

Sklenář Ondřej 2,5, Kaba Radka 2, Pospíšil David 1,5, Gräf Adam 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

2.TŘÍDA MUŽŮ SK. A

SF SKK El Niňo Praha H  -  TJ Slavoj Praha D   10 : 4

Linert Martin 2, Tvrdý Miroslav 2, Slavíček Jan st. 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

3.TŘÍDA MUŽŮ SK. B

TJ Slavoj Praha E  -  TJ Sokol Kbely A  10 : 5

Gräf Adam 3, Dušek Zdeněk 3, Slavíčková Eliška 3, Huleš Jiří 1

STIS - zapis (ping-pong.cz)

13. KOLO SOUTĚŽÍ PSST

1.TŘÍDA MUŽŮ SK. A

Slovan KST Bohnice C -  TJ Slavoj Praha B   10 : 4

Šimůnek Ondřej 1, Šimůnková Veronika 1, Magyar Jakub 1, Tvrdý Miroslav 1

STIS - zapis (ping-pong.cz)

1.TŘÍDA MUŽŮ SK. B

TJ Slavoj Praha C  -  TJ Sokol Nusle Praha A   10 : 2 

Pašek Dominik 3,5, Mikešová Adéla 2,5, Pospíšil David 2,5, Sklenář Ondřej 1, Bohumský Petr 0,5

STIS - zapis (ping-pong.cz)

2.TŘÍDA MUŽŮ SK. A

TJ Slavoj Praha D  -  TJ Lokomotiva Vršovice C   10 : 6

Linert Martin 4,5, Magyar Jakub 3,5, Gräf Adam 1,5, Dušek Zdeněk 0,5, Tvrdý Miroslav 0, Sklenář Ondřej 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

3.TŘÍDA MUŽŮ SK. B

TJ Sokol Žižkov B  -  TJ Slavoj Praha E   9 : 9

Gräf Adam 4, Huleš Jiří 3, Dušek Zdeněk 2, Slavíčková Eliška 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

12. KOLO SOUTĚŽÍ PSST

1.TŘÍDA MUŽŮ SK. A

TJ Slavoj Praha B  - TJ Lokomotiva  Vršovice B  10 : 7

Šindelář Daniel 2,5, Šimůnková Veronika 2,5, Šimůnek Ondřej 2,5, Magyar Jakub 2,5

STIS - zapis (ping-pong.cz)

1.TŘÍDA MUŽŮ SK. B

TJ Sokol Stodůlky B  -  TJ Slavoj Praha C   4 : 10

Pospíšil David 2,5, Bohumský Petr 2, Sklenář Ondřej 1,5, Kaba Radka 0, 4x w.o.

STIS - zapis (ping-pong.cz)

2.TŘÍDA MUŽŮ SK. A

TJ Sokol Michle C  -  TJ Slavoj Praha D   10 : 2

Gräf Adam 1, Magyar Jakub 0,5, Dušek Zdeněk 0,5, Tvrdý Miroslav 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

3.TŘÍDA MUŽŮ SK. B

TJ Slavoj Praha E  -  TJ Sokol Nusle Praha D  9 : 9

Gräf Adam 4, Dušek Zdeněk 2,5, Huleš Jiří 2,5, Slavíčková Eliška 0, Slavíček Jan st. 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

11. KOLO SOUTĚŽÍ PSST

1.TŘÍDA MUŽŮ SK. A

TJ Slavoj Praha B  - PSK Olymp Praha A  10 : 6

Šindelář Daniel 4,5, Šimůnková Veronika 3, Šimůnek Ondřej 1,5, Magyar Jakub 1

STIS - zapis (ping-pong.cz)

1.TŘÍDA MUŽŮ SK. B

TTC Elizza Praha F  -  TJ Slavoj Praha C   9 : 9

Bohumský Petr 2,5, Sklenář Ondřej 2,5, Kaba Radka 2,5, Pospíšil David 1,5

STIS - zapis (ping-pong.cz)

2.TŘÍDA MUŽŮ SK. A

TTC Elizza Praha H  -  TJ Slavoj Praha D  9 : 9

Magyar Jakub 3,5, Dušek Zdeněk 3,5, Gräf Adam 2, Tvrdý Miroslav 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

3.TŘÍDA MUŽŮ SK. B

TJ Slavoj Praha E  -  TTC Elizza Praha I  5 : 10

Gräf Adam 2,5, Slavíčková Eliška 2,5, Sládek Ondřej 0, Slavíček Jan st. 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

VÁNOČNÍ TURNAJ RODIČŮ A DĚTÍ 2023

V sobotu 9. prosince 2023 se v prostorách tělocvičen ZŠ Rakovského v Praze 12 uskutečnil již 29. ročník Vánočního turnaje rodičů a dětí 2023. Letošního ročníku se zúčastnilo celkem 49 účastníků, a to 22 dvoučlenných družstev ve třech soutěžních kategoriích a 29 hráčů a hráček v soutěžích dvouher. Turnaj byl již tradičně pořádán za finanční podpory MČ Prahy 12. 

Vánoční turnaj 2023 družstva 2013 Vánoční turnaj 2023 družstva 2009 Vánoční turnaj 2023 družstva OPENVánoční turnaj 2023 dárkové balíčky Vánoční turnaj 2023 dvouhra registrovaní Vánoční turnaj 2023 věcné cenyVánoční turnaj 2023 dvouhra 2012 Vánoční turnaj 2023 dvouhra 2008 Vánoční turnaj 2023 dvouhra ženVánoční turnaj 2023 dvouhra mužů registrovaní Vánoční turnaj 2023 dvouhra mužů neregistrovaní Vánoční turnaj 2023 dvouhra OPEN

Konečné výsledky naleznete v příloze.

10. KOLO SOUTĚŽÍ PSST

1.TŘÍDA MUŽŮ SK. A

TTC Klánovice A -  TJ Slavoj Praha B   9 : 9

Šindelář Daniel 3, Šimůnková Veronika 2,5, Magyar Jakub 2,5, Šimůnek Ondřej 2

STIS - zapis (ping-pong.cz)

1.TŘÍDA MUŽŮ SK. B

TJ Slavoj Praha C  -  AC Sparta Praha G   10 : 4 

Slavíček Jan ml. 3, Sklenář Ondřej 2,5, Mikešová Adéla 2,5, Bohumský Petr 2

STIS - zapis (ping-pong.cz)

2.TŘÍDA MUŽŮ SK. A

TJ Slavoj Praha D  -  TJ Sokol Nusle Praha C   9 : 9

Linert Martin 3, Gräf Adam 3, Tvrdý Miroslav 2, Magyar Jakub 1

STIS - zapis (ping-pong.cz)

3.TŘÍDA MUŽŮ SK. B

TJ ABC Braník C  -  TJ Slavoj Praha E   10 : 3

Slavíčková Eliška 3, Klimovič Filip 0, Sládek Ondřej 0, Slavíček Jan st. 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

9. KOLO SOUTĚŽÍ PSST

1.TŘÍDA MUŽŮ SK. A

TJ Slavoj Praha B  - TJ Malešice B  3 : 10

Magyar Jakub 1,5, Šimůnek Ondřej 1, Šimůnková Veronika 0,5, Šindelář Daniel 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

1.TŘÍDA MUŽŮ SK. B

SK Slavia Praha D  -  TJ Slavoj Praha C   8 : 10

Bohumský Petr 3,5, Sklenář Ondřej 2,5, Slavíček Jan ml. 2,5, Pospíšil David 1,5, Kaba Radka 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

2.TŘÍDA MUŽŮ SK. A

TJ AVIA Čakovice E  -  TJ Slavoj Praha D  10 : 3

Magyar Jakub 2, Gräf Adam 1, Dušek Zdeněk 0, Tvrdý Miroslav 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

3.TŘÍDA MUŽŮ SK. B

TJ Slavoj Praha E  -  TJ Sokol Michle D  9 : 9

Gräf Adam 3,5, Slavíčková Eliška 2,5, Huleš Jiří 2,5, Sládek Ondřej 0,5

STIS - zapis (ping-pong.cz)

8. KOLO SOUTĚŽÍ PSST

1.TŘÍDA MUŽŮ SK. A

TJ Sokol Žižkov A -  TJ Slavoj Praha B   4 : 10

Šindelář Daniel 3, Šimůnková Veronika 2,5, Magyar Jakub 2,5, Šimůnek Ondřej 2

STIS - zapis (ping-pong.cz)

1.TŘÍDA MUŽŮ SK. B

TJ Slavoj Praha C  -  SF SKK El Niňo Praha G   10 : 7

Pospíšil David 3,5, Sklenář Ondřej 3,5, Mikešová Adéla 2, Gräf Adam 1

STIS - zapis (ping-pong.cz)

2.TŘÍDA MUŽŮ SK. A

TJ Slavoj Praha D  -  TJ Střížkov B   10 : 4

Linert Martin 3, Tvrdý Miroslav 3, Magyar Jakub 2,5, Dušek Zdeněk 1,5

STIS - zapis (ping-pong.cz)

3.TŘÍDA MUŽŮ SK. B

TJ Sokol Petrovice B  -  TJ Slavoj Praha E   10 : 2

Slavíčková Eliška 1, Klimovič Filip 0,5, Gräf Adam 0,5, Slavíček Jan st. 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

VÁNOČNÍ TURNAJ RODIČŮ A DĚTÍ 2023

V sobotu 9. prosince 2023 se v prostorách tělocvičen ZŠ Rakovského v Praze 12 uskuteční 29. ročník Vánočního turnaje rodičů a dětí 2023. Turnaj bude opět pořádán za finanční podpory MČ Prahy 12.

Propozice naleznete v příloze. 

7. KOLO SOUTĚŽÍ PSST

1.TŘÍDA MUŽŮ SK. A

TJ Slavoj Praha B  - TJ Orion Praha A  9 : 9

Rek Adam 4, Šindelář Daniel 2, Šimůnková Veronika 2, Šimůnek Ondřej 1

STIS - zapis (ping-pong.cz)

1.TŘÍDA MUŽŮ SK. B

SK Start Praha A  -  TJ Slavoj Praha C   7 : 10

Pospíšil David 4, Bohumský Petr 2,5, Sklenář Ondřej 2, Kaba Radka 1,5

STIS - zapis (ping-pong.cz)

2.TŘÍDA MUŽŮ SK. A

AC Sparta Praha H  -  TJ Slavoj Praha D  5 : 10

Magyar Jakub 4,5, Linert Martin 3, Dušek Zdeněk 1,5, Tvrdý Miroslav 1

STIS - zapis (ping-pong.cz)

3.TŘÍDA MUŽŮ SK. B

TJ Slavoj Praha E  -  TJ Lokomotiva Vršovice D  4 : 10

Huleš Jiří 1,5, Gräf Adam 1, Slavíčková Eliška 1, Sládek Ondřej 0,5

STIS - zapis (ping-pong.cz)

Syndikovat obsah
Velka_cena_Prahy_logo_mensi.png