DIVIZE MUŽŮ
SF SKK El Niňo Praha F - TJ Slavoj Praha A 4 : 10
Kulveit Jonáš 3,5, Nádvorník Václav 2,5, Kodetová Hanka 2,5, Vaněk Petr 1,5
1.TŘÍDA MUŽŮ SK.B
TJ Slavoj Praha B - TJ Sokol Michle B 5 : 10
Pfleger Michal 1,5, Slavíček Jan ml. 1,5, Sklenář Ondřej 1, Bohumský Petr 1
1.TŘÍDA MUŽŮ SK.A
TTC Elizza Praha F - TJ Slavoj Praha C 10 : 4
Šimůnková Veronika 2, Šindelář Daniel 1, Rek Lukáš 1, Šimůnek Ondřej 0
2.TŘÍDA MUŽŮ SK.B
TJ Slavoj Praha D - TJ Pankrác B 8 : 10
Dušek Zdeněk 2,5, Mikešová Adéla 2,5, Gräf Adam 1,5, Pfleger Michal 1, Tvrdý Miroslav 0,5,
4.TŘÍDA MUŽŮ SK.B
TJ Slavoj Praha E - TJ ABC Braník C 10 : 5
Gräf Adam 3,5, Magyar Jakub 3,5, Slavíčková Eliška 2,5, Sládek Ondřej 0,5
6.TŘÍDA MUŽŮ SK.B
TTC Elizza Praha L - TJ Slavoj Praha F 10 : 0
Sládek Ondřej 0, Slavíček Jan st. 0, Hanzal Marek 0, Hanzal Tomáš 0
DIVIZE MUŽŮ
TJ Slavoj Praha A - TJ Sokol Běchovice II A 10 : 4
Pašek Dominik 3,5, Vaněk Petr 3,5, Nádvorník Václav 3, Kulveit Jonáš 0
1.TŘÍDA MUŽŮ SK.B
SK Slavia Praha D - TJ Slavoj Praha B 9 : 9
Pfleger Michal 3, Sklenář Ondřej 2,5, Slavíček Jan ml. 2, Bohumský Petr 0,5, 1x w.o.
1.TŘÍDA MUŽŮ SK.A
TJ Slavoj Praha C - TJ Střížkov A 7 : 10
Šindelář Daniel 2,5, Šimůnek Ondřej 2,5, Šimůnková Veronika 2, Rek Lukáš 0
2.TŘÍDA MUŽŮ SK.B
TJ Sokol Běchovice II B - TJ Slavoj Praha D 9 : 9
Pfleger Michal 2,5, Dušek Zdeněk 2,5, Slavíček Jan ml. 2, Tvrdý Miroslav 2
4.TŘÍDA MUŽŮ SK.B
TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A - TJ Slavoj Praha E 10 : 8
Gräf Adam 3, Slavíčková Eliška 2,5, Magyar Jakub 2,5, Slavíček Jan st. 0
6.TŘÍDA MUŽŮ SK.B
TJ Slavoj Praha F - TJ Sokol Suchdol - Sedlec B 0 : 10
Havlíčková Eva 0, Rousová Tereza 0, Slavíček Jan st. 0
DIVIZE MUŽŮ
TJ Sokol Nusle Praha A - TJ Slavoj Praha A 3 : 10
Kulveit Jonáš 3,5, Vaněk Petr 3, Nádvorník Václav 2,5, Pašek Dominik 1
1.TŘÍDA MUŽŮ SK.B
TJ Slavoj Praha B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 10 : 0
Kaba Radka 2,5, Sklenář Ondřej 2,5, Pospíšil David 2,5, Pfleger Michal 1,5, 1x w.o.
1.TŘÍDA MUŽŮ SK.A
TJ Sokol Stodůlky B - TJ Slavoj Praha C 10 : 3
Šimůnková Veronika 2, Rek Lukáš 1, Šmůnek Ondřej 0, Tvrdý Miroslav 0
2.TŘÍDA MUŽŮ SK.B
TJ Slavoj Praha D - TJ Sokol Michle C 10 : 6
Dušek Zdeněk 4,5, Slavíček Jan ml. 2,5, Gräf Adam 1,5, Pfleger Michal 1, Mikešová Adéla 0,5
4.TŘÍDA MUŽŮ SK.B
TTC Elizza Praha J - TJ Slavoj Praha E 10 : 5
Slavíčková Eliška 2, Magyar Jakub 1, Gräf Adam 1, Slavíček Jan ml. 1, Matouš Vojtěch 0
6.TŘÍDA MUŽŮ SK.B
TJ Slavoj Praha F - KK Konstruktiva B 3 : 10
Sládek Ondřej 2, Slavíček Jan st. 1, Rousová Tereza 0, Havlíčková Eva 0
1.TŘÍDA MUŽŮ SK.A
TJ Slavoj Praha C - TJ AVIA Čakovice C 2 : 10
Nádvorník Václav 2, Šindelář Daniel 0, Šimůnek Ondřej 0, Rek Lukáš 0
2.TŘÍDA MUŽŮ SK.B
TTC Rebel A - TJ Slavoj Praha D 3 : 10
Dušek Zdeněk 3,5, Mikešová Adéla 2,5, Slavíček Jan ml. 2,5, Tvrdý Miroslav 1,5
4.TŘÍDA MUŽŮ SK.B
SF SKK El Niňo Praha J - TJ Slavoj Praha E 4 : 10
Slavíčková Eliška 3,5, Magyar Jakub 3,5, Gräf Adam 2, Sládek Ondřej 1
DIVIZE MUŽŮ
TJ Slavoj Praha A - AC Sparta Praha D 10 : 0
Nádvorník Václav 2,5, Vaněk Petr 2,5, Pašek Dominik 2,5, Kulveit Jonáš 2,5
1.TŘÍDA MUŽŮ SK.B
TJ Sokol Nusle Praha C - TJ Slavoj Praha B 3 : 10
Pospíšil David 3, Bohumský Petr 2,5, Slavíček Jan ml. 2,5, Kaba Radka 2
1.TŘÍDA MUŽŮ SK.A
TJ Slavoj Praha C - Slovan KST Bohnice C 6 : 10
Šindelář Daniel 1,5, Šimůnková Veronika 1,5, Rek Lukáš 1,5, Nádvorník Václav 1, Šimůnek Ondřej 0,5
2.TŘÍDA MUŽŮ SK.B
TJ Sokol Stodůlky B - TJ Slavoj Praha D 9 : 9
Mikešová Adéla 3,5, Slavíček Jan ml. 2,5, Dušek Zdeněk 2, Tvrdý Miroslav 1
4.TŘÍDA MUŽŮ SK.B
TJ Slavoj Praha E - TJ Sokol Suchdol - Sedlec A 10 : 4
Slavíčková Eliška 2, Magyar Jakub 2, Gräf Adam 1,5, Sládek Ondřej 0,5, 4x w.o.
6.TŘÍDA MUŽŮ SK.B
SK Slivenec C - TJ Slavoj Praha F 10 : 6
Matouš Vojtěch 3,5, Sládek Ondřej 2,5, Rousová Tereza 0, Slavíček Jan st. 0
V neděli 16. října 2022 se v prostorách ZŠ Rakovského uskutečnily soutěže 17. ročníku turnaje "nejen ve stolním tenisu" Modřanská minipálka 2022. Mezi 31 účastníky nás reprezentovali Adam Bonaventura v kategorii chlapců 2010 a Karolína Petra Reková a Ha Linh Nguyen Phan v kategorii dívek 2012. Naše mladé naděje vybojovali celkem 7 medailových umístění.
DIVIZE MUŽŮ
AC Sparta Praha E - TJ Slavoj Praha A 3 : 10
Nádvorník Václav 3,5, Kulveit Jonáš 3, Vaněk Petr 2, Kodetová Hanka 1,5
1.TŘÍDA MUŽŮ SK.B
TJ Slavoj Praha B - AC Sparta Praha F 10 : 2
Kaba Radka 2, Bohumský Petr 2, Sklenář Ondřej 1,5, Pospíšil David 1,5, 3x w.o.
1.TŘÍDA MUŽŮ SK.A
TTC Klánovice A - TJ Slavoj Praha C 10 : 3
Šimůnková Veronika 2, Rek Lukáš 1, Šindelář Daniel 0, Tvrdý Miroslav 0
2.TŘÍDA MUŽŮ SK.B
TJ Slavoj Praha D - TJ Lokomotiva Vršovice C 10 : 5
Mikešová Adéla 3, Dušek Zdeněk 3, Slavíček Jan ml. 2, Tvrdý Miroslav 2
4.TŘÍDA MUŽŮ SK.B
SF SKK El Niňo Praha J - TJ Slavoj Praha E
- utkání odloženo, termín bude upřesněn
6.TŘÍDA MUŽŮ SK.B
TJ Slavoj Praha F - TTC Praha E 5 : 10
Sládek Ondřej 2, Rousová Tereza 1, Hanzal Marek 1, Slavíček Jan st. 1
Oddíl stolního tenisu TJ Slavoj Praha pořádá v neděli 16. října 2022 v prostorách tělocvičen ZŠ Rakovského v Praze 12 17. ročník turnaje "nejen" ve stolním tenisu pro kategorie mladšího žactva ročníků 2010 a mladší Modřanská minipálka 2022.
Turnaj je pořádán za finanční podpory MČ Prahy 12. Tohoto turnaje se tradičně účastní mladí hráči a hráčky z celé České republiky. Bližší informace naleznete v přiložených propozicích turnaje.
DIVIZE MUŽŮ
TJ Slavoj Praha A - SK Slavia Praha C 10 : 6
Nádvorník Václav 3,5, Vaněk Petr 3, Kulveit Jonáš 2, Pašek Dominik 1, Rek Adam 0,5
1.TŘÍDA MUŽŮ SK.B
SK OAZA Praha A - TJ Slavoj Praha B 0 : 10
Sklenář Ondřej 2,5, Pospíšil David 2,5, Kaba Radka 2,5, Slavíček Jan ml. 2,5
1.TŘÍDA MUŽŮ SK.A
TJ Slavoj Praha C - TJ AVIA Čakovice C
- utkání odloženo na termín 26. 10. 2022
2.TŘÍDA MUŽŮ SK.B
Slovan KST Bohnice E - TJ Slavoj Praha D 10 : 6
Dušek Zdeněk 2, Tvrdý Miroslav 2, Slavíček Jan ml. 2, Gräf Adam 0
4.TŘÍDA MUŽŮ SK.B
TJ Slavoj Praha E - TJ Sokol Nusle Praha E 10 : 7
Slavíčková Eliška 3,5, Magyar Jakub 3,5, Gräf Adam 3, Slavíček Jan st. 0
6.TŘÍDA MUŽŮ SK.B
TJ AVIA Čakovice G - TJ Slavoj Praha F 10 : 7
Hanzal Marek 2, Havlíčková Eva 1, Rousová Tereza 0, Slavíček Jan st. 0, 4x w.o.
DIVIZE MUŽŮ
TJ Avia Čakovice B - TJ Slavoj Praha A 7 : 10
Nádvorník Václav 4, Vaněk Petr 3,5, Kulveit Jonáš 2,5, Rek Adam 0
1.TŘÍDA MUŽŮ SK.B
TJ Slavoj Praha B - Slovan KST Bohnice D 10 : 8
Sklenář Ondřej 2,5, Pospíšil David 2,5, Kaba Radka 2,5, Bohumský Petr 1,5, Pfleger Michal 1
1.TŘÍDA MUŽŮ SK.A
TJ Sokol Nusle Praha B - TJ Slavoj Praha C 7 : 10
Nádvorník Václav 4,5, Rek Lukáš 2,5, Šimůnková Veronika 2, Tvrdý Miroslav 1
2.TŘÍDA MUŽŮ SK.B
TJ Slavoj Praha D - TTC Rebel A
- utkání odloženo na termín 24. 10. 2022 od 19.00 v herně TJ ABC Braník
4.TŘÍDA MUŽŮ SK.B
PSK Olymp Praha B - TJ Slavoj Praha E 8 : 10
Slavíček Jan ml. 4,5, Slavíčková Eliška 3, Magyar Jakub 2,5, Gräf Adam 0
6.TŘÍDA MUŽŮ SK.B
TJ Slavoj Praha F - SK SANK Běchovice B 7 : 10
Havlíčková Eva 2, Rousová Tereza 2, Hanzal Marek 1, Slavíček Jan st. 1, 1x w.o.
1.TŘÍDA MUŽŮ SK.B
SK Slavia Praha C - TJ Slavoj Praha A 6 : 10
Pašek Dominik 3,5, Rek Adam 3,5, Kulveit Jonáš 2,5, Rek Lukáš 0,5
TJ Slavoj Praha C - TJ Sokol Petrovice A 10 : 3
Šindelář Daniel 3,5, Šimůnek Ondřej 2,5, Šimůnková Veronika 2, Tvrdý Miroslav 2
1.TŘÍDA MUŽŮ SK.A
TJ Slavoj Praha B - TJ Sokol Nusle Praha C 10 : 2
Bohumský Petr 3,5, Pospíšil David 2,5, Sklenář Ondřej 2, 2x w.o.
1.TŘÍDA MUŽŮ SK.B
TJ Slavoj Praha A - TJ Sokol Nusle Praha B 10 : 1
Vaněk Petr 3,5, Kulveit Jonáš 2, Pašek Dominik 1,5, Rek Adam 0, 3x w.o.
TTC Klánovice A - TJ Slavoj Praha C 10 : 4
Šindelář Daniel 2, Šimůnek Ondřej 1, Šimůnková Veronika 0, Tvrdý Miroslav 0, 1x w.o.
1.TŘÍDA MUŽŮ SK.A
TTC Elizza Praha G - TJ Slavoj Praha B 10 : 6
Pfleger Michal 3, Bohumský Petr 1, Sklenář Ondřej 1, Kaba Radka 1
5.TŘÍDA MUŽŮ SK.B
TJ Slavoj Praha D - TJ Sokol Petrovice E 10 : 0 w.o.
- soupeři se nedostavili
7.TŘÍDA MUŽŮ SK.A
TJ Slavoj Praha E - TTC Praha G 10 : 5
Magyar Jakub 4,5, Slavíček Jan ml. 3,5, Slavíček Jan st. 2
2.TŘÍDA ŽEN
TJ Slavoj Praha D - FC Přední Kopanina A 7 : 3
Slavíčková Eliška 3,5, Havlíčková Eva 3,5, Mašková Radka 0
1.TŘÍDA MUŽŮ SK.B
TJ Lokomotiva Vršovice B - TJ Slavoj Praha A 5 : 10
Pašek Dominik 3, Vaněk Petr 3, Rek Lukáš 2, Kulveit Jonáš 2
TJ Slavoj Praha C - TJ AVIA Čakovice C 10 : 5
Šindelář Daniel 4, Šimůnková Veronika 3, Linert Martin 2,5, Tvrdý Miroslav 0,5
1.TŘÍDA MUŽŮ SK.A
TJ Slavoj Praha B - Slovan KST Bohnice D 10 : 0
Pospíšil David 2,5, Sklenář Ondřej 2,5, Kaba Radka 2,5, Pfleger Michal 2,5
5.TŘÍDA MUŽŮ SK.B
TJ Sokol Nusle Praha F - TJ Slavoj Praha D 8 : 10
Slavíček Jan ml. 4, Gräf Adam 3, Magyar Jakub 3, Slavíček Jan st. 0
7.TŘÍDA MUŽŮ SK.A
VSK MF UK Praha C - TJ Slavoj Praha E 8 : 10
Slavíček Jan ml. 4,5, Gräf Adam 3,5, Magyar Jakub 2, Slavíček Jan st. 0
DIVIZE ŽEN
TTC Rebel A - TJ Slavoj Praha C 6 : 4
Mikešová Adéla 3, Slavíčková Eliška 1, Rousová Tereza 0
2.TŘÍDA ŽEN
TJ Slavoj Praha D - SF SKK El Niňo Praha D 7 : 2
Rousová Tereza 2,5, Havlíčková Eva 2,5, 2x w.o.
1.TŘÍDA MUŽŮ SK.B
TJ Slavoj Praha A - Slovan KST Bohnice C 10 : 0
Vaněk Petr 2,5, Pašek Dominik 2,5, Rek Adam 2,5, Kulveit Jonáš 2,5
AC Sparta Praha E - TJ Slavoj Praha C 10 : 0
Šimůnek Ondřej 0, Tvrdý Miroslav 0, Linert Martin 0
1.TŘÍDA MUŽŮ SK.A
AC Sparta Praha F - TJ Slavoj Praha B 5 : 10
Pfleger Michal 4, Bohumský Petr 2,5, Slavíček Jan ml. 2, Kaba Radka 1,5
5.TŘÍDA MUŽŮ SK.B
TJ Slavoj Praha D - TTC Praha A 10 : 0
Pfleger Michal 2,5, Gräf Adam 2,5, Slavíček Jan ml. 2,5, Linert Martin 2,5
7.TŘÍDA MUŽŮ SK.A
TJ Slavoj Praha E - SF SKK El Niňo Praha M 10 : 1
Magyar Jakub 3, Slavíček Jan ml. 2,5, Gräf Adam 1,5, Slavíček Jan st. 0, 3x w.o.
DIVIZE ŽEN
TJ Slavoj Praha C - TTC Elizza Praha C 8 : 2
Mikešová Adéla 3,5, Kodetová Hanka 2,5, Slavíčková Eliška 1, 1x w.o.
TJ Slavoj Praha C - TTC Rebel A 10 : 0 w.o.
- soupeřky se nedostavily
2.TŘÍDA ŽEN
TJ Slavoj Praha D - TTC Praha A 8 : 2
Slavíčková Eliška 3, Rousová Tereza 2,5, Havlíčková Eva 2,5
2.TŘÍDA ŽEN
TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ Slavoj Praha D 1 : 9
Slavíčková Eliška 3,5, Havlíčková Eva 3, Rousová Tereza 2,5
TJ Slavoj Praha D - TTC Praha A 10 : 0
Slavíčková Eliška 3,5, Havlíčková Eva 3,5, Rousová Tereza 3
1.TŘÍDA MUŽŮ SK.B
TJ AVIA Čakovice C - TJ Slavoj Praha A 0 : 10
Vaněk Petr 2,5, Pašek Dominik 2,5, Rek Adam 2,5, Kulveit Jonáš 2,5
TJ Slavoj Praha C - Slovan KST Bohnice C 0 : 10
Šindelář Daniel 0, Šimůnek Ondřej 0, Šimůnková Veronika 0, Tvrdý Miroslav 0
1.TŘÍDA MUŽŮ SK.A
TJ Slavoj Praha B - SK Start Praha A
Pfleger Michal 3,5, Bohumský Petr 2,5, Sklenář Ondřej 2,5, Pospíšil David 1,5
1.TŘÍDA MUŽŮ SK.B
TJ Malešice A - TJ Slavoj Praha A 5 : 10
Pašek Dominik 3,5, Rek Adam 2,5, Rek Lukáš 2,5, Kulveit Jonáš 1,5
5.TŘÍDA MUŽŮ SK.B
KST Vršovice A - TJ Slavoj Praha D 7 : 10
Pfleger Michal 4,5, Slavíček Jan ml. 3, Gräf Adam 2,5, Sládek Ondřej 0
7.TŘÍDA MUŽŮ SK.A
TJ Slavoj Praha E - ABC Braník E 10 : 1
Sládek Ondřej 3,5, Magyar Jakub 2,5, Gräf Adam 2, Slavíček Jan st. 1,5, Slavíček Jan ml. 0,5
DIVIZE ŽEN
TJ AVIA Čakovice B - TJ Slavoj Praha C 1 : 9
Mikešová Adéla 2,5, Slavíčková Eliška 2, Kurková Marie 1,5, 3x w.o.
2.TŘÍDA ŽEN
TJ Slavoj Praha D - TJ Lokomotiva Vršovice C 8 : 2
Slavíčková Eliška 3,5, Rousová Tereza 2,5, Havlíčková Eva 2
1.TŘÍDA MUŽŮ SK.A
TJ Slavoj Praha B - SF SKK El Niňo Praha K 8 : 10
Sklenář Ondřej 3, Bohumský Petr 2, Pospíšil David 2, Pfleger Michal 1
1.TŘÍDA MUŽŮ SK.B
TJ Slavoj Praha C - TJ Sokol Žižkov A 10 : 5
Šindelář Daniel 3,5, Šimůnek Ondřej 2,5, Tvrdý Miroslav 2, Šimůnková Veronika 1, Linert Martin 1
5.TŘÍDA MUŽŮ SK.B
TTC Elizza Praha K - TJ Slavoj Praha D 5 : 10
Pfleger Michal 3,5, Gräf Adam 2,5, Magyar Jakub 2,5, Slavíček Jan ml. 1,5
7.TŘÍDA MUŽŮ SK.A
TJ Slavoj Praha E - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT D 10 : 0
Slavíček Jan ml. 2,5, Gräf Adam 2,5, Magyar Jakub 2,5, Slavíček Jan st. 2,5
DIVIZE ŽEN
TJ Slavoj Praha C - TTC Elizza Praha C
- utkání odloženo na termín 23. 3. 2022 od 16.30 hod.
2.TŘÍDA ŽEN
TTC Elizza Praha D - TJ Slavoj Praha D 6 : 4
Slavíčková Eliška 2,5, Rousová Tereza 1,5
1.TŘÍDA MUŽŮ SK.B
TJ Slavoj Praha A - TJ ABC Braník A 10 : 4
Pašek Dominik 3,5, Nádvorník Václav 3, Vaněk Petr 2,5, Rek Adam 1
SK Slavia Praha C - TJ Slavoj Praha C 10 : 6
Šindelář Daniel 3,5, Šimůnek Ondřej 1,5, Linert Martin 1, Tvrdý Miroslav 0
1.TŘÍDA MUŽŮ SK.A
SK OAZA Praha A - TJ Slavoj Praha B 8 : 10
Sklenář Ondřej 4, Pfleger Michal 3, Slavíček Jan ml. 2, Bohumský Petr 1
5.TŘÍDA MUŽŮ SK.B
TJ Slavoj Praha D - SK OAZA Praha D 10 : 0 w.o.
- soupeři se nedostavili
DIVIZE ŽEN
TTC Elizza Praha C - TJ Slavoj Praha C 4 : 6
Mikešová Adéla 3,5, Kurková Marie 2,5, Havlíčková Eva 0
1.TŘÍDA MUŽŮ SK.B
TJ Sokol Petrovice A - TJ Slavoj Praha A 0 : 10
Vaněk Petr 2,5, Pašek Dominik 2,5, Rek Adam 2,5, Rek Lukáš 2,5
TJ Slavoj Praha C - TJ Sokol Nusle Praha B 5 : 10
Šindelář Daniel 1, Šimůnek Ondřej 0, Šimůnková Veronika 0, Tvrdý Miroslav 0, 4x w.o.
1.TŘÍDA MUŽŮ SK.A
TJ Slavoj Praha B - SK Start Praha A
- utkání odloženo
5.TŘÍDA MUŽŮ SK.B
SF SKK El Niňo Praha K - TJ Slavoj Praha D 5 : 10
Pfleger Michal 2, Gräf Adam 1, Slavíček Jan ml. 1, Magyar Jakub 1, 5x w.o.
7.TŘÍDA MUŽŮ SK.A
TJ Slavoj Praha E - TJ ABC Braník E
- utkání odloženo na termín 3.3.2022
DIVIZE ŽEN
TJ Slavoj Praha C - TJ AVIA Čakovice B 10 : 0 w.o.
- soupeřky se nedostavily
2.TŘÍDA ŽEN
FC Přední Kopanina A - TJ Slavoj Praha D 0 : 10
Rousová Tereza 3,5, Havlíčková Eva 3,5, Slavíčková Eliška 3