Trénink

Veškeré informace týkající se tréninků, tréninkových kempů apod.

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ BYSTŘICE NAD PERNŠTEJNEM 2023

Ve dnech 29. července - 6. srpna 2023 se v Bystřici nad Pernštejnem uskutečnilo tradiční letní soustředění mládeže našeho oddílu stolního tenisu TJ Slavoj Praha. Soustředění se letos zúčastnilo celkem 21 hráčů a hráček všech věkových kategorií, a to nejen z našeho klubu. V letošním roce navíc i 8 dětí a 2 trenéři z domácího klubu TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem.  Soustředění probíhalo pod vedením trenérů Martina Linerta, Miluše Kocové, Filipa Klimoviče a Ivo Hugra. Kvalitě soustředění určitě přispěla též účast řady sparingpartnerů.

Bystřice 2023

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ BYSTŘICE NAD PERNŠTEJNEM 2023

Ve dnech 29. července - 6. srpna 2023 se uskuteční již tradiční letní soustředění v Bystřici nad Pernštejnem. V příloze naleznete bližší informace.

HANKA KODETOVÁ NA TRÉNINKOVÉM KEMPU ITTF HOPES SQUAD V SINGAPURU

Ve dnech 8. – 16. března 2023 se v Singapuru uskutečnil tréninkový kemp projektu ITTF Hopes – 2023 Hopes Squad Follow Up Activity. Tréninkového kempu se zúčastnilo 14 dívek a 10 chlapců kategorie U13 ze 14 zemí celého světa pod vedením Massima Constantiniho, vedoucí trenéra ITTF High Performance aktivit, Liu Yajuna, dlouholetého reprezentačního trenéra žen Rakouska, který měl na starosti tréninkovou skupinu děvčat a Evy Jeler, dlouholeté trenérky reprezentačních výběrů mládeže Německa a současné trenérky reprezentace mládeže Austrálie, která řídila tréninky chlapců. Na tento kemp byla nominována i naše Hanka Kodetová.

Hanka Kodetová na Hopes Squad v Singapuru Účastníci Hopes Squad 2023

HANKA KODETOVÁ NA TRÉNINKOVÉM KEMPU EUROTALENTS DEVELOPMENT CAMP U13 V HAVÍŘOVĚ

Ve dnech 13. - 19. listopadu 2022 se v Národním tréninkovém centru v Havířově uskutečnil další tréninkový kemp projektu ETTU Eurotalents Development Camp U13. Mezi 16 vybranými hráči a 4 hráčkami z 11 evropských států byla též naše Hanka Kodetová. Hanka tradičně podávala v průběhu kempu velmi kvalitní výkony a v tradičním turnaji obsadila v kvalitní konkurenci mezi 20 účastníky výborné 5. místo, mezi děvčaty 1. místo.

Eurotalents Havířov

Hanka Kodetová Eurotalents HavířovHanka Kodetová Eurotalents Havířov 2

HANKA KODETOVÁ NA TRÉNINKOVÉM KEMPU EUROTALENTS DEVELOPMENT CAMP U13 V NANTES

Ve dnech 22. - 28. října 2022 se v moderním tréninkovém centru regionu Pays de la Loire ve francouzském Nantes uskutečnil tréninkový kemp projektu ETTU Eurotalents Development Camp U13. Mezi 11 vybranými hráči a 5 hráčkami z 10 evropských států byla též naše Hanka Kodetová. Hanka tradičně podávala v průběhu kempu velmi kvalitní výkony a v tradičním turnaji obsadila v kvalitní konkurenci mezi 16 účastníky 9. místo, mezi děvčaty výborné 2. místo.

Eurotalents Nantes

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ BYSTŘICE NAD PERNŠTEJNEM 2022

Ve dnech 6. - 12. srpna 2022 se v Bystřici nad Pernštejnem uskutečnilo tradiční letní soustředění mládeže našeho oddílu stolního tenisu TJ Slavoj Praha. Soustředění se letos zúčastnilo celkem 28 hráčů a hráček všech věkových kategorií, a to nejen z našeho klubu. Soustředění probíhalo pod vedením trenérů Martina Linerta, Miluše Kocové, Filipa Klimoviče a Ivo Hugra. Kvalitě soustředění určitě přispěla též účast řady sparingpartnerů.

Bystřice 2022

HANKA KODETOVÁ, ADÉLKA MIKEŠOVÁ, VAŠEK NÁDVORNÍK A PETR VANĚK NA TRÉNINKOVÉM KEMPU PROJEKTU HLEDÁME BUDOUCÍ OLYMPIONIKY V BYSTŘICI NAD PERNŠTEJNEM

Ve dnech 1. - 5. srpna 2022 se v Bystřici nad Pernštejnem uskutečnil další tréninkový kemp projektu České asociace stolního tenisu Hledáme budoucí olympioniky. Mezi 21 vybranými účastníky kempu jsme měli též své zastoupení. Na kemp byla opět nominována naše Hanka Kodetová. Kempu se též zúčastnili Adélka Mikešová, Vašek Nádvorník a Petr Vaněk v roli sparingpartnerů. 

Bližší informace ke kempu naleznete v příloze.

HBO Bystřice 2022

HANKA KODETOVÁ NA MEZINÁRODNÍM TRÉNINKOVÉM KEMPU V OLOMOUCI

Ve dnech 24. - 27. července 2022 se v Olomouci uskutečnil již 4.ročník mezinárodního tréninkového kempu pro kategorie U11, U13 a U15 pod vedením dlouholetého reprezentačního trenéra mládeže a žen Švýcarska Pavla Řehořka. Tréninkového kempu se zúčastnilo přibližně 50 dětí z Česka, Německa, Švýcarska, Ukrajiny a Peru. V letošním roce se tohoto kempu zúčastnila i naše Hanka Kodetová. Pestrý a zajímavý tréninkový program v hale Omega, ve které se koná tradiční turnaj WT Czech Open, probíhal vždy dopoledne od 9.30 do 12.15 hod. a odpoledne od 15.00 do 17.30 hod.

Olomouc 2022

HANKA KODETOVÁ NA TRÉNINKOVÉM KEMPU EUROTALENTS DEVELOPMENT CAMP U13 V SENCI

Ve dnech 13. - 20. března 2022 se ve slovenském Senci uskutečnil tréninkový kemp projektu ETTU Eurotalents Development Camp U13. Mezi 20 vybranými hráči a 11 hráčkami z 15 evropských států byla též naše Hanka Kodetová. Hanka tradičně podávala v průběhu kempu velmi kvalitní výkony a v tradičním turnaji obsadila ve velmi kvalitní konkurenci mezi 12 děvčaty výborné 5. místo.

Eurotalents Senec

HANKA KODETOVÁ NA TRÉNINKOVÉM KEMPU ETTU HOPES SELECTION CAMP V HAVÍŘOVĚ

Ve dnech 6. - 12. března 2022 se uskutečnil tréninkový kemp projektu ETTU Hopes Selection Camp pořádaný též jako Eurotalents Pre-Selection Camp, a to opět v Národním tréninkovém centru v Havířově. Na kemp byla též nominována naše Hanka Kodetová. Hanka podávala v průběhu kempu kvalitní výkony, bohužel z důvodu nemoci musela v průběhu kempu odjet domů a nezúčastnila se tak tradičního turnaje.

ETTU Hopes Selection Camp

HANKA KODETOVÁ SE ZÚČASTNILA DALŠÍHO TRÉNINKOVÉHO KEMPU PROJEKTU HLEDÁME BUDOUCÍ OLYMPIONIKY V HAVÍŘOVĚ

Ve dnech 3. - 6. února 2022 se v Národním tréninkovém centru v Havířově uskutečnil další tréninkový kemp projektu České asociace stolního tenisu Hledáme budoucí olympioniky pro kategorii U13. Mezi 13 účastníky kempu nás reprezentovala Hanka Kodetová, která na kempu podávala velmi dobré výkony a úspěšně tak reprezentovala naše slavojácké barvy.

HBO Havířov 2022

HANKA KODETOVÁ NA VT KADETEK V BRATISLAVĚ

Ve dnech 30. ledna - 4. února 2022 se ve Stolnotenisovém centru ŠKST Bratislava uskutečnilo společné soustředění reprezentačních družstev kategorie kadetek České republiky a Slovenska. Na soustředění byla nominována i naše Hanka Kodetová, pro kterou to byla další možnost získávání zkušeností a především motivace do dalšího tréninku. 

HANKA KODETOVÁ SE ZÚČASTNILA SPOLEČNÉHO VÝCVIKOVÉHO TÁBORA REPREZENTACE KADETŮ A KADETEK A PROJEKTU HLEDÁME BUDOUCÍ OLYMPIONIKY V HAVÍŘOVĚ

Ve dnech 15. - 18. listopadu 2021 se v Národním tréninkovém centru v Havířově uskutečnil výcvikový tábor reprezentačních výběrů ČR kategorie kadetů a kadetek a výběru hráčů a hráček z projektu České asociace stolního tenisu Hledáme budoucí olympioniky. Mezi 17 účastníky výcvikové tábora byla i naše Hanka Kodetová, která již tradičně podávala velmi dobré výkony a úspěšně tak reprezentovala naše slavojácké barvy. V průběhu výcvikového tábora hráči a hráčky absolvovali 9 tréninkových jednotek pod vedením reprezentačních trenérů kadetů a kadetek Bohumila Vožického a Tomáše Vrňáka a za účasti reprezentačního trenéra německých juniorů Zhu Xiaoyonga.

HANKA KODETOVÁ SE ZÚČASTNILA TRÉNINKOVÉHO KEMPU PROJEKTU HLEDÁME BUDOUCÍ OLYMPIONIKY V HAVÍŘOVĚ

Ve dnech 26. - 29. října 2021 se v Národním tréninkovém centru v Havířově uskutečnil další tréninkový kemp projektu České asociace stolního tenisu Hledáme budoucí olympioniky. Mezi 10 účastníky kempu nás reprezentovala Hanka Kodetová, která na kempu podávala velmi dobré výkony a úspěšně tak reprezentovala naše slavojácké barvy.

HBO Havířov 2021

HANKA KODETOVÁ NA TRÉNINKOVÉM KEMPU EUROTALENTS SELECTION CAMP V OTOČECI

Ve dnech 10. – 16. října 2021 se ve slovinském Otočeci konal Eurotalents Selection Camp pro rok 2021. Na tento kemp byli pozváni hráči a hráčky ročníků 2009 a mladší na základě účasti na tzv. Eurotalents Pre-Selection kempech které se uskutečnily v květnu v černohorské Podgorici a na začátku srpna v maďarské Kiskunfelegyháze. Kempu se zúčastnilo 29 chlapců, 12 dívek a 24 trenérů z 19 zemí a mezi nimi též naše Hanka Kodetová, která se kempu zúčastnila spolu s Jakubem Kabelkou a Tadeášem Vršovským pod vedením trenérů Martina Merkera a Martina Linerta. Na základě výkonů podávaných v průběhu kempu byli jak Hanka, tak Kuba s Tádou vybráni mezi 9 chlapců a 7 dívek zařazených do projektu Eurotalents pro rok 2022.

Eurotalents Otočec

HANKA KODETOVÁ NA TRÉNINKOVÉM KEMPU ETTU HOPES SELECTION CAMP V HAVÍŘOVĚ

Ve dnech 11. - 17. září 2021 se uskutečnil tréninkový kemp projektu ETTU Hopes Selection Camp v Národním tréninkovém centru v Havířově. Na kemp byla též nominována naše Hanka Kodetová. Hanka již tradičně podávala v průběhu kempu velmi kvalitní výkony, a to včetně turnaje hraného na tři hrané sety, ve kterém obsadila s bilancí 28 vyhraných setů a 11 prohraných setů výborné 4. místo (2. místo mezi děvčaty). Na základě předváděných výkonů a výsledku z turnaje byla Hanka nominována do dalšího stupně projektu, a to na tréninkový kemp ITTF Hopes Week & Challenge 2021, který proběhne v průběhu prosince 2021 v jordánském Ammánu.

   Hanka v NTC   Hanka v NTC 2

KAROLÍNA REKOVÁ NA VÝBĚROVÉM KEMPU PROJEKTU HLEDÁME BUDOUCÍ OLYMPIONIKY VE VLAŠIMI

Ve dnech 4. - 5. září 2021 se ve Vlašimi uskutečnil výběrový tréninkový kemp projektu České asociace stolního tenisu Hledáme budoucí olympioniky pro kategorii hráčů a hráček ročníků 2011 a mladších. Mezi 31 účastníky kempu z celé ČR jsme měli též své zastoupení. Kempu se zúčastnila Kája Reková, která na kempu podávala velmi dobré výkony, a to jak v kondičních testech, tak v herních činnostech a úspěšně tak reprezentovala naše slavojácké barvy.

HBO Vlašim 2021

HANKA KODETOVÁ SE ZÚČASTNILA DALŠÍHO TRÉNINKOVÉHO KEMPU PROJEKTU HLEDÁME BUDOUCÍ OLYMPIONIKY V HAVLÍČKOVĚ BRODĚ

Ve dnech 19. - 22. srpna 2021 se v Havlíčkově Brodě uskutečnil další tréninkový kemp projektu České asociace stolního tenisu Hledáme budoucí olympioniky. Mezi 9 vybranými účastníky kempu jsme měli též své zastoupení. Na kemp byla nominována Hanka Kodetová, která na kempu již tradičně podávala velmi dobré výkony a úspěšně tak reprezentovala naše slavojácké barvy.

Bližší informace ke kempu naleznete v příloze.

HBO Havlíčkův Brod 2021

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ BYSTŘICE NAD PERNŠTEJNEM 2021

Ve dnech 7. - 13. srpna 2021 se v Bystřici nad Pernštejnem uskutečnilo tradiční letní soustředění mládeže našeho oddílu stolního tenisu TJ Slavoj Praha. Soustředění se letos zúčastnilo celkem 27 hráčů a hráček všech věkových kategorií, a to nejen z našeho klubu. Soustředění probíhalo pod vedením trenérů Martina Linerta, Miluše Kocové, Martiny Hurníkové, Filipa Klimoviče a Ivo Hugra, Kvalitě soustředění určitě přispěla též účast řady sparingpartnerů. Velké poděkování patří též zdravotnici paní Soně Kolbábkové. 

VT Bystřice 2021

HANKA KODETOVÁ, ADÉLKA MIKEŠOVÁ A VAŠEK NÁDVORNÍK NA TRÉNINKOVÉM KEMPU PROJEKTU HLEDÁME BUDOUCÍ OLYMPIONIKY V BYSTŘICI NAD PERNŠTEJNEM

Ve dnech 31. července - 6. srpna 2021 se v Bystřici nad Pernštejnem uskutečnil další tréninkový kemp projektu České asociace stolního tenisu Hledáme budoucí olympioniky. Mezi 18 vybranými účastníky kempu jsme měli též své zastoupení. Na kemp byla opět nominována naše Hanka Kodetová, pro kterou to byla, podobně jako loni, již třetí akce v řadě. Kempu se též zúčastnili Adélka Mikešová a Vašek Nádvorník v roli sparingpartnerů. 

Bližší informace ke kempu naleznete v příloze.

HBO Bystřice 2021

Syndikovat obsah
Velka_cena_Prahy_logo_mensi.png