1.KOLO LIGOVÝCH SOUTĚŽÍ

2.LIGA ŽEN SK.A

TJ ABC Braník A - TJ Slavoj Praha B  4:6

Diblíková Klára 3,5, Šimůnková Veronika 1,5, Timonina Valeriya 1

Úvodní utkání 2.ligy žen jsme opět zahajovali na stolech TJ ABC Braník. Oporou našeho týmu byla "branická odchovankyně" Klárka Diblíková, která zvítězila ve všech svých zápasech. Verča Šimůnková již tradičně porazila Jitku Ulihrachovou a prohrála s Janou Suchomanovou. V zápase s Martinou Černou se rozhodovalo v koncovce pátého setu, ve které Verča prohrála 9:11. Rozhodující bod tak uhrála Lera Timonina, která porazila Martinu Černou 11:8 v pátém setu a jelikož Lera v poslední dvouhře prohrála s Jitkou Ulihrachovou 8:11 v pátém setu, skončilo utkání vítězstvím našich holek 6:4.

PŘIJĎTE POVZBUDIT NAŠE HOLKY V ODVETNÉM UTKÁNÍ FINÁLE PLAY OFF 2.LIGY ŽEN

Slavoj Praha B - SF SKK El Niňo Praha A

SMOLNÁ PORÁŽKA V ÚVODNÍM UTKÁNÍ PLAY OFF 2.LIGY ŽEN

Ve sváteční odpoledne v úterý 1.5.2012 se uskutečnilo v herně stolního tenisu Městského stadionu mládeže v Praze na Kotlářce první finálové klání play-off 2.ligy žen skupiny A mezi našim družstvem Slavoj Praha B a domácími SF SKK El Niňo Praha A. Družstvo domácích nastoupilo v předpokládané sestavě Monika Němečková, Jitka Vyvadilová a Lenka Scheinherrová, naše družstvo zahájilo utkání ve složení  Helča Lipovčanová, Zuzka Spěváková a Hanka Hudečková, na střídání byla připravená Klárka Diblíková.

B DRUŽSTVO ŽEN VE FINÁLE PLAY-OFF 2.LIGY

O víkendu 24. - 25.3.2012 proběhla závěrečná kola ligových soutěží ČAST. A družstvo našich žen se chtělo důstojně rozloučit z letošní ne příliš úspěšnou sezónou, za to naše B družstvo vzhlíželo s nadějí k pozicím znamenajícím účast v bojích o postup.

Kudy povede cesta "B" týmu?

V sobotu 15 .11. 2009 vyrazil náš "B" tým na ligu do Plzně, kde jsme se utkaly s Unionem a ze svého pohledu můžu říct, že to nebyl zápas, na který budu vzpomínat s radostí. Přestože jsme vymyslely nový pozdrav "Soupeřkám, panu rozhodčímu, divákům, krvelítým bojům a pěkným zápasům na-zdar", tomuto heslu bohužel náš tým nedostál. Úvodní čtyřhra, kterou sehrála naše mladá dvojice Týna Štefcová a Míša Pikalová, proběhla příliš hladce a skončila prohrou našich děvčat, přestože určitě měli na to se s Martinou Kirchmanovou a Petrou Pintovou se poprat lépe.