TŘI OŘECHY OD EL NIŇA JSME VŮBEC NEROZLOUSKLI!!!

Dámy a pánové, pohádka končí a je tu zase tvrdá stolnětenisová realita. Probudit nás ze snění přijela během týdne od pondělka 12.10. do včerejška tři družstva z asi, a to si musíme přiznat, nejsilnějšího mužského klubu El Niňo Praha. Byla to lekce z efektivity, díky za ni, budeme se těšit na odvety!

Zahry_a_Luda_2.JPG

Nejprve nás v divizi vyškolilo El Niňo G vedené tamním bosem p. Zbyňkem Špačkem, jasně a rychle. V pátek se předehrávala 2. liga sk. A, kdy náš A-tým sebral Déčku Niňa jediný zápas, znovu velmi jasně a rychlé to bylo taky.

Andy_a_Ja.JPG

Nejen proto, jsme chtěli včera, opět v Modřanech, obrat o plný počet bodů El Niňo H, které bude pravděpodobně spolufavoritem naší skupiny v 1. třídě. Z Dejvic dorazilo kombinované družstvo mladíků a zkušenějších, a to v sestavě: D. Bochňák, J. Harapát, T. Kotrč a J. Ducháček. I vzhledem k předešlým výsledkům jsme tajně i veřejně mluvili o vítězství, jenže ouha. Po doublech ještě 1:1, a i stav 4:4 byl nadějný. Co se pak stalo, jsme snad v této sestavě nezažili. Dvě slova vystihnou vše - štěstí a smůla. My jsme měli to druhé a najednou se začali dít věci. 8:4 pro Niňo. Ještě jsme se zmohli na poslední odpor v podobě získání dvou bodů, poté šel Zahry na T. Kotrče a Luďa na J. Ducháčka. Zahry sice bojoval a vyhrál více méně zaslouženě, ale co naplat když v zápise byl výše psaný zápas Ludi. Ten bojoval, rval se, makal pro tým, a dotáhl zápas s tříbodovým Ducháčkem do pátého setu a stavu 8:8. Co přišlo pak? Smůla na jedné, štěstí na druhé straně a Luďa tekl po dvou nechytatelných sviních na zadní hranu 8:10. Ještě jeden bod Luďa zvládl, ale bylo to všechno. 10:7 celkově pro hosty. Blahopřejem, a zároveň slibijeme odvetu!

My_backhand_spin_parallel.JPG

Naše kluky, déčko, chci zase veřejně pochválit. Byť jsme prohráli, makali jsme opravdu do posledního možného balonku. Chvíli to i na vytouženou remízu vypadalo, ale jak to celé dopadlo je popsáno výše. Ve funkci jakéhosi manažera a kouče týmu se velmi pěkným výkonem uvedl nejlepší pátý hráč týmu Bizon, který kdykoliv a ochotně může zaskočit kohokoliv i na místě jedničky. Takového hráče chce mít v týmu úplně každý. Příležitost dostane už příště.

Andy_vs._Duchacek.JPG

Takže pánové, nevadí, a jedeme dál. Cíl sezóny je stále reálný a my se o něj porvem. S ořechama i bez nich stále věříme!

Zahry_a_Luda.JPG

Velka_cena_Prahy_logo_mensi.png