3. MÍSTO HANKY KODETOVÉ VE DVOUHŘE KATEGORIE U13 NA TURNAJI WTT YOUTH CONTENDER V HAVÍŘOVĚ

Ve dnech 10. - 12. června 2022 se v Národním tréninkovém centru  v Havířově uskutečnil další ze seriálu turnajů ITTF WTT Youth Series - WTT Youth Contender Havířov, a to soutěže kategorie dívek. Mezi 131 účastnicemi nás reprezentovala Hanka Kodetová, která startovala ve dvouhrách kategorií U13 a U15. Hanka v kategorii U13 bez problémů vyhrála svoji základní skupinu a vzhledem ke svému nasazení postoupila přímo do čtvrtfinále. Ve čtvrtfinále porazila loňskou vítězku kategorie U11 D. Koliennikovou z Ukrajiny 3:0 a probojovala se do semifinále. Zde narazila na pozdější vítězku  R. Bhootovou z Indie. Hanka s ní sehrála velmi vyrovnanou partii, vyhrála úvodní set, v dalších dvou bohužel prohrála v koncovce a přestože nakonec prohrála ve čtvrtém setu 7:11 a celkově 1:3, obsadila výborné 3. místo ve dvouhře dívek kategorie U13. V kategorii U15 Hanka pokračovala v kvalitních výkonech, když vyhrála svoji základní skupinu, kde svedla velkou bitvu se Slovenkou E. Molnárovou, kdy vyhrála 3:1, ve čtvrtém setu 19:17. Probojovala se tak přímo mezi 32 nejlepších, kde dokázala porazit chorvatskou obranářku N. Gojkovič 3:0. V osmifinále sice již nestačila na K. A. Senagu Shiray z Brazílie, se kterou prohrála 0:3, ale i tak může být Hanka se svým vystoupením na WTT v Havířově spokojená. Samozřejmě Hance blahopřejeme ke 3. místu ve dvouhře v kategorii U13.