AKCE NA SEZÓNU 2019/2020

              srpen

3. – 9.           Hledáme budoucí olympioniky – Bystřice n.P.

10. – 16.       letní výcvikový tábor  - Bystřice n.P. – mládež

11. – 12.       Satellite Tour 2019 – Senec

13. – 20.       Eurotalents – Pre-Selection Camp - Kiskunfélegyháza (Maďarsko) – tréninkový kemp ETTU 

14. – 15.       Satellite Tour 2019 – Havířov

15. – 22.       tréninkový kemp FFTT – Strasbourg (Francie) 

17. – 18.       Satellite Tour 2019 – Hluk

19. – 22.       VT Praha

23. – 25.       Euro Mini Champ´s – Schiltigheim (Francie) – ml.

24. – 25.       Memoriál Milana Hrachového – Frýdlant nad Ostravicí -  dorost, junioři do 21 let, dosp.

26. – 29.       VT Praha

29. – 31.8.    Hledáme budoucí olympioniky – soustředění - nejmladší       -Havlíčkův Brod 

                                    

                        září

6.                     Krajské centrum talentované mládeže – Praha     -          HAMR

7.                     BTM ČR Praha            -           Jedenáctka VS           -           dor.

                        BTM ČR Praha            -           Jižní Město                 -           ml.

8.                     BTM ČR Praha            -           Jedenáctka VS           -           st.

BTM ČR Praha            -           Jižní Město                 -           nejml.

 

13.                   Krajské centrum talentované mládeže – Praha     -          HAMR

14.                   Přebor Prahy družstev         -           kvalifikace      -           st.       

15.                   turnaj Grand Prix       -           ml., dor.                      -           HAMR

 

17. – 19.          Tréninkový kemp TTVN        -           Hannover (Německo)

18. – 22.          Croatia Junior&Cadet Open –          Varazdin (Chorvatsko)

20. – 22.          TTVN Grand Prix        -           Rinteln (Německo) 

20.                   Krajské centrum talentované mládeže – Praha     -          HAMR

21.                   Přebor Prahy družstev         -           kvalifikace      -           ml.

22.                   Přebor Prahy družstev         -           kvalifikace      -           dor.

 

24. – 28.          Serbia Junior&Cadet Open – Zrenjanin (Srbsko)

27.                   Krajské centrum talentované mládeže – Praha     -          HAMR

28.                   2.liga žen – ABC Braník A - venku

Český pohár vozíčkářů           -           Rakovského 

29.                   Přebor Prahy družstev         -           st.        -           HAMR

 

 

říjen

2. – 6.              Slovenian Junior&Cadet Open – Otocec (Slovinsko)

4.                     Krajské centrum talentované mládeže – Praha     -          HAMR

5.                     Přebor Prahy družstev         -           ml.       -           HAMR

6.                     Přebor Prahy družstev         -           dor.     -           HAMR

6. – 13.            Eurotalents – Selection Camp - Otocec (Slovinsko) – tréninkový kemp ETTU

 

11.                   Krajské centrum talentované mládeže – Praha     -          HAMR

12.                   1.liga žen – SKST Vlašim A, TJ Sokol Králův Dvůr Queens – doma

                        2.liga žen – AC Sparta Praha B, TJ Sokol Stodůlky A – venku

13.                   turnaj Grand Prix       -           nejml., st.                   -           HAMR

 

18. – 20.          Stiga Masters Minimes         -           Blegny (Belgie)

19.                   BTM ČR Havířov                    -           ml.

BTM ČR Ostrava                    -           dor.

20.                   BTM ČR Havířov                    -           nejml.

BTM ČR Ostrava                   -           st.

 

26.                   1.liga žen – KST Bohnice A – venku

                        2.liga žen – TTC Elizza Praha, SKST Vlašim B – venku

26. – 29.       Hledáme budoucí olympioniky – soustředění - Vlašim 

30.10.  – 4.11. Slovak Junior&Cadet Open – Nitra (Slovensko) 

 

listopad

1.                    Krajské centrum talentované mládeže – Praha     -          HAMR

3.                     turnaj Grand Prix       -           ml., dor.                      -           HAMR 

 

6. – 10.            Hungarian Junior&Cadet Open – Szombathely (Maďarsko)

8.                     Krajské centrum talentované mládeže – Praha     -          HAMR

9.                     1.liga žen – TJ Hrádek A, KST Klatovy A – doma

                        2.liga žen – TTC Kovářov, TJ VS Tábor A – doma

10.                   turnaj Grand Prix       -           nejml., st.                   -           HAMR

 

13. – 17.          Portugal Junior&Cadet Open – Guimaraes (Portugalsko)

16.                   BTM ČR Hluk  -           ml.

BTM ČR Hustopeče    -           dor.

17.                   BTM ČR Hluk  -           nejml.

BTM ČR Hustopeče    -           st.

 

22. – 24.          Olympic Hopes Tournament – Havlíčkův Brod

22.                   Krajské centrum talentované mládeže – Praha     -          HAMR

23.                   1.liga žen – TTC Kalich Litoměřice A, SKP SEVER Ústí nad Labem A  – venku

                        2.liga žen – KST ZŠ Vyšší Brod – venku

24.                   turnaj Grand Prix       -           ml., dor.                      -           HAMR

 

29.                   Krajské centrum talentované mládeže – Praha     -          HAMR

30.                   Žebříčkový turnaj ČR                       -           st.       

turnaj Grand Prix       -           nejml.             -           Braník (Kalibera) 

 

prosinec

1.                     turnaj Grand Prix       -           ml.                   -           Braník (Kalibera)

           

6. – 8.              Hledáme budoucí olympioniky – soustředění - Vlašim

6.                     Krajské centrum talentované mládeže – Praha     -          HAMR 

7.                     1.liga žen – AC Sparta Praha A, SF SKK El Niňo Praha A – doma

                        2.liga žen – TJ Sokol Plzeň V. A – doma

8.                     turnaj Grand Prix       -           nejml., st.                   -           HAMR

 

13.                   Krajské centrum talentované mládeže – Praha     -          HAMR

14.                   Žebříčkový turnaj ČR                       -           dor.

15.                   Žebříčkový turnaj ČR                       -           ml.

Vánoční turnaj rodičů a dětí – 26.ročník 

         

20. – 22.          Zimní lyžařský zájezd

21. – 22.          Krajské centrum talentované mládeže – Praha     -          HAMR

 

27. – 30.          VT Praha

 

leden

3. – 5.              Hungarian U11, U13, U15 Open        -           Budapešť (Maďarsko)

4.                     BTM ČR Jablonec nad Nisou              -           dor.

BTM ČR Liberec                                 -           ml.

5.                     BTM ČR Jablonec nad Nisou              -           st.

BTM ČR Liberec                                 -           nejml.

 

10.                   Krajské centrum talentované mládeže – Praha     -          HAMR

11.                   2.liga žen – ABC Braník A - doma

12.                   Přebor Prahy družstev                      -           ml.     -           Rakovského

                         

17.                   Přebor Prahy jednotlivců   -  nejml., st., dosp    -   Jedenáctka VS

18.                   Přebor Prahy jednotlivců   -  ml., dor.   -   Jedenáctka VS

 

24.                   Krajské centrum talentované mládeže – Praha     -          HAMR

25.                   1.liga žen – SKST Vlašim A, TJ Sokol Králův Dvůr Queens – venku

                        2.liga žen – AC Sparta Praha B, TJ Sokol Stodůlky A – doma

26.                   turnaj Grand Prix       -           nejml., st.                   -           HAMR

 

31.                   Přebor Prahy družstev                      -           dor.

 

únor

1.                     BTM ČR Jaroměř                               -           ml.

BTM ČR Hostinné                              -           dor.

2.                     BTM ČR Jaroměř                               -           nejml.

BTM ČR Hostinné                              -           st.

 

7.                     Krajské centrum talentované mládeže – Praha     -          HAMR 

8.                     1.liga žen – KST Bohnice A – doma

                        2.liga žen – TTC Elizza Praha, SKST Vlašim B – doma

9.                     turnaj Grand Prix       -           ml., dor.                      -           HAMR 

 

12. – 16.          Czech Junior&Cadet Open – Hodonín

 

19. – 23.          Swedish Junior&Cadet Open – Orebro (Švédsko)

22.                   1.liga žen – TJ Hrádek A, KST Klatovy A – venku

                        2.liga žen – TTC Kovářov, TJ VS Tábor A – venku

 

březen

27.2. – 1.3.  Hledáme budoucí olympioniky – soustředění – Havlíčkův Brod

 

28.2. – 1.3.      Mistrovství ČR jednotlivců  -        junioři do 21 let, dospělí

 

6. - 8. Slovak Mini Cadet Open 2020 - Bratislava

6.                     Krajské centrum talentované mládeže – Praha     -          HAMR

7.                     1.liga žen – TTC Kalich Litoměřice A, SKP SEVER Ústí nad Labem A  – doma

                        2.liga žen – KST ZŠ Vyšší Brod – doma

 

11. – 15.          Italy Junior&Cadet Open – Lignano (Itálie)

14.                   BTM ČR Zruč nad Sázavou     -           dor.

BTM ČR Vlašim                     -           ml.

15.                   BTM ČR Zruč nad Sázavou     -           st.

                        BTM ČR Vlašim                      -           nejml.

  

20. – 22.        Hledáme budoucí olympioniky – soustředění - Vlašim

 20.                   Krajské centrum talentované mládeže – Praha     -          HAMR

21.                   1.liga žen – AC Sparta Praha A, SF SKK El Niňo Praha A – venku

                        2.liga žen – TJ Sokol Plzeň V. A – venku

22.                   turnaj Grand Prix       -           ml., dor.                      -           HAMR

 

27.                 Krajské centrum talentované mládeže – Praha     -          HAMR

28. - 29.         Mistrovství ČR    -   jednotlivci       -           dor.

 

duben

3.                    Krajské centrum talentované mládeže – Praha     -          HAMR

4.                     Konference ČAST

5.                     liga -    play-off

                        Kontrolní turnaj ČR – ml.

turnaj Grand Prix       -           neml., st.                    -           HAMR 

 6. - 9. TT - International Training Camp - Linz (Rakousko)

10. – 13.          Austrian Youth Championships - Linz (Rakousko)

 

15. – 19.          Belgium Junior&Cadet Open – (Belgie)

17.                   Krajské centrum talentované mládeže – Praha     -          HAMR

18.                   liga -   play-off

                        Přebor Prahy družstev                     -           st.        -           HAMR 

19.                   liga -   play-off

                        turnaj Grand Prix       -           ml., dor.                      -           HAMR

 

22. – 26.          French Junior&Cadet Open – (Francie)

23. – 26.       Hledáme budoucí olympioniky – soustředění

26.          turnaj Grand Prix       -           neml., st.                    -           HAMR           

 

květen           

2. - 3.             Mistrovství ČR    -   jednotlivci       -           st. 

 

8.                     Masters                      -           dor.

9.                     Masters                      -           st.       

10.                   Masters                      -           ml.

                       

13. - 17.          Spanish Junior&Cadet Open – (Španělsko)

15.             Krajské centrum talentované mládeže – Praha     -          HAMR

16. - 17.         Mistrovství ČR    -   jednotlivci       -           mladší žactvo

 

23.                 Mistrovství ČR    -   družstva   -          st.

Modřanská minipálka 2020

24.                 Mistrovství ČR   -   družstva     -          dor.

                        Masters                      -           nejml.

 

26. – 28.        VT Vlašim      -           HBO + TTVN

27. – 31.         Polish Junior&Cadet Open – (Polsko)

29. – 31.       Velká cena Prahy 2020 – mezinárodní turnaj mládeže

 

červen

5. – 7.              Hledáme budoucí olympioniky – soustředění – Bystřice n.P.

26. – 28.      výcvikový tábor  -        přípravka  - Bystřice n.P. ??

19. – 21.          Lithuanian Cadet Open – (Litva)

26. – 28.      výcvikový tábor  -        přípravka  - Bystřice n.P. ??

 

červenec

možnost individuálního tréninku

10. – 19.          Mistrovství Evropy mládeže (Záhřeb)                                                                  

27. - 29. TT - International Camp 2020 - Olomouc

30.7. - 1.8. Czech U11 a U13 Open 2020 - Olomouc


  srpen

1. – 7.          Hledáme budoucí olympioniky - Bystřice n.P.

8. - 14.         letní výcvikový tábor  - Bystřice n.P. – Slavoj 

 

16. – 17.       Satellite Tour 2020 – Senec

17. – 20.        VT Praha 

19. – 20.       Satellite Tour 2020 – Havířov

20. – 27.        Stage de preparation des EMC (Francie)

22. – 23.       Satellite Tour 2020 – Hluk

24. – 27.        VT Praha

28. – 30.         Euro Mini Champ´s – Schiltigheim (Francie) – ml.

29. – 30.         Memoriál Milana Hrachového – Frýdlant nad Ostravicí -  dorost, junioři do 21 let, dosp. 

 

  září

 4. – 6.            Hledáme budoucí olympioniky  -  soustředění 

 

12.                   BTM ČR Praha            -           dor.

                        BTM ČR Praha                       -           ml.

13.                   BTM ČR Praha                        -           st.       

                        BTM ČR Praha                       -           nejml.

PřílohaVelikost
akce_2019_2020.pdf562.95 KB
Velka_cena_Prahy_logo_mensi.png