KONEČNÉ TABULKY LIGOVÝCH SOUTĚŽÍ ŽEN

1LZA

2LZA

19. a 20. KOLO LIGOVÝCH SOUTĚŽÍ

1.LIGA ŽEN SK.A

TJ Slavoj Praha A   -  TJ Sokol Stodůlky A   9 : 1

Kodetová Hanka 3,5, Šimůnková Veronika 2,5, Kaba Radka 2, 1x w.o.

STIS - zapis (ping-pong.cz)

TJ Slavoj Praha A   -  KST Kalich Litoměřice A   6 : 4

Kodetová Hanka 3, Mikešová Adéla 2, Šimůnková Veronika 1

STIS - zapis (ping-pong.cz)

2.LIGA ŽEN SK.A

TJ ABC Braník A  -  TJ Slavoj Praha B   5 : 5

Mikešová Adéla 3,5, Kurková Marie 1,5, Phan Nguyen Ha Linh 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

HANKA KODETOVÁ NA TRÉNINKOVÉM KEMPU ITTF HOPES SQUAD V SINGAPURU

Ve dnech 8. – 16. března 2023 se v Singapuru uskutečnil tréninkový kemp projektu ITTF Hopes – 2023 Hopes Squad Follow Up Activity. Tréninkového kempu se zúčastnilo 14 dívek a 10 chlapců kategorie U13 ze 14 zemí celého světa pod vedením Massima Constantiniho, vedoucí trenéra ITTF High Performance aktivit, Liu Yajuna, dlouholetého reprezentačního trenéra žen Rakouska, který měl na starosti tréninkovou skupinu děvčat a Evy Jeler, dlouholeté trenérky reprezentačních výběrů mládeže Německa a současné trenérky reprezentace mládeže Austrálie, která řídila tréninky chlapců. Na tento kemp byla nominována i naše Hanka Kodetová.

Hanka Kodetová na Hopes Squad v Singapuru Účastníci Hopes Squad 2023

VAŠEK NÁDVORNÍK VE ČTVRTFINÁLE DVOUHRY CHLAPCŮ KATEGORIE U17 NA VELKÉ CENĚ MĚSTA HUSTOPEČÍ

Ve dnech 11. - 12. března 2023 se v Hustopečích a v Hluku uskutečnily další Bodovací turnaje mládeže ČR, a to soutěže kategorií do 19 a do 17 let v Hustopečích, kde se uskutečnila Velká cena města Hustopečí v Hluku, kde se uskutečnil 37. ročník Turnaje přátelství, a to turnaje kategorií do 15 a 13 let.

V sobotu 11. 3. 2023 se v Hluku konaly soutěže kategorie do 15 let, kde nás reprezentoval Kuba Magyar, který startoval v turnaji A chlapců, kde tentokrát prohrál v 1. kole soutěže útěchy a skončil tak na 41. - 48. místě. V Hustopečích se v sobotu konaly soutěže kategorie do 19 let a naše barvy hájil Vašek Nádvorník, který startoval v turnaji A chlapců a obsadil 2. místo v soutěži útěchy.

V neděli 12. 3. 2023 v Hustopečích pokračovaly soutěže kategorie do 17 let za účasti Vaška Nádvorníka v turnaji A chlapců a Kuby Magyara v turnaji B chlapců. Vašek Nádvorník postoupil ze skupiny a probjoval se znovu až do čtvrtfinále dvouhry chlapců. Kuba Magyar postoupil v turnaji B ze základní skupiny a nakonec obsadil 3.místo v turnaji B, čímž se opět probojoval do turnaje A pro příští sezónu.

Kuba Magyar 3.místo turnaj B Hustopeče

DVĚ MEDAILE NA JARNÍ VELKÉ CENĚ ČAKOVIC, 5.TURNAJI PRAGUE REGION PRIX

V sobotu 11. března 2023 se v herně TJ AVIA Čakovice uskutečnil 5.turnaj seriálu Prague Region Prix pro kategorie do 13 a 19 let, pořádaný jako Jarní velká cena Čakovic. Naše barvy reprezentovaly Kája Reková,  Ha Linh Nguyen Phan a Adam Bonaventura, kteří startovali v turnaji kategorie do 13 let. Velmi pěkného výsledku dosáhla naše děvčata, když Kája Reková zvítězila ve dvouhře kategorie do 13 let Ha Linh Nguyen Phan, která obsadila 4. místo ve dvouhře kategorie do 13 let.

Kája Reková a Ha Linh Phan na 5.PRP

19.KOLO SOUTĚŽÍ PSST

DIVIZE MUŽŮ

TJ Slavoj Praha A  -  SF SKK El Niňo Praha F  10 : 6

Nádvorník Václav 4,5, Vaněk Petr 3, Kulveit Jonáš 1,5, Pašek Dominik 1

STIS - zapis (ping-pong.cz)

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Sokol Michle Praha B  -  TJ Slavoj Praha B   9 : 9

Slavíček Jan ml. 4,5, Bohumský Petr 2, Pfleger Michal 1,5, Sklenář Ondřej 1

STIS - zapis (ping-pong.cz)

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

TJ Slavoj Praha C  -  TT Elizza Praha F   7 : 10

Šindelář Daniel 2,5, Rek Lukáš 2, Šimůnek Ondřej 1,5, Šimůnková Veronika 1

STIS - zapis (ping-pong.cz)

2.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Pankrác B  -  TJ Slavoj Praha D   7 : 10

Pfleger Michal 4, Slavíček Jan ml. 3,5, Rek Lukáš 2,5, Dušek Zdeněk 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

4.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ ABC Braník C  -  TJ Slavoj Praha E   1 : 10

Slavíček Jan ml. 2,5, Gräf Adam 2,5, Slavíčková Eliška 2,5, Magyar Jakub 2,5  

STIS - zapis (ping-pong.cz)

6.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Slavoj Praha F  -  TTC Elizza Praha F   6 : 10

Magyar Jakub 4,5, Slavíček Jan st. 1,5, Phan Dinh Huy 0, Sládek Ondřej 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

DVĚ MEDAILE NA 5. TURNAJI SERIÁLU GRAND PRIX RACKETSPORT.CZ KATEGORIE U11

V neděli 5. března 2023 se v areálu SK HAMR uskutečnil již 5. turnaj Seriálu Grand Prix RACKETSPORT.cz kategorií U11 a U15. Turnaje se zúčastnilo 44 hráčů a hráček v kategorii do 15 let a 17 v kategorii do 11 let. Na turnaji startovali tentokrát pouze 3 naši hráči, a to Kuba Magyar v turnaji A kategorie U15 a Kája Reková a Phan Nguyen Ha Linh v turnaji A kategorie U11. Kuba Magyar na svém prvním turnaji po zranění obsadil 11. místo, Kája Reková obsadila 5. místo v celkovém hodnocení a 2. místo v hodnocení dívek kategorie U11 Ha Linh Nguyen Phan obsadila 4. místo v celkovém hodnocení a 1. místo v hodnocení dívek kategorie U11.

Holky na 5.GP U11

Podrobné výsledky naleznete v přílohách.

18. a 19. KOLO LIGOVÝCH SOUTĚŽÍ

1.LIGA ŽEN SK.A

SKST Děčín A  -  TJ Slavoj Praha A   3 : 7

Kodetová Hanka 3,5, Kaba Radka 2, Šimůnková Veronika 1,5

STIS - zapis (ping-pong.cz)

SKP Sever Ústí nad Labem A  -  TJ Slavoj Praha A   6 : 4

Kodetová Hanka 3, Šimůnková Veronika 1, Kaba Radka 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

2.LIGA ŽEN SK.A

AC Sparta Praha C  -  TJ Slavoj Praha B    8 : 2

Rohlíková Michaela 2, Slavíčková Eliška 0, Kurková Marie 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

TJ AVIA Čakovice A  -  TJ Slavoj Praha B   5 : 5

Rohlíková Michaela 2,5, Prášilová Andrea 1,5, Slavíčková Eliška 1

STIS - zapis (ping-pong.cz)

18.KOLO SOUTĚŽÍ PSST

DIVIZE MUŽŮ

TJ Sokol Běchovice II A  -  TJ Slavoj Praha A  0 : 10

Nádvorník Václav 2,5, Vaněk Petr 2,5, Pašek Dominik 2,5, Kulveit Jonáš 2,5

STIS - zapis (ping-pong.cz)

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

 TJ Slavoj Praha B  -  SK Slavia Praha D  10 : 2

Sklenář Ondřej 2,5, Bohumský Petr 2, Pospíšil David 1,5, Pfleger Michal 1, 3x w.o.

STIS - zapis (ping-pong.cz)

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

TJ Střížkov A  -  TJ Slavoj Praha C  5 : 10

Nádvorník Václav 4, Šindelář Daniel 2,5, Rek Lukáš 2, Šimůnek Ondřej 1,5

STIS - zapis (ping-pong.cz)

2.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Slavoj Praha D  -  TJ Sokol Běchovice II B  10 : 3  

Slavíček Jan ml. 3,5, Mikešová Adéla 2,5, Dušek Zdeněk 2,5, Tvrdý Miroslav 1,5

STIS - zapis (ping-pong.cz)

4.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Slavoj Praha E  -  TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A  10 : 1

Slavíček Jan ml. 3,5, Gräf Adam 2,5, Huleš Jiří 2,5, Slavíčková Eliška 1,5

STIS - zapis (ping-pong.cz)

6.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Sokol Suchdol - Sedlec B  -  TJ Slavoj Praha F  6 : 10

Havlíčková Eva 4,5, Slavíček Jan st. 2, Phan Dinh Huy 2, Rousová Tereza 1,5

STIS - zapis (ping-pong.cz)

2.MÍSTO DÍVEK a 4.MÍSTO CHLAPCŮ NA PŘEBORU PRAHY DRUŽSTEV KATEGORIE DO 19 LET

V sobotu 25. února 2023 se v areálu HAMR v Braníku uskutečnil 2. turnaj Přeboru Prahy družstev kategorie chlapců a dívek do 19 let. V 1. třídě dívek startovalo naše A družstvo ve složení Adélka Mikešová a Eliška Slavíčková. Holky zvítězily bez boje nad družstvem Kotlářky a po následující porážce se Spartou A obsadily konečné 2. místo 1. třídě chlapců startovalo naše A družstvo, které nastupovalo ve složení Vašek Nádvorník, Lukáš Rek a Honza Slavíček. Kluci vyhráli úvodní dvě utkání, následně dvakrát prohrály a v souboji o 3.místo tentokrát prohráli s Kotlářkou B 2:3 a obsadili tak konečné 4. místo.

PP družstev dívek U19

HA LINH PHAN NGUYEN VE ČTVRTFINÁLE DVOUHRY DÍVEK NA BTM ČR KATEGORIE U11 VE SVINOVĚ

V sobotu 25. února 2023 se v Ostravě - Svinově uskutečnil další Bodovací turnaj mládeže ČR kategorie U11 pořádaný jako Svinovská minipálka 2023. Turnaje se zúčastnilo 30 chlapců a 24 dívek, a to včetně naší Ha Linh Nguyen Phan. Ha Linh Nguyen Phan postoupila ze skupiny z druhého místa, a to díky lepšímu poměru setů, když prohrála svůj úvodní zápas ve skupině s J. Peterovou z MH Ostrava 10:12 v pátém setu a v rozhodujícím zápase o postup porazila V. Mičulkovou ze Vsetína 3:0. V osmifinále pak porazila N. Novákovou ze Zlína 3:0 a následně ve čtvrtfinále prohrála s pozdější vítězkou a první nasazenou hráčkou turnaje K. Konečnou z Hluku 0:3. Ve čtyřhře startovala s K. Lamžíkovou ze Sokola Děhylov a v 1. kole prohrály po bojovném výkonu s V. Búlik a A. Fabiánovou z TTC Frýdek - Místek ve třech koncovkách 0:3.

17.KOLO SOUTĚŽÍ PSST

DIVIZE MUŽŮ

TJ Slavoj Praha A  -  TJ Lokomotiva Vršovice A  10 : 6

Nádvorník Václav 3, Pašek Dominik 2,5, Vaněk Petr 2,5, Kulveit Jonáš 2

STIS - zapis (ping-pong.cz)

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

SF SKK El Niňo Praha G  -  TJ Slavoj Praha B   10 : 2

Pfleger Michal 1, Sklenář Ondřej 1, Pospíšil David 0, Bohumský Petr 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

TJ Slavoj Praha C  -  TJ Lokomotiva Vršovice B  10 : 8

Rek Lukáš 3,5, Šindelář Daniel 3, Šimůnková Veronika 2,5, Šimůnek Ondřej 1

STIS - zapis (ping-pong.cz)

2.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

SK OAZA Praha B  -  TJ Slavoj Praha D   3 : 10

Slavíček Jan ml. 3,5, Dušek Zdeněk 2,5, Gräf Adam 2,5, Mikešová Adéla 1,5

STIS - zapis (ping-pong.cz)

4.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TTC Rebel C  -  TJ Slavoj Praha E   3 : 10

Slavíček Jan ml. 2, Gräf Adam 2, Slavíčková Eliška 2, Slavíček Jan st. 0, 4x w.o.

STIS - zapis (ping-pong.cz)

6.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Slavoj Praha F  -  Sokol Nové Vysočany A   6 : 10

Havlíčková Eva 2, Slavíček Jan st. 1,5, Phan Dinh Huy 1,5, Rousová Tereza 1

STIS - zapis (ping-pong.cz)

NAŠE HOLKY UHÁJILY 4.MÍSTO NA PŘEBORU PRAHY DRUŽSTEV KATEGORIE DO 13 LET

V neděli 19. února 2023 se v tělocvičně ZŠ Rakovského uskutečnil 2. turnaj Přeboru Prahy družstev kategorie do 13 let. Naše A družstvo tentokrát nastupovalo pouze ve dvou hráčkách, a to ve složení Kája Reková a Ha Linh Phan Nguyen a mělo před sebou velmi těžký úkol, uhájit průběžné 4. místo v 1. třídě Přeboru Prahy. Holky podávaly velmi dobré výkony a v konečném pořadí nakonec obsadily pěkné 4. místo. 

16. a 17. KOLO LIGOVÝCH SOUTĚŽÍ

1.LIGA ŽEN SK.A

TJ Slavoj Praha A   -  KST ZŠ Vyšší Brod A   8 : 2

Kodetová Hanka 2,5, Šimůnková Veronika 1,5, Kaba Radka 1, 3x w.o.

STIS - zapis (ping-pong.cz)

2.LIGA ŽEN SK.A

TJ Slavoj Praha B   -  TTC Kovářov A   1 : 9

Rohlíková Michaela 1, Slavíčková Eliška 0, Phan Nguyen Ha Linh 0, Reková Karolína 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

TJ Slavoj Praha B   -  TJ Sokol České Budějovice A   6 : 4

Rohlíková Michaela 2,5, Slavíčková Eliška 2,5, Reková Karolína 1, Phan Nguyen Ha Linh 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

16.KOLO SOUTĚŽÍ PSST

DIVIZE MUŽŮ

TJ Slavoj Praha A  -  TJ Sokol Nusle Praha A  10 : 0

Pašek Dominik 2,5, Kulveit Jonáš 2,5, Nádvorník Václav 2,5, Vaněk Petr 2,5

STIS - zapis (ping-pong.cz)

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A  -  TJ Slavoj Praha B   9 : 9

Slavíček Jan ml. 2,5, Sklenář Ondřej 2, Pospíšil David 2, Kaba Radka 1,5, 1x w.o.

STIS - zapis (ping-pong.cz)

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

TJ Slavoj Praha C  -  TJ Sokol Stodůlky B  10 : 5

Šindelář Daniel 3, Rek Lukáš 2,5, Šimůnková Veronika 2,5, Šimůnek Ondřej 1, 1x w.o.

STIS - zapis (ping-pong.cz)

2.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Sokol Michle C  -  TJ Slavoj Praha D   8 : 10

Pfleger Michal 4,5, Tvrdý Miroslav 3, Dušek Zdeněk 1,5, Gräf Adam 1

STIS - zapis (ping-pong.cz)

4.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Slavoj Praha E  -  TTC Elizza Praha J  10 : 5

Slavíček Jan ml. 4,5, Gräf Adam 2,5, Tvrdý Miroslav 1,5, Slavíčková Eliška 1,5

STIS - zapis (ping-pong.cz)

6.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

KK Konstruktiva Praha B  -  TJ Slavoj Praha F  10 : 2

Slavíček Jan st. 2, Phan Dinh Huy 0, Magyar Jakub 0, Hanzal Tomáš 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

HANKA KODETOVÁ OVLÁDLA SOUTĚŽE DVOUHER NA BTM ČR V JAROMĚŘI

Ve dnech 11. - 12. února 2023 se v Jaroměři a v Hostinném uskutečnily další Bodovací turnaje mládeže ČR, a to soutěže kategorií do 19 a do 17 let v Jaroměři, kde se uskutečnila Velká cena města Jaroměře a v Hostinném, kde se uskutečnily turnaje kategorií do 15 a 13 let.

V sobotu 11. 2. 2023 se v Hostinném konaly soutěže kategorie do 15 let, kde nás reprezentovali Adélka Mikešová a Eliška Slavíčková v turnaji A dívek a Terka Rousová v turnaji B dívek. Adélka Mikešová tentokrát skončila na 5. -8. místě ve dvouhře dívek, Eliška Slavíčková obsadila zvítězila v soutěži útěchy dívek a Terka Rousová obsadila 9. - 16. místo v turnaji B dívek. V Jaroměři se v sobotu konaly soutěže kategorie do 19 let a naše barvy hájili Vašek Nádvorník, který startoval v turnaji A chlapců a postoupil do 2. stupně hlavní soutěže a Hanka Kodetová, která startovala v turnaji A dívek a po bezchybném výkonu zvítězila ve dvouhře dívek do 19 letV turnaji B dále startovali Honza Slavíček a Adam Gräf.

Eliška 1.místo útěcha U15

V neděli 12. 2. 2023 v Hostinném pokračovaly soutěže kategorie do 13 let a naše barvy zde hájila Terka Rousová, která obsadila 5. - 8. místo v soutěži útěchy dívek do 13 let. V Jaroměři se konaly soutěže kategorie do 17 let za účasti Hanky Kodetové a Elišky Slavíčkové v turnaj A dívek a Vaška Nádvorníka v turnaji A chlapců. Nejvíce se dařilo Hance Kodetové. která navázala na sobotní výkony a zvítězila i ve dvouhře dívek kategorie do 17 let. Vašek Nádvorník postoupil ze skupiny a probjoval se znovu až do čtvrtfinále dvouhry chlapců. 

Hanka dvouhra U17 Jaroměř

3. MÍSTO HA LINH PHAN NGUYEN NA ZIMNÍ VELKÉ CENĚ ĎÁBLIC, 4.TURNAJI PRAGUE REGION PRIX

V sobotu 11. února 2023 se v herně TTC Praha uskutečnil 4.turnaj seriálu Prague Region Prix pro kategorie do 13 a 19 let, pořádaný jako Zimní velká cena Ďáblic. Naše barvy tentokrát reprezentovala Ha Linh Nguyen Phan, která startovala v turnaji kategorie do 13 let. Velmi pěkného výsledku dosáhla Ha Linh Nguyen Phan, která obsadila 3. místo ve dvouhře kategorie do 13 let.

Ha Linh Phan 3.místo 4.RGP

ODLOŽENÉ UTKÁNÍ 14. KOLA SOUTĚŽÍ PSST

4.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Slavoj Praha E  -  SF SKK El Niňo Praha J  10 : 0

Slavíčková Eliška 2, Gräf Adam 2, Slavíček Jan ml. 1,5, Sládek Ondřej 1,5, 3x w.o.

STIS - zapis (ping-pong.cz)

 

HANKA KODETOVÁ VE ČTVRTFINÁLE TURNAJE WTT YOUTH STAR CONTENDER V TUNISU

Ve dnech 4. - 5. února 2023 se v Tunisu uskutečnil letošní první turnaj nejvyšší kategorie WTT Youth Star Contender. Vynikajícího výsledku na turnaji dosáhla naše Hanka Kodetová, která ve dvouhře dívek kategorie U15 nejprve ve skupině porazila 3. nasazenou hráčku turnaje, 9. hráčku světového žebříčku J. Neumann z Německa 3:0 a finalistku turnaje v katarském Doha Korejku Choi Seoyeon 3:2 a postoupila tak z prvního místa. V osmifinále pak Hanka vybojovala vítězství nad 5. nasazenou hráčku turnaje, 11. hráčkou světového žebříčku M. Berzosa ze Španělska 11:9 v pátém setu. Její cestu nakonec zastavila až ve čtvrtfinále pozdější finalistka Al Lis Gan z Malajsie, se kterou Hanka prohrála 4:11 v pátém setu. Ve čtyřhře Hanka startovala s K. Rajkowskou z Polska a prohrály v 1. kole s bronzovými J. Leal z Portugalska a G. Bled z Francie 0:3. Hance samozřejmě blahopřejeme k výborným výkonům a výsledkům na turnaji.

WTT Tunis - Hanka Kodetová

14. a 15. KOLO LIGOVÝCH SOUTĚŽÍ

1.LIGA ŽEN SK.A

TJ Slavoj Praha A  -  AC Sparta Praha A   2 : 8

Šimůnková Veronika 1, Kaba Radka 0, Mikešová Adéla 0, Rousová Tereza 0, 1x w.o.

STIS - zapis (ping-pong.cz)

TJ Slavoj Praha A   -  Slovan KST Bohnice A   5 : 5

Šimůnková Veronika 2,5, Kaba Radka 2,5, Slavíčková Eliška 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

2.LIGA ŽEN SK.A

TJ Slavoj Praha B   -  TSM Kladno A   6 : 4

Prášilová Andrea 1,5, Rohlíková Michaela 1,5, Slavíčková Eliška 0, 3x w.o.

STIS - zapis (ping-pong.cz)

TJ Slavoj Praha B   -  Slovan KST Bohnice B   7 : 3

Prášilová Andrea 2,5, Mikešová Adéla 2, Rohlíková Michaela 1,5, Rousová Tereza 0, 1x w.o.

STIS - zapis (ping-pong.cz)

Syndikovat obsah
Velka_cena_Prahy_logo_mensi.png