MODŘANSKÁ MINIPÁLKA 2024

Oddíl stolního tenisu TJ Slavoj Praha pořádá v neděli 16. června 2024 v prostorách tělocvičen ZŠ Rakovského v  Praze 12 19. ročník turnaje "nejen" ve stolním tenisu pro kategorie mladšího žactva ročníků 2012 a mladší Modřanská minipálka 2024.

Turnaj je pořádán za finanční podpory MČ Prahy 12.  Tohoto turnaje se tradičně účastní mladí hráči a hráčky z celé České republiky. Bližší informace naleznete v přiložených propozicích turnaje.

KUBA MAGYAR V OSMIFINÁLE DVOUHRY A ČTYŘHRY CHLAPCŮ A VE ČTVRTFINÁLE SMÍŠENÉ ČTYŘHRY NA MISTROVSTVÍ ČR KATEGORIE U15 V PRAZE

Ve dnech 11. - 12. května 2024 se v Hale Jižního Města v Praze koná Mistrovství ČR jednotlivců kategorií U15. Mezi nominovanými 56 chlapci a 40 děvčaty v kategorii U15 startoval i náš Kuba Magyar v kategorii chlapců. Kuba Magyar se ve dvouhře chlapců U15 probojoval do osmifinále, když porazil v 1. kole R. Hladkého z Kostelce n. O. 11:9 v sedmém setu a v osmifinále prohrál s F. Račákem ze Zlína 1:4. Ve čtyřhře chlapců U15 spolu s D. Zinkem ze Slaného prohráli v osmifinále s L. Lebedou a M. Durdisem z Elizzy Praha 7:11 v pátém setu, když nevyužili vedení 2:1 na sety a 7:3. Ve smíšené čtyřhře kategorie U15 startoval spolu s T. Makarovou ze Slaného a postoupili až do čtvrtfinále, kde sice vyhráli první set nad dvojicí J. Janošec z Havířova a A. Ježková z Hluku, ale nakonec prohráli 1:3. 

TEO RYPAR A HA LINH NGUYEN PHAN NA TURNAJI MASTERS SERIÁLU GRAND PRIX RACKETSPORT.CZ KATEGORIE U13

Ve středu dne 8. května 2024 se v naší herně v ZŠ Rakovského uskutečnil turnaj MASTERS, finálový turnaj 29. ročníku seriálu turnajů mládeže Grand Prix RACKETSPORT.cz kategorie U13. Mezi 16 nominovanými hráči jsme i tentokrát měli dva zástupce, a to Teo Rypara a Ha Linh Nguyen Phan

V turnaji Masters obsadili Teo Rypar 13. místo a Halinka Nguyen Phan 16.místo. V celkovém hodnocení  kategorie U13 nakonec Teo Rypar skončil na 10. místě. Halinka Nguyen Phan obsadila 16. místo, což znamenalo 5. místo v celkovém hodnocení dívek.

Podrobné výsledky a Konečné pořadí GP kategorie U13 naleznete v přílohách.

TŘI MEDAILE NAŠICH DRUŽSTEV NA 2. TURNAJI PŘEBORU PRAHY DRUŽSTEV KATEGORIÍ U13 A U19

V neděli 5. května 2024 se v areálu HAMR v Braníku uskutečnil 2. turnaj Přeboru Prahy družstev kategorií do 13 let a chlapců a dívek do 19 let.

1. třídě kategorie do 13 let startovalo naše A družstvo ve složení Kája Reková, Ha Linh Phan Nguyen, Mára Stejskal a Teo Rypar, a přestože tentokrát prohráli s Kotlářkou B, vybojovali konečné 1. místo a získali titul Přeborníků Prahy družstev kategorie U13. B družstvo ve složení Teo Rypar, Vu Duc Duy Son Tomáš a Jonáš Pátek startovalo ve 2. třídě a tentokrát obsadili 3. místo.

PP družstev U13

kategorii U19 v 1. třídě dívek startovalo naše A družstvo ve složení Eliška Slavíčková, Eva Havlíčková a Agáta Řezníčková. Holky sice dvakrát prohrály, s Elizzou B a s Bohnicemi A, ale i tak obsadily konečné 2. místo.

PP družstev U19 dívky

1. třídě chlapců startovalo naše A družstvo, které nastupovalo ve složení Vašek Nádvorník, Honza Slavíček a Kuba Magyar. Kluci v rozhodujícím souboji o 3.místo tentokrát porazili Kotlářku B po boji 3:1 a díky lepšímu skóre vzájemných zápasů obsadili konečné 3. místo. Naše B družstvo startovalo ve 2. třídě v sestavě Ondra Kryštůfek, Adam Raška a Agáta Řezníčková a obsadili 3. místo.

PP družstev U19 chlapci

MAREK STEJSKAL ZVÍTĚZIL NA TURNAJI MASTERS A V CELKOVÉM HODNOCENÍ SERIÁLU GRAND PRIX RACKETSPORT.CZ KATEGORIE U11

V sobotu 4. května 2024 se v herně TTC Elizza Praha uskutečnil finálový turnaj Seriálu Grand Prix RACKETSPORT.cz kategorie U11 - Masters 2024. Turnaje se zúčastnilo 12 hráčů a hráček, a to včetně našeho Máry Stejskala, který zvítězil jak v turnaji Masters, tak v celkovém hodnocení  kategorie U11.

Masters U11 Masters U11 2

Podrobné výsledky naleznete v přílohách.

2. FINÁLE PLAY - OFF 3. LIGY MUŽŮ SK.C - POSTUP DO 2. LIGY !!!

3.LIGA MUŽŮ SK. C - 2. FINÁLE PLAY-OFF

TJ Slavoj Praha A   -  ST EUROMASTER Kolín A  9 : 7

Vaněk Petr 3,5, Nádvorník Václav 2, Fiklík Ondřej 2, Kulveit Jonáš 1, Pašek Dominik 0,5

STIS - zapis (ping-pong.cz)

3.liga mužů PO fináleSlavoj Praha A_3.liga_finale_play_off_5Slavoj Praha A_3.liga_finale_play_off_4Slavoj Praha A_3.liga_finale_play_off_6

VŠE JE PŘIPRAVENO!!!

Slavoj Praha A_3.liga_finale_play_off_3

2.UTKÁNÍ FINÁLE PLAY-OFF O POSTUP DO 2.LIGY

2.UTKÁNÍ FINÁLE PLAY-OFF O POSTUP DO 2.LIGY

1. FINÁLE PLAY - OFF 3. LIGY MUŽŮ SK.C

3.LIGA MUŽŮ SK. C - 1. FINÁLE PLAY-OFF

ST EUROMASTER Kolín A  -  TJ Slavoj Praha A   7 : 9

Vaněk Petr 3, Nádvorník Václav 3, Fiklík Ondřej 3, Kulveit Jonáš 0, Pašek Dominik 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

Slavoj Praha A_3.liga_finale_play_off_Kolin

1.UTKÁNÍ FINÁLE PLAY-OFF O POSTUP DO 2.LIGY

Slavoj Praha A_3.liga_play_off_finale

VELKÁ CENA PRAHY 2024

Ve dnech 21. – 23. června 2024 pořádá náš oddíl stolního tenisu TJ Slavoj Praha již 19. ročník mezinárodního turnaje mládeže Velká cena Prahy 2024. Turnaj se uskuteční ve dvou halách, a to v prostorách haly Jedenáctka VS, Mírového hnutí 2385/3, Praha 11 – Chodov a ve Sportovní hale Jižního Města, Květnového vítězství 2233/52, Praha 11 - Chodov. Turnaj je určen pro kategorie chlapců a děvčat do 11 let, do 13 let, do 15 let, do 17 let a do 19 let. Turnaj se uskuteční s podporou Hlavního města Prahy.

Bližší informace k turnaji naleznete na:

international youth table tennis tournament (tt-sport.cz) 

https://www.facebook.com/velkacenaprahy/

1. MÍSTO JONÁŠE PÁTKA V SOUTĚŽI ÚTĚCHY NA JARNÍ VELKÉ CENĚ ĎÁBLIC, 6. TURNAJI PRAGUE REGION PRIX

V sobotu 27. dubna 2024 se v herně TTC Praha v Ďáblicích uskutečnil 6. turnaj seriálu Prague Region Prix pro kategorie do 13 a 19 let, pořádaný jako Jarní velká cena Ďáblic. Naše barvy reprezentovali Teo Rypar, Marek Stejskal, Dominik Vedral, Ondra Kryštůfek a Adam Raška v kategorii do 19 let a Jonáš Pátek v kategorii do 13 let. V kategorii do 19 let obsadili Teo Rypar 5. místo, Domča Vedral 6. místo a Mára Stejskal 7. místo. V soutěži útěchy obsadili Adam Raška 4. místo a Ondra Kryštůfek 5. místo. V kategorii do 13 let vybojoval Jonáš Pátek na svém premiérovém turnaji 1. místo v soutěži útěchy.

6. PRP 2024

Podrobné výsledky naleznete v přílohách.

FINÁLE PLAY-OFF O POSTUP DO 2.LIGY MUŽŮ

Finále PO 3LMC

2. SEMIFINÁLE PLAY - OFF 3. LIGY MUŽŮ SK.C - POSTUP DO FINÁLE

3.LIGA MUŽŮ SK. C - 1. SEMIFINÁLE PLAY-OFF

 TJ Sokol Jaroměř - Josefov 2 A  -  TJ Slavoj Praha A   1 : 9

Vaněk Petr 3, Nádvorník Václav 2, Kulveit Jonáš 2, Fiklík Ondřej 2

STIS - zapis (ping-pong.cz)

3.liga mužů PO

TŘI MEDAILE NA 6. TURNAJI SERIÁLU GRAND PRIX RACKETSPORT.CZ KATEGORIÍ U11 A U15

V sobotu 20. dubna 2024 se v areálu SK HAMR uskutečnil 6. turnaj Seriálu Grand Prix RACKETSPORT.cz kategorií U11 a U15. Turnaje se zúčastnilo 50 hráčů a hráček v kategorii do 15 let a 20 v kategorii do 11 let. Na turnaji tentokrát startovalo 8 našich hráčů, a to Ha Linh Nguyen Phan v turnaji A kategorie U15, Teo Rypar, František Kumst, Dominik Vedral, Adam Raška a Matyáš Prajzler v turnaji B kategorie U15 a Marek Stejskal a Anna Kumstová v turnaji A kategorie U11. 

V kategorii U15 obsadila v těžké konkurenci Halinka Nguyen Phan 18. místo v turnaji A. V turnaji B se celkovým vítězem stal Fanda Kumst, Domča Vedral obsadil 6. místo a Teo Rypar skončil na 9. místě. V soutěži útěchy obsadil Matyáš Prajzler 12. místo, Adam Raška obsadil 3. místo ve skupině a do soutěže útěchy již nenastoupil. Nejlepšího výsledku opět dosáhl Mára Stejskal, který již potřetí zvítězil ve dvouhře kategorie U11, Anička Kumstová obsadila 4. místo, což znamenalo 2. místo v celkovém hodnocení dívek kategorie U11.

6.GP U15 turnaj B 6.GP U11 turnaj A6.GP U11 dívky 6.GP U15 a U11

Podrobné výsledky  a Bodové pořadí GP RACKETSPORT.cz kategorií U11 a U15 po 6 turnajích.

KONEČNÉ TABULKY SOUTĚŽÍ PSST

1TMA

1TMB

2TMA

3TMB

ÚSPĚŠNÉ VYSTOUPENÍ NAŠÍ VÝPRAVY NA POHÁRU LEDNICKO - VALTICKÉHO AREÁLU 2024, BTM ČR KATEGORIE U11

V neděli 14. dubna 2024 se ve Valticích uskutečnil předposlední Bodovací turnaj mládeže ČR kategorie U11, pořádaný jako turnaj O pohár Lednicko - valtického areálu 2024. V konkurenci 57 chlapců a 46 dívek nás reprezentovali v kategorii chlapců Marek Stejskal, kteřý se i tentokrát probojoval do osmifinále hlavní soutěže chlapců, kde prohrál s V. Kosinou z Tatranu Hostinné po boji 1:3 a v kategorii dívek Simča Bielčíková z SKST Králův Dvůr, která se již tradičně probojovala až do čtvrtfinále hlavní soutěže, kde prohrála s B. Cupákovou z LVA 0:3 a Anička Kumstová z TJ Sokol Hořovice, která premiérově postoupila ze skupiny, kde prohrála v 1. kole hlavní soutěže s G. Čechovou z TJ Sokol Lhůta 10:12 v pátém setu.

BTM ČR U11 Valtice

KVALIFIKACE O 2. LIGU ŽEN SK.A

KVALIFIKACE O 2.LIGU ŽEN SK. A - 2. MÍSTO

TJ Slavoj Praha B   -  SKST Vlašim C  4 : 6

Rohlíková Michaela 3, Prášilová Andrea 1, Kurková Marie 0, Reková Karolína 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

TJ Sokol České Budějovice A  -  TJ Slavoj Praha A  1 : 6

Rohlíková Michaela 2,5, Prášilová Andrea 2,5, Slavíčková Eliška 1

STIS - zapis (ping-pong.cz)

Kvalifikace_2LZA

2.liga žen_kvalifikace

Konečné pořadí soutěže: STIS - tabulka (ping-pong.cz)

1. SEMIFINÁLE PLAY - OFF 3. LIGY MUŽŮ SK.C

3.LIGA MUŽŮ SK. C - 1. SEMIFINÁLE PLAY-OFF

TJ Slavoj Praha A   -  TJ Sokol Jaroměř - Josefov 2  A  9 : 4

Vaněk Petr 3,5, Kulveit Jonáš 2, Fiklík Ondřej 2, Nádvorník Václav 1, Pašek Dominik 0,5

STIS - zapis (ping-pong.cz)

Slavoj Praha A_3.liga_play_off

22. KOLO SOUTĚŽÍ PSST

1.TŘÍDA MUŽŮ SK. A

PSK Olymp Praha A -  TJ Slavoj Praha B   10 : 1

Šimůnek Ondřej 1, Šindelář Daniel 0, Šimůnková Veronika 0, Magyar Jakub 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

1.TŘÍDA MUŽŮ SK. B

TJ Slavoj Praha C  -  TTC Elizza Praha F  2 : 10

Sklenář Ondřej 1, Mikešová Adéla 1, Pospíšil David 0, Gräf Adam 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

1.TŘÍDA MUŽŮ SK. A

TJ Slavoj Praha D  -  TTC Elizza Praha H  7 : 10

Linert Martin 1, Huleš Jiří 1, Tvrdý Miroslav 1, Dušek Zdeněk 0, 4x w.o.

STIS - zapis (ping-pong.cz)

3.TŘÍDA MUŽŮ SK. B

TTC Elizza Praha I  -  TJ Slavoj Praha E   10 : 7

Huleš Jiří 3,5, Dušek Zdeněk 2,5, Mašek Milan 1, Slavíček Jan st. 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

Syndikovat obsah
Velka_cena_Prahy_logo_mensi.png