UKONČENÍ SEZÓNY V AREÁLU NA OVČÍNĚ

V pátek 28. června 2024 proběhlo tradiční slavnostní ukončení sezóny 2023 / 2024, tentokrát ve sportovním areálu Na Ovčíně v Praze 10 - Záběhlicích. Na akci dorazilo celkem 27 hráčů a hráček našeho oddílu stolního tenisu a jejich rodinných příslušníků. Pro účastníky byl připraven pestrý a bohatý program:

17.00 - 17.15  sraz účastníků

17.15  zahájení

17.45  pohoštění

18.00 - 19.45  sportovní aktivity - malá kopaná, minigolf

19.45 - 21.45  bowling 

Ukončení sezóny 3 Ukončení sezóny 5Ukončení sezóny 1 Ukončení sezóny 2Ukončení sezóny 6 Ukončení sezóny 7Ukončení sezóny 8 Ukončení sezóny 9

Na závěr bych chtěl poděkovat všem členům našeho oddílu za činnost v sezóně 2023 / 2024, chtěl bych jim popřát příjemné prožití prázdnin a dovolených a hodně úspěchů v příští sezóně 2024 / 2025.

KÁJA REKOVÁ VE ČTVRTFINÁLE ČTYŘHRY DÍVEK A SOUTĚŽE DRUŽSTEV NA OLYMPIÁDĚ DĚTÍ A MLÁDEŽE V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH

Ve dnech 24. - 26. června 2024 se v Českých Budějovicích uskutečnily soutěže ve stolním tenisu na XI. ročníku Olympiády dětí a mládeže. Naše slavojácké barvy reprezentovala Kája Reková, která startovala v barvách Hlavního města Prahy. Ve dvouhře dívek U13 se Kája probojovala do osmifinále, kde prohrála s E. Vyskočilovou z Královehradeckého kraje 1:3. Ve smíšené čtyřhře spolu s F. Bednářem z Kotlářky prohráli v osmifinále po vyrovnaném souboji s pozdějšími vítězi Z. Ondračkovou a T. Fabiánem z Moravskoslezského kraje 1:3. Ve čtyřhře dívek spolu s K. Durdisovou z Elizzy Praha postoupily do čtvrtfinále, kde prohrály s dvojicí A. Brhelová, B. Cupáková z Jihomoravského kraje 0:3. V soutěži družstev spolu s K. Durdisovou postoupily rovněž do čtvrtfinále, kde prohrály s družstvem Středočeského kraje 0:3. 

Kája Reková na ODM

NAŠE NADĚJE SE NA VELKÉ CENĚ PRAHY 2024 NEZTRATILI

Ve dnech 21. - 23. června 2024 jsme v prostorách sportovních hal Jedenáctka VS a Hala Jižního Města uspořádali již 19. ročník mezinárodního turnaje mládeže Velká cena Prahy 2024. V konkurenci 395 hráčů a hráček z 16 zemí jsme měli též své zastoupení, a to Simču Bielčikovou a Aničku Kumstovou v kategorii U11 dívek, Máru Stejskala v kategorii U11 chlapců, Káju Rekovou v dresu Výběru Prahy v kategorii U13 dívek, Fandu Kumsta, Theo Rypara a Domču Vedrala v kategorii 13 chlapců, Elišku Slavíčkovou v kategorii U15 dívek, Kubu Magyara v kategorii U15 chlapců a Honzu Slavíčka v kategorii U19 chlapců. 

Mára Stejskal na PGP 2024 PGP 2024_rozhodčí

Na medailové umístění nakonec dosáhli Simča Bielčiková a Anička Kumstová, které obsadily 3. místo v soutěži útěchy družstev dívek kategorie U11 a též 3. místo v soutěži útěchy dvouhry dívek kategorie U11 a Mára Stejskal, který spolu s Maxem Lamžíkem z Děhylova vybojoval 1. místo v soutěži útěchy družstev chlapců kategorie U11 a též obsadil 3. místo v soutěži útěchy dvouhry chlapců U11.

PGP 2024_útěcha družstev chlapců U11 PGP 2024_útěcha dvouhry dívek U11 PGP 2024_útěcha dvouhry chlapců U11

Na závěr bych chtěl poděkovat všem členům našeho oddílu i dalším tradičním spolupracovníkům za pomoc při organizačním zajištění akce, čímž přispěli k úspěšnému zvládnutí 19. ročníku Velké ceny Prahy 2024.

PGP 2024_poháry družstva PGP 2024_stupně vítězů PGP 2024_poháry dvouhry

Podrobné výsledky naleznete v přílohách.

VELKÁ CENA PRAHY 2024 - KONEČNÉ VÝSLEDKY / PRAGUE GRAND PRIX 2024 - FINAL RESULTS

V přílohách naleznete konečné výsledky soutěží družstev a jednotlivců na turnaji Velká cena Prahy 2024.

You will find final results of teams and singles events at the Prague Grand Prix 2024 in the attachments.

VELKÁ CENA PRAHY 2024 - ROZLOSOVÁNÍ A VÝSLEDKY / PRAGUE GRAND PRIX 2024 - DRAW AND RESULTS

Rozlosování a výsledky turnaje Velká cena Prahy 2024 naleznete / Draw and results of tournament Prague Grand Prix 2024

http://gp2024.sjm-pinec.cz/

DESET MEDAILOVÝCH UMÍSTĚNÍ NA 19. ROČNÍKU MODŘANSKÉ MINIPÁLKY

V neděli 16. června 2024 se v prostorách ZŠ Rakovského uskutečnily soutěže již 19. ročníku turnaje "nejen ve stolním tenisu" Modřanská minipálka 2024, letos pro kategorie mladšího žactva ročníků 2012 a mladší. Turnaj byl již tradičně  pořádán za finanční podpory MČ Prahy 12. Tohoto turnaje se zúčastnili mladí hráči a hráčky z celé České republiky.

Mezi 57 účastníky nás reprezentovali Vu Quoc Nam Miloš v kategorii chlapců 2014, Vu Duc Duy Son Tomáš a Marek Stejskal v kategorii chlapců 2013. Fanda Kumst a Domča Vedral v kategorii chlapců 2012 Karolína Petra Reková v kategorii dívek 2012. Naše naděje vybojovali celkem 10 medailových umístění.

Minipálka 2024_ceny Minipálka 2024_dvouhra chlapci_2013Minipálka 2024_dvouhra dívky_2012 Minipálka 2024_dvouhra chlapci_2012Minipálka 2024_čtyřboj dívky_2012 Minipálka 2024_chlapci_2014Minipálka 2024_dívky_2012 Minipálka 2024_chlapci_2012

VAŠEK NÁDVORNÍK V OSMIFINÁLE ČTYŘHRY CHLAPCŮ NA MISTROVSTVÍ ČR KATEGORIE U19 V MOSTĚ

Ve dnech 8. - 9. června 2024 se ve Sportovní hale v Mostě koná Mistrovství ČR jednotlivců kategorií U19. Mezi nominovanými 56 chlapci a 40 děvčaty v kategorii U19 startoval i náš Vašek Nádvorník v kategorii chlapců. Vašek Nádvorník ve dvouhře chlapců U19 musel projít kvalifikací, kde v 1.kole porazil O. Kadeřábka z TTC Příbram 3:1 a ve 2. kole prohrál s J. Černíkem z Heřmanova Městce 0:3. Ve čtyřhře chlapců U19 spolu s L. Lebedou z Elizzy prohráli v osmifinále s M. Kolečkářem a M. Slaným z Havířova 1:3. Ve smíšené čtyřhře kategorie U19 startoval spolu s K. Peštálovou z HB Ostrov a postoupili do 2.kola, kde s dvojicí Š. Brhel z Hodonína a A. Sazimová z Dobrého prohráli 1:3. 

Vašek Nádvorník MČR Most 2024

2. MÍSTO TOMÁŠE VU V SOUTĚŽI ÚTĚCHY NA VELKÉ CENĚ PLZNĚ, BTM ČR KATEGORIE U11

V neděli 2. června 2024 se v Plzni uskutečnil poslední Bodovací turnaj mládeže ČR kategorie U11, pořádaný jako Velká cena Plzně. V konkurenci 49 chlapců a 32 dívek nás reprezentovali Marek Stejskal, Vu Duc Duy Son Tomáš, Vu Quoc Nam Miloš a Jonáš Pátek v kategorii chlapců a Simča Bielčíková z SKST Králův Dvůr a Anička Kumstová z TJ Sokol Hořovice v kategorii dívek.

Mára Stejskal se probojoval do osmifinále hlavní soutěže, kde prohrál s T. Durčákem z Hluku. Jonáš Pátek na svém premiérovém BTM ČR bojoval v soutěži útěchy, kde prohrál v 1. kole s D. Szczypkou z Bílovce 12:14 v pátém setu. Miloš Vu se probojoval až do semifinále soutěže útěchy, kde prohrál s Tomášem Vu. Tomáš Vu se tak probojoval až do finále soutěže útěchy, kde prohrál s D. Štorkem z Teplic 0:3. V soutěži dívek postoupily Simča Bielčiková i Anička Kumstová do osmifinále hlavní soutěže, kde Simča prohrála s pozdější finalistkou Z. Jíšovou z Vlašimi 1:3 a Anička s později bronzovou T. Šlampovou z Vracova 10:12 v pátém setu.

Tomáš Vu BTM ČR U11 Plzeň Tomáš Vu BTM ČR U11 Plzeň 2

MODŘANSKÁ MINIPÁLKA 2024

Oddíl stolního tenisu TJ Slavoj Praha pořádá v neděli 16. června 2024 v prostorách tělocvičen ZŠ Rakovského v  Praze 12 19. ročník turnaje "nejen" ve stolním tenisu pro kategorie mladšího žactva ročníků 2012 a mladší Modřanská minipálka 2024.

Turnaj je pořádán za finanční podpory MČ Prahy 12.  Tohoto turnaje se tradičně účastní mladí hráči a hráčky z celé České republiky. Bližší informace naleznete v přiložených propozicích turnaje.

KUBA MAGYAR V OSMIFINÁLE DVOUHRY A ČTYŘHRY CHLAPCŮ A VE ČTVRTFINÁLE SMÍŠENÉ ČTYŘHRY NA MISTROVSTVÍ ČR KATEGORIE U15 V PRAZE

Ve dnech 11. - 12. května 2024 se v Hale Jižního Města v Praze uskutečnilo Mistrovství ČR jednotlivců kategorií U15. Mezi nominovanými 56 chlapci a 40 děvčaty v kategorii U15 startoval i náš Kuba Magyar v kategorii chlapců. Kuba Magyar se ve dvouhře chlapců U15 probojoval do osmifinále, když porazil v 1. kole R. Hladkého z Kostelce n. O. 11:9 v sedmém setu a v osmifinále prohrál s F. Račákem ze Zlína 1:4. Ve čtyřhře chlapců U15 spolu s D. Zinkem ze Slaného prohráli v osmifinále s L. Lebedou a M. Durdisem z Elizzy Praha 7:11 v pátém setu, když nevyužili vedení 2:1 na sety a 7:3. Ve smíšené čtyřhře kategorie U15 startoval spolu s T. Makarovou ze Slaného a postoupili až do čtvrtfinále, kde sice vyhráli první set nad dvojicí J. Janošec z Havířova a A. Ježková z Hluku, ale nakonec prohráli 1:3. 

TEO RYPAR A HA LINH NGUYEN PHAN NA TURNAJI MASTERS SERIÁLU GRAND PRIX RACKETSPORT.CZ KATEGORIE U13

Ve středu dne 8. května 2024 se v naší herně v ZŠ Rakovského uskutečnil turnaj MASTERS, finálový turnaj 29. ročníku seriálu turnajů mládeže Grand Prix RACKETSPORT.cz kategorie U13. Mezi 16 nominovanými hráči jsme i tentokrát měli dva zástupce, a to Teo Rypara a Ha Linh Nguyen Phan

V turnaji Masters obsadili Teo Rypar 13. místo a Halinka Nguyen Phan 16.místo. V celkovém hodnocení  kategorie U13 nakonec Teo Rypar skončil na 10. místě. Halinka Nguyen Phan obsadila 16. místo, což znamenalo 5. místo v celkovém hodnocení dívek.

Podrobné výsledky a Konečné pořadí GP kategorie U13 naleznete v přílohách.

TŘI MEDAILE NAŠICH DRUŽSTEV NA 2. TURNAJI PŘEBORU PRAHY DRUŽSTEV KATEGORIÍ U13 A U19

V neděli 5. května 2024 se v areálu HAMR v Braníku uskutečnil 2. turnaj Přeboru Prahy družstev kategorií do 13 let a chlapců a dívek do 19 let.

1. třídě kategorie do 13 let startovalo naše A družstvo ve složení Kája Reková, Ha Linh Phan Nguyen, Mára Stejskal a Teo Rypar, a přestože tentokrát prohráli s Kotlářkou B, vybojovali konečné 1. místo a získali titul Přeborníků Prahy družstev kategorie U13. B družstvo ve složení Teo Rypar, Vu Duc Duy Son Tomáš a Jonáš Pátek startovalo ve 2. třídě a tentokrát obsadili 3. místo.

PP družstev U13

kategorii U19 v 1. třídě dívek startovalo naše A družstvo ve složení Eliška Slavíčková, Eva Havlíčková a Agáta Řezníčková. Holky sice dvakrát prohrály, s Elizzou B a s Bohnicemi A, ale i tak obsadily konečné 2. místo.

PP družstev U19 dívky

1. třídě chlapců startovalo naše A družstvo, které nastupovalo ve složení Vašek Nádvorník, Honza Slavíček a Kuba Magyar. Kluci v rozhodujícím souboji o 3.místo tentokrát porazili Kotlářku B po boji 3:1 a díky lepšímu skóre vzájemných zápasů obsadili konečné 3. místo. Naše B družstvo startovalo ve 2. třídě v sestavě Ondra Kryštůfek, Adam Raška a Agáta Řezníčková a obsadili 3. místo.

PP družstev U19 chlapci

MAREK STEJSKAL ZVÍTĚZIL NA TURNAJI MASTERS A V CELKOVÉM HODNOCENÍ SERIÁLU GRAND PRIX RACKETSPORT.CZ KATEGORIE U11

V sobotu 4. května 2024 se v herně TTC Elizza Praha uskutečnil finálový turnaj Seriálu Grand Prix RACKETSPORT.cz kategorie U11 - Masters 2024. Turnaje se zúčastnilo 12 hráčů a hráček, a to včetně našeho Máry Stejskala, který zvítězil jak v turnaji Masters, tak v celkovém hodnocení  kategorie U11.

Masters U11 Masters U11 2

Podrobné výsledky naleznete v přílohách.

2. FINÁLE PLAY - OFF 3. LIGY MUŽŮ SK.C - POSTUP DO 2. LIGY !!!

3.LIGA MUŽŮ SK. C - 2. FINÁLE PLAY-OFF

TJ Slavoj Praha A   -  ST EUROMASTER Kolín A  9 : 7

Vaněk Petr 3,5, Nádvorník Václav 2, Fiklík Ondřej 2, Kulveit Jonáš 1, Pašek Dominik 0,5

STIS - zapis (ping-pong.cz)

3.liga mužů PO fináleSlavoj Praha A_3.liga_finale_play_off_5Slavoj Praha A_3.liga_finale_play_off_4Slavoj Praha A_3.liga_finale_play_off_6

VŠE JE PŘIPRAVENO!!!

Slavoj Praha A_3.liga_finale_play_off_3

2.UTKÁNÍ FINÁLE PLAY-OFF O POSTUP DO 2.LIGY

2.UTKÁNÍ FINÁLE PLAY-OFF O POSTUP DO 2.LIGY

1. FINÁLE PLAY - OFF 3. LIGY MUŽŮ SK.C

3.LIGA MUŽŮ SK. C - 1. FINÁLE PLAY-OFF

ST EUROMASTER Kolín A  -  TJ Slavoj Praha A   7 : 9

Vaněk Petr 3, Nádvorník Václav 3, Fiklík Ondřej 3, Kulveit Jonáš 0, Pašek Dominik 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

Slavoj Praha A_3.liga_finale_play_off_Kolin

1.UTKÁNÍ FINÁLE PLAY-OFF O POSTUP DO 2.LIGY

Slavoj Praha A_3.liga_play_off_finale

VELKÁ CENA PRAHY 2024

Ve dnech 21. – 23. června 2024 pořádá náš oddíl stolního tenisu TJ Slavoj Praha již 19. ročník mezinárodního turnaje mládeže Velká cena Prahy 2024. Turnaj se uskuteční ve dvou halách, a to v prostorách haly Jedenáctka VS, Mírového hnutí 2385/3, Praha 11 – Chodov a ve Sportovní hale Jižního Města, Květnového vítězství 2233/52, Praha 11 - Chodov. Turnaj je určen pro kategorie chlapců a děvčat do 11 let, do 13 let, do 15 let, do 17 let a do 19 let. Turnaj se uskuteční s podporou Hlavního města Prahy.

Bližší informace k turnaji naleznete na:

international youth table tennis tournament (tt-sport.cz) 

https://www.facebook.com/velkacenaprahy/

1. MÍSTO JONÁŠE PÁTKA V SOUTĚŽI ÚTĚCHY NA JARNÍ VELKÉ CENĚ ĎÁBLIC, 6. TURNAJI PRAGUE REGION PRIX

V sobotu 27. dubna 2024 se v herně TTC Praha v Ďáblicích uskutečnil 6. turnaj seriálu Prague Region Prix pro kategorie do 13 a 19 let, pořádaný jako Jarní velká cena Ďáblic. Naše barvy reprezentovali Teo Rypar, Marek Stejskal, Dominik Vedral, Ondra Kryštůfek a Adam Raška v kategorii do 19 let a Jonáš Pátek v kategorii do 13 let. V kategorii do 19 let obsadili Teo Rypar 5. místo, Domča Vedral 6. místo a Mára Stejskal 7. místo. V soutěži útěchy obsadili Adam Raška 4. místo a Ondra Kryštůfek 5. místo. V kategorii do 13 let vybojoval Jonáš Pátek na svém premiérovém turnaji 1. místo v soutěži útěchy.

6. PRP 2024

Podrobné výsledky naleznete v přílohách.

Syndikovat obsah
Velka_cena_Prahy_logo_mensi.png