BTM ČR

Bodovací turnaje mládeže ČR

ADÉLKA MIKEŠOVÁ A ELIŠKA SLAVÍČKOVÁ VYHRÁLY ČTYŘHRU DÍVEK V KATEGORII U15 NA VELKÉ CENĚ JIŽNÍHO MĚSTA 2021

Ve dnech 11. - 12. září 2021 se v Hale Jižního Města uskutečnil úvodní Bodovací turnaj mládeže ČR pořádaný jako Velká cena Jižního Města 2021. V sobotu 11. 9. 2021 konaly soutěže kategorie U17 (ročník 2005 a mladší), ve kterých nás reprezentovali Vašek Nádvorník v turnaji, Lukáš Rek, Jan Slavíček a Adam Gräf v turnaji B. V neděli 12. 9. 2021 pokračovaly soutěže kategorie U15, kde jsme měli též zastoupení, a to Lukáše Reka v turnaji A chlapců a Adélku Mikešovou s Elišku Slavíčkovou v turnaji B dívek. Nejvíce se dařilo Adélce Mikešové s Eliškou Slavíčkovou, které zvítězily ve čtyřhře turnaje B a obě navíc vybojovaly 3. místo ve dvouhře dívek v turnaji B, čímž se kvalifikovaly do turnaje A na příštím BTM ČR v Ostravě.

Adélka s Eliškou 3.místo ve dvouhře Adélka s Eliškou 1.místo ve čtyřhře

HANKA KODETOVÁ VYHRÁLA DVOUHRU DÍVEK V KATEGORII U13 NA MEMORIÁLU IVANA CHALUPY 2021

Ve dnech 11. - 12. září 2021 jsme pořádali úvodní Bodovací turnaj mládeže ČR v rámci 25. ročníku Memoriálu Ivana Chalupy 2021 pořádaného jako STEN Marketing Open 2021. V prostorách haly Jedenáctka VS se v sobotu 11. 9. 2021 konaly soutěže kategorie U13 (ročník 2009 a mladší). Naše barvy hájili Hanka Kodetová, Eliška Slavíčková, Tereza Rousová a Jakub Magyar. Největšího úspěchu dosáhla Hanka Kodetová, která zvítězila ve dvouhře dívek U13, navíc spolu se svojí finálovou soupeřkou Simonou Holubovou z Hodonína obsadily 3. místo ve čtyřhře dívek, stejně jako Eliška Slavíčková z další hodonínskou hráčkou Eliškou Novotnou. Ve dvouhře skončila Eliška na 9. - 12. místě. Kuba Magyar postoupil do hlavní soutěže v turnaji A kategorie chlapců, kde obsadil 17. - 24. místo. V neděli 12. 9. 2021 pokračovaly soutěže kategorie U19, kde nás reprezentovali Vašek Nádvorník, Michal Pfleger a Honza Slavíček. Nejvíce se dařilo Vaškovi Nádvorníkovi, který obsadil v turnaji B 5. - 8. místo, čímž se kvalifikoval do turnaje A a ve čtyřhře turnaje B vybojovali s Danem Volhejnem z Heřmanova Městce 3. místo.

Hanka U13 Praha Holky v deblu U13

25. ROČNÍK MEMORIÁLU IVANA CHALUPY

Ve dnech 11. – 12. září 2021 pořádáme již 25. ročník Bodovacího turnaje mládeže ČR Memoriál Ivana Chalupy 2021 pořádaného jako STEN Marketing Open 2021. V letošním roce se turnaj koná v prostorách haly Jedenáctka VS, Mírového hnutí 2385/3, Praha 4 – Chodov. Turnaj je určen pro kategorie chlapců a děvčat do 13 let a do 19 let. Na turnaji je očekávána účast 144 hráčů a hráček do 13 let a 144 hráčů a hráček do 19 let z celé ČR. Turnaj se uskuteční s podporou Hlavního města Prahy.

 

Časový program:

Sobota 11. září 2021

9:00 – 20:00       Soutěže kategorií chlapců a dívek do 13 let

19:00                  Vyhlášení vítězů soutěží chlapců a dívek do 13 let

Neděle 12. září 2021

9:00 – 19:00       Soutěže kategorií chlapců a dívek do 19 let

19:00                  Vyhlášení vítězů soutěží chlapců a dívek do 19 let

HANKA KODETOVÁ NA 2.MÍSTĚ VE DVOUHŘE NEJMLADŠÍCH ŽÁKYŇ NA VELKÉ CENĚ JIŽNÍHO MĚSTA

Ve dnech 12. - 13. září 2020 se uskutečnil úvodní Bodovací turnaj mládeže ČR v kategorii mladšího a nejmladšího žactva Velká cena Jižního Města 2020. Mezi účastníky turnaje jsme měli též hojné zastoupení, a to 2 hráče a 4 hráčky v kategorii mladšího žactva a 2 hráčky v soutěžích nejmladšího žactva. Největšího úspěchu dosáhla Hanka Kodetová, která obsadila výborné 2.místo ve dvouřhře nejmladších žákyň. V soutěži útěchy turnaje B mladšího žactva zvítězil Kuba Magyar.

Hanka Kodetová na 2.místě v PrazeKuba Magyar v soutěži útěchy

24. ROČNÍK MEMORIÁLU IVANA CHALUPY JE ÚSPĚŠNĚ ZA NÁMI

Ve dnech 12. – 13. září 2020 jsme uspořádali již 24. ročník Bodovacího turnaje mládeže ČR Memoriál Ivana Chalupy 2020 pořádaného jako STEN Marketing Open 2020. Již tradičně se tento úvodní turnaj sezóny uskutečnil v prostorách haly Jedenáctka VS, Mírového hnutí 2385/3, Praha 4 – Chodov. Turnaj byl pořádán s podporou Hlavního města Prahy. V rámci letošního ročníku jsme byli nuceni zajistit v průběhu turnaje dodržování velmi přísných hygienických opatření, což se nám podařilo a za což bych chtěl poděkovat nejen všem účastníkům turnaje, ale především kvalitnímu pořadatelskému týmu pod vedením Ondry Šimůnka. Mezi účastníky turnaje bylo též 10 našich hráčů a hráček. Nejúspěšnější z naší výpravy byl nakonec Lukáš Rek, který v kategorii starších žáků obsadil 3. místo v turnaji B a vybojoval si tak postup do turnaje kategorie A.

Lukáš Rek 3.místo v turnaji B

24. ROČNÍKU MEMORIÁLU IVANA CHALUPY - STARŠÍ ŽACTVO - VÝSLEDKY

V neděli dne 13. září 2020 se uskutečnily soutěže staršího žactva v rámci 24. ročníku Memoriálu Ivana Chalupy 2020 pořádaného jako turnaj STENMARKETING OPEN 2020. Výsledky soutěží staršího žactva naleznete v příloze.

24. ROČNÍKU MEMORIÁLU IVANA CHALUPY - DOROST - VÝSLEDKY

V sobotu dne 12. září 2020 se uskutečnily soutěže dorostu v rámci 24. ročníku Memoriálu Ivana Chalupy 2020 pořádaného jako turnaj STENMARKETING OPEN 2020. Výsledky soutěží dorostu naleznete v příloze.

24. ROČNÍK MEMORIÁLU IVANA CHALUPY

Ve dnech 12. – 13. září 2020 pořádáme již 24.ročník Bodovacího turnaje mládeže ČR Memoriál Ivana Chalupy 2020 pořádaného jako STEN Marketing Open 2020. V letošním roce se turnaj koná opět v prostorách haly Jedenáctka VS, Mírového hnutí 2385/3, Praha 4 – Chodov. Turnaj je určen pro kategorie chlapců a děvčat do 15 let a do 18 let. Na turnaji je očekávána účast 144 dorostenců a dorostenek a 144 starších žáků a žákyň z celé ČR.

STARŠÍ ŽÁCI NA BTM ČR V JAROMĚŘI

V neděli 2.února 2020 pokračovaly v Jaroměři soutěže staršího žactva na Bodovacím turnaji mládeže ČR. V konkurenci 108 starších žáků a 61 starších žákyň jsme měli tři zástupce. Vašek Nádvorník startoval v turnaji A starších žáků, Adam Rek a Honza Slavíček v turnaji B starších žáků.

DALŠÍ TŘI MEDAILE Z BTM ČR NEJMLADŠÍHO ŽACTVA V HOSTINNÉM

V neděli 2.února 2020 pokračoval v Hostinném Bodovací turnaj mládeže ČR, tentokrát kategoriemi nejmladšího žactva. V konkurenci 53 nejmladších žáků a 33 nejmladších žákyň nás reprezentovali Nathan Cafmeyer a Jakub Magyar v turnaji nejmladších žáků a Hanka Kodetová, Eliška Slavíčková a Terezka Rousová v turnaji nejmladších žákyň. I dnes se naši zástupci se v kvalitní konkurenci neztratili. Jakub Magyar obsadil v soutěži útěchy nejmladších žáků pěkné 2.místo, Hanka Kodetová skončila v turnaji nejmladších žákyň na výborném 3.místě a navíc společně s Eliškou Slavíčkovou obsadili 3.místo ve čtyřhře nejmladších žákyň. 

Medailisté v kategorii nejmladšího žactva

DRUHÉ MÍSTO VERČI ŠIMŮNKOVÉ V SOUTĚŽI ÚTĚCHY DOROSTENEK NA BTM ČR V JAROMĚŘI

V sobotu 1.února 2020 se v Jaroměři uskutečnil další Bodovací turnaj mládeže ČR kategorie dorostu. V kvalitní konkurenci 114 dorostenců a 62 dorostenek nás reprezentovali Vašek Nádvorník v turnaji B dorostenců a Verča Šimůnková v turnaji A dorostenek. Výborného výsledku dosáhla Verča Šimůnková, když skončila na 2.místě v soutěži útěchy dorostenek, čímž si zajistila účast v turnaji A dorostenek i pro příští BTM ČR.

TŘI MEDAILE NA BTM ČR MLADŠÍHO ŽACTVA V HOSTINNÉM

V sobotu 1.února 2020 se v Hostinném uskutečnil další Bodovací turnaj mládeže ČR kategorie mladšího žactva. V konkurenci 95 mladších žáků a 52 mladších žákyň nás reprezentovali Nathan Cafmeyer v turnaji B mladších žáků a Adélka Mikešová, Hanka Kodetová a Eliška Slavíčková. Naši zástupci se v kvalitní konkurenci neztratili. Nathan Cafmeyer obsadil v turnaji B mladších žáků pěkné 3.místo, Hanka Kodetová skončila v turnaji B mladších žákyň na velmi pěkném 2.místě a vynikajícího výsledku dosáhla Adélka Mikešová, která turnaj B mladších žákyň vyhrála. Všichni se tak kvalifikovali na příští BTM ČR do turnaje A.  

Naši medailisté v Hostinném

HANKA KODETOVÁ S ELIŠKOU SLAVÍČKOVOU ZVÍTĚZILY VE ČTYŘHŘE NEJMLADŠÍCH ŽÁKYŇ NA BTM ČR V LIBERCI

V neděli 5. ledna 2020 pokračovala Velká cena Liberce pořádaná jako Bodovací turnaj mládeže ČR soutěžemi nejmladšího žactva. Mezi 72 nejmladšími žáky a 42 nejmladšími žákyněmi se neztratilo 5 zástupců našeho klubu, a to Nathan Cafmeyer a Kuba Magyar v kategorii nejmladších žáků a Hanka Kodetová, Eliška Slavíčková a Terezka Rousová v kategorii nejmladších žákyň. Největšího úspěchu nakonec dosáhly Hanka Kodetová s Eliškou Slavíčkovou, které zvítězily ve čtyřhře nejmladších žákyň.

Úspěšná výprava v Liberci

VAŠEK NÁDVORNÍK NA TURNAJI KATEGORIE A NA BTM ČR STARŠÍHO ŽACTVA V JABLONCI NAD NISOU

V neděli 5. ledna 2020 pokračovaly v Jablonci nad Nisou soutěže staršího žactva na Bodovacím turnaji mládeže ČR pořádaném jako Velká cena města Jablonce nad Nisou. V konkurenci 118 starších žáků a 65 starších žákyň reprezentovali naše barvy Vašek Nádvorník v turnaji A starších žáků a Adam Rek, Honza Slavíček a Adam Gräf v turnaji B starších žáků. Nejvíce se dařilo Adamovi Rekovi, který se probojoval až do osmifinále turnaje B.

LUKÁŠ REK NA 2. MÍSTĚ V SOUTĚŽI ÚTĚCHY MLADŠÍCH ŽÁKŮ NA BTM ČR V LIBERCI

V sobotu 4. ledna 2020 se v Liberci uskutečnil další Bodovací turnaj mládeže ČR mladšího žactva pořádaný jako Velká cena Liberce. V konkurenci 112 mladších žáků a 58 mladších žákyň měly naše barvy velké zastoupení. V turnaji A mladších žáků startoval Lukáš Rek, v turnaji A mladších žákyň startovala Adélka Mikešová, v turnaji B mladších žákyň jsme měli dokonce tři zástupkyně: Hanku KodetovouEvičku Havlíčkovou Elišku Slavíčkovou a v turnaji B mladších žáků nás reprezentoval  Nathan Cafmeyer. Nejlepších výsledků nakonec dosáhl Lukáš Rek, kterí obsadil v soutěži útěchy turnaje A mladších žáků pěkné 2.místo.

VERČA ŠIMŮNKOVÁ OPĚT NA 3.MÍSTĚ V TURNAJI KATEGORIE B NA BTM ČR DOROSTU V JABLONCI NAD NISOU

V sobotu 4. ledna 2020 se v Jablonci nad Nisou uskutečnil další Bodovací turnaj mládeže ČR kategorie dorostu, pořádaný jako Velká cena města Jablonce nad Nisou. V konkurenci 126 dorostenců a 66 dorostenek reprezentovali naše barvy Verča Šimůnková v turnaji B dorostenek a Vašek Nádvorník a Vojta Matouš v turnaji B dorostenců. Velmi pěkného výsledku dosáhla Verča Šimůnková, která vybojovala 3. místo v turnaji B dorostenek a opět se tak kvalifikovala na příští turnaj do turnaje A.

VAŠEK NÁDVORNÍK NA 2.MÍSTĚ V SOUTĚŽI ÚTĚCHY STARŠÍCH ŽÁKŮ NA BTM ČR V HUSTOPEČÍCH

V neděli 17. listopadu 2019 se v Hustopečích uskutečnil další Bodovací turnaj mládeže ČR staršího žactva Velká cena města Hustopečí. V konkurenci 107 starších žáků a 55 starších žákyň jsme měli dva zástupce, a to Vaška Nádvorníka, který startoval v turnaji A starších žáků a Adama Reka, který startoval v turnaji B starších žáků. Vašek Nádvorník nakonec obsadil 2.místo v soutěži útěchy.

HANKA KODETOVÁ VE ČTVRTFINÁLE DVOUHRY NEJMLADŠÍCH ŽÁKYŇ NA BTM ČR V HLUKU

V neděli 17. listopadu 2019 se v Hluku uskutečnil další Bodovací turnaj mládeže ČR nejmladšího žactva Turnaj přátelství. V konkurenci 30 nejmladších žákyň jsme měli dvě zástupkyně slavojáckých barev, a to Hanku Kodetovou a Elišku Slavíčkovou. Lépe se dařilo Hance Kodetové, která se probojovala do čtvrtfinále dvouhry nejmladších žákyň.

VERČA ŠIMŮNKOVÁ NA TURNAJI KATEGORIE A NA BTM ČR DOROSTU V HUSTOPEČÍCH

V sobotu 16. listopadu 2019 se v Hustopečích uskutečnil další Bodovací turnaj mládeže ČR dorostu Velká cena města Hustopečí. V konkurenci 108 dorostenců a 69 dorostenek reprezentovala naše barvy Verča Šimůnková, která si na minulém turnaji vybojovala účast v turnaji kategorie A.

DVĚ MEDAILE NA BTM ČR MLADŠÍHO ŽACTVA V HLUKU

V sobotu 16. listopadu 2019 se v Hluku uskutečnil další Bodovací turnaj mládeže ČR mladšího žactva Turnaj přátelství. V kvalitní konkurenci měly naše barvy velké zastoupení. V turnaji A mladších žáků startoval Lukáš Rek, v turnaji A mladších žákyň startovala Hanka Kodetová a v turnaji B mladších žákyň jsme měli dokonce tři zástupkyně: Adélku Mikešovou, Evičku Havlíčkovou a Elišku Slavíčkovou. Nejlepších výsledků nakonec dosáhli Lukáš Rek, kterí zvítězil v soutěži útěchy turnaje A mladších žáků a Adélka Mikešová, která obsadila v turnaji B mladších žákyň velmi pěkné 2. místo, čímž se též kvalifikovala na příští turnaj do turnaje A této kategorie.

Adélka Mikešová a Lukáš Rek na BTM ČR mladšího žactva v Hluku

Syndikovat obsah
Velka_cena_Prahy_logo_mensi.png