BTM ČR

Bodovací turnaje mládeže ČR

HANKA KODETOVÁ VYHRÁLA DVOUHRU DÍVEK V KATEGORII U17 NA MEMORIÁLU IVANA CHALUPY 2022

Ve dnech 10. - 11. září 2022 jsme pořádali úvodní Bodovací turnaj mládeže ČR v rámci 26. ročníku Memoriálu Ivana Chalupy 2021 pořádaného jako STEN Marketing Open 2022. V prostorách haly Jedenáctka VS se v sobotu 10. 9. 2022 konaly soutěže kategorie U19 (ročník 2004 a mladší). Naše barvy hájili Honza Slavíček v turnaji A a Vašek Nádvorník a Adam Gräf v turnaji B. V neděli 11. 9. 2022 pokračovaly soutěže kategorie U17, kde nás reprezentovali Vašek Nádvorník, Lukáš Rek, Hanka Kodetová a Adélka Mikešová v turnaji A a Kuba Magyar a Eliška Slavíčková v turnaji B. Největšího úspěchu dosáhla Hanka Kodetová, která zvítězila ve dvouhře dívek U17.

Hanka U17 VS

HANKA KODETOVÁ OVLÁDLA VELKOU CENU JIŽNÍHO MĚSTA 2022 V KATEGORII U15 DÍVEK

Ve dnech 10. - 11. září 2022 se v Hale Jižního Města uskutečnil úvodní Bodovací turnaj mládeže ČR pořádaný jako Velká cena Jižního Města 2022. V sobotu 10. 9. 2022 konaly soutěže kategorie U15 (ročník 2008 a mladší), ve kterých nás reprezentovali Hanka Kodetová, Adéla Mikešová a Eliška Slavíčková v turnaji A a Eva Havlíčková, Tereza Rousová a Jakub Magyar v turnaji B. V neděli 11. 9. 2022 pokračovaly soutěže kategorie U13, kde jsme měli též zastoupení, a to Terezu Rousovou v turnaji A dívek. Nejúspěšnější hráčkou naší výpravy, ale i celého turnaje byla Hanka Kodetová, která prošla celým turnajem ve dvouhře bez ztráty jediného setu a po zásluze vybojovala 1. místo ve dvouhře dívek do 15 let a spolu se  Annou Holejšovskou z Vlašimi zvítězily i ve čtyřhře dívek. Cenného výsledku dosáhla i Adélka Mikešová, která se probojovala do čtvrtfinále dvouhry dívek v kategorii U15. 

Hanka U15 JM

26. ROČNÍK MEMORIÁLU IVANA CHALUPY

Ve dnech 10. – 11. září 2022 jsme uspořádali již 26. ročník Bodovacího turnaje mládeže ČR Memoriál Ivana Chalupy 2022 pořádaného jako STEN Marketing Open 2022. V letošním roce se turnaj konal v prostorách haly Jedenáctka VS, Mírového hnutí 2385/3, Praha 4 – Chodov. Turnaj byl určen pro kategorie chlapců a děvčat do 19 let a do 17 let. Turnaje se zúčastnilo 133 hráčů a hráček do 19 let a 160 hráčů a hráček do 17 let z celé ČR. Turnaj se uskutečnil s podporou Hlavního města Prahy.

Časový program:

Sobota 10. září 2022

9:00 – 19:00       Soutěže kategorií chlapců a dívek do 19 let

19:00                  Vyhlášení vítězů soutěží chlapců a dívek do 19 let

Neděle 11. září 2022

9:00 – 18:00       Soutěže kategorií chlapců a dívek do 17 let

18:00                  Vyhlášení vítězů soutěží chlapců a dívek do 17 let

DVĚ MEDAILE NA BTM ČR V JAROMĚŘI

Ve dnech 19. - 20. února 2022 pokračoval seriál Bodovacích turnajů mládeže ČR, a to v BTM ČR kategorií U13 a U15 v Hostinném a BTM ČR kategorií U17 a U19 v Jaroměři. Na turnaji startovali v sobotu 19. 2. 2022 na turnaji U15 v Hostinném Lukáš Rek a Eliška Slavíčková v turnaji A, Kuba Magyar a Evička Havlíčková v turnaji B a na turnaji U19 v Jaroměři Michal Pfleger a Honza Slavíček v turnaji A a Vašek Nádvorník v turnaji B. V neděli 20. 2. 2022 nás reprezentovali na turnaji U13 v Hostinném Kuba Magyar, Eliška Slavíčková a Terka Rousová, všichni v turnaji A a na turnaji U17 v Jaroměři Adam Rek v turnaji A a Vašek Nádvorník a Honza Slavíček v turnaji B. Nejvíce se z naší výpravy dařilo Vaškovi Nádvorníkovi, který zvítězil ve dvouhře chlapců do 17 let a spolu s Honzou Slavíčkem obsadili 3. místo ve čtyřhře chlapců

Vašek Nádvorník U17 v Jaroměři

ŠEST MEDAILÍ NA VELKÉ CENĚ PRAZSKYPINEC.CZ, BTM ČR - TURNAJI B

Ve dnech 5. - 6. února 2022 se v areálu HAMR v Praze - Braníku uskutečnily Bodovací turnaje mládeže ČR - turnaje B, pořádané jako Velká cena prazskypinec.cz, a to v sobotu 5. 2. 2022 soutěže kategorií do 15 let a do 19 let a v neděli 6. 2. 2022 soutěže kategorií do 13 let a do 17 let. Naše barvy hájili Terka Rousová v kategorii do 13 let, Adélka Mikešová a Terka Rousová v kategorii do 15 let, Adélka Mikešová, Adam Rek, Lukáš Rek, Honza Slavíček a Adam Gräf v kategorii do 17 let a Adam Gräf v kategorii do 19 let. Nejúspěšnějším hráčem naší výpravy byl Adam Rek, který zvítězil ve dvouhře chlapců do 17 let a spolu s Lukášem Rekem zvítězili i ve čtyřhře chlapců. Lukáš Rek navíc obsadil 3. místo ve dvouhře chlapců do 17 let. Pěkného výsledku též dosáhla Adélka Mikešová, která ve dvouhře dívek do 17 let obsadila 3. místo a ve čtyřhře dívek vybojovala 2. místo spolu s Nelou Kemlinkovou z Elizzy. Terka Rousová spolu s Lucií Sýkorovou z Unionu Plzeň zvítězily ve čtyřhře dívek kategorie do 13 let.

Adam a Lukáš Rekovi BTM ČR B - dvouhra   Adélka Mikešová BTM ČR B - dvouhra

Adam a Lukáš Rekovi BTM ČR B - čtyřhra  Adélka Mikešová BTM ČR B - čtyřhra Terka Rousová BTM ČR B - čtyřhra

HANKA KODETOVÁ VE ČTVRTFINÁLE DVOUHRY DÍVEK NA BTM ČR KATEGORIE U15 V HAVÍŘOVĚ

V neděli 9. ledna 2022 pokračovaly v Národním tréninkovém centru v Havířově Bodovací turnaje mládeže ČR, a to soutěžemi kategorií do 15 let a do 19 let pořádané jako Velká cena města Havířova. Turnaj byl stejně jako v sobotu omezen na soutěže turnaje A. Naše barvy reprezentovali Hanka Kodetová, Eliška Slavíčková a Lukáš Rek, kteří startovali v soutěžích kategorie do 15 let a Adam Rek, Michal Pfleger a Jan Slavíček, kteří startovali v soutěžích do 19 let. Nejúspěšnější naší hráčkou byla opět Hanka Kodetová, která se ve dvouhře dívek probojovala do čtvrtfinále kategorie do 15 let. Lukáš Rek obsadil 3. místo v soutěži útěchy chlapců v kategorii do 15 let, čímž si zajistil účast v turnaji A i na příštím BTM ČR.

HOLKY VYBOJOVALY TŘI MEDAILE NA BTM ČR KATEGORIE U13 V HAVÍŘOVĚ

V sobotu 8. ledna 2022 se v Národním tréninkovém centru v Havířově uskutečnil další Bodovací turnaj mládeže ČR, a to soutěže kategorie do 13 let a do 17 let pořádané jako Velká cena města Havířova. Turnaj byl tentokrát omezen pouze na soutěže turnaje A, navíc s omezenou účastí trenérů na jednoho trenéra za každý klub pro jednu kategorii. Naše barvy hájili Hanka Kodetová, Eliška Slavíčková a Kuba Magyar , kteří startovali v soutěžích kategorie do 13 let. Nejúspěšnější hráčkou naší výpravy a celého turnaje byla Hanka Kodetová, která v průběhu turnaje, a to včetně čtyřhry, prohrála pouze jediný set a po zásluze obhájila 1. místo ve dvouhře dívek do 13 let a spolu se Simonou Holubovou z Hodonína zvítězily i ve čtyřhře dívek. Výborného výsledku též dosáhla Eliška Slavíčková, která se ve dvouhře dívek probojovala až do čtvrtfinále a ve čtyřhře dívek vybojovala 3. místo spolu s Eliškou Novotnou z Hodonína. Kuba Magyar postoupil ve dvouhře ze základní skupiny a zajistil si tak účast v turnaji A i pro následující turnaj

Hanka s Eliškou čtyřhra U13 Havířov Hanka dvouhra U13 Havířov  

Hanka s Eliškou U13 Havířov  Hanka s Eliškou U13 Havířov 2

DVĚ PRVNÍ MÍSTA HANKY KODETOVÉ NA VELKÉ CENĚ MĚSTA VLAŠIM, BTM ČR KATEGORIE DO 13 LET

V neděli 21. listopadu 2021 pokračovala Velká cena města Vlašim, Bodovací turnaj mládeže ČR soutěžemi kategorie do 13 let. Na turnaji startovaly Hanka Kodetová, Eliška Slavíčková a Tereza Rousová, všechny v turnaji kategorie A. Nejlepší hráčkou turnaje byla naše Hanka Kodetová, která zvítězila jak ve dvouhře dívek, tak spolu se Simonou Holubovou z SKST Hodonín i ve čtyřhře dívek. Eliška Slavíčková se probojovala do čtvrtfinále dvouhry dívek.

Hanka na BTM ČR Vlašim U13 dvouhra Hanka na BTM ČR Vlašim U13 čtyřhra

DVĚ MEDAILE ZE ČTYŘHER NA ŘEPSKÉM POHÁRU, BTM ČR V KATEGORII DO 17 LET

V neděli 21. listopadu 2021 pokračovaly v Praze Bodovací turnaje mládeže ČR, tentokrát soutěžemi kategorie do 17 let pořádanými jako Řepský pohár. Slavojácké barvy reprezentovali Adam Rek, Lukáš Rek, Honza Slavíček, Adam Gräf a Adéla Mikešová. Všichni naši hráči startovali v turnaji kategorie B. Nejlépe se dařilo Adamu a Lukáši Rekovým, kteří se probojovali ve dvouhře turnaje B do osmifinále a společně vybojovali výborné 3. místo ve čtyřhře turnaje B. Velmi pěkného výsledku dosáhla Adélka Mikešová, když spolu s Adélou Noskovou ze Sparty Praha zvítězily ve čtyřhře turnaje BHonza Slavíček sice nepostoupil ze základní skupiny, ale vynahradil si to v soutěži útěchy, kde obsadil 2. místo

DVĚ PRVNÍ MÍSTA NA VELKÉ CENĚ MĚSTA VLAŠIM - BTM ČR KATEGORIE U15

V sobotu 20. listopadu 2021 se ve Vlašimi uskutečnil další Bodovací turnaj mládeže ČR kategorie do 15 let pořádaný jako Velká cena města Vlašim. Na turnaji startovali Lukáš Rek, Hanka Kodetová a Adélka Mikešová v turnaji kategorie A a Eliška Slavíčková  turnaji kategorie B. Nejlépe se dařilo Hance Kodetové, která postoupila do osmifinále dvouhry a spolu se Simonou Holubovou z Hodonína zvítězily ve čtyřhře dívek kategorie B. Lukáš Rek již tradičně postoupil ze skupiny, v prvním kole hlavní soutěže vrátil porážku z minulého turnaje O. Balvarovi z Havířova a v osmifinále prohrál s prvním nasazeným D. Sochorem ze Sparty. Dařilo se též Elišce Slavíčkové, která zvítězila v turnaji B a kvalifikovala se tak do turnaje A pro následující BTM ČR.

Hanka na BTM ČR U15 Vlašim Hanka a Eliška na BTM ČR U15 Vlašim Eliška na BTM ČR U15 Vlašim 

3. MÍSTO ADAMA REKA NA ŘEPSKÉM POHÁRU - BTM ČR KATEGORIE U19 V PRAZE

V sobotu 20. listopadu 2021 se v Praze uskutečnil další Bodovací turnaj mládeže ČR kategorie do 19 let, který byl pořádaný jako Řepský pohár. Naše barvy reprezentovali Michal Pfleger, Adam Rek, Honza Slavíček a Adam Gräf. Všichni naši hráči startovali v turnaji kategorie B. Nejlépe se dařilo Adamu Rekovi, který vybojoval výborné 3. místo ve dvouhře turnaje B, čímž se kvalifikoval do turnaje A na další BTM ČR. Velmi pěkného výsledku dosáhli též Michal Pfleger a Honza Slavíček, kteří se probojovali do čtvrtfinále turnaje B, čímž se též kvalifikovali do turnaje A. 

KÁJA REKOVÁ NA ÚVODNÍM BTM ČR KATEGORIE U11 V NERATOVICÍCH

V sobotu 13. listopadu 2021 se v Neratovicích uskutečnil úvodní Bodovací turnaj mládeže ČR kategorie do 11 let pořádaný jako Velká cena města Neratovic. Turnaje se zúčastnilo 30 chlapců a 18 dívek. Náš klub měl též své zastoupení, kdy se turnaje zúčastnila Kája Reková, pro kterou byl tento turnaj premiérou na úrovni celostátních turnajů mládeže.

HOLKY PŘIVEZLY PĚT MEDAILÍ Z BTM ČR KATEGORIE U13 V OSTRAVĚ

V neděli 17. října 2021 pokračovaly na severu Moravy Bodovací turnaje mládeže ČR, a to soutěže kategorie do 13 let v Ostravě, kde proběhl 40. ročník Memoriálu Miloše Teicherta a v Národním tréninkovém centru Havířově se uskutečnil turnaj kategorie do 17 let pořádaný jako Velká cena města Havířova. Naše barvy hájili Hanka Kodetová, Eliška Slavíčková, Terezka Rousová a Kuba Magyar na turnaji do 13 let v Ostravě a Adam Gräf na turnaji U17 v Havířově. Nejúspěšnější hráčkou naší výpravy byla Hanka Kodetová, která prošla celým turnajem, a to včetně čtyřhry, bez ztráty jediného setu a po zásluze obhájila 1. místo ve dvouhře dívek do 13 let a spolu se Simonou Holubovou z Hodonína zvítězily i ve čtyřhře dívek. Výborného výsledku též dosáhla Eliška Slavíčková, která vybojovala 3. místo ve dvouhře dívek do 13 let. Terka Rousová obsadila 3. místo v turnaji B dívek do 13 let, čímž si vy bojovala na příští BTM ČR účast v turnaji A. Navíc spolu s Helenkou Kamarádovou z HB Ostrov obsadily 3. místo ve čtyřhře dívek na turnaji B. 

Holky v Ostravě

ÚSPĚŠNÉ VYSTOUPENÍ NA BTM ČR KATEGORIE U15 V OSTRAVĚ

V sobotu 16. října 2021 se v Ostravě uskutečnil další Bodovací turnaj mládeže ČR kategorie do 15 let, který byl pořádaný jako 40. ročník Memoriálu Miloše Teicherta. Naše barvy reprezentovalo trio Lukáš Rek, Adélka Mikešová a Eliška Slavíčková. Všichni startovali v turnaji kategorie A. Nejlépe se dařilo Lukáši Rekovi, který sice postoupil ze skupiny díky lepšímu poměru setů, ale v prvním kole hlavní soutěže svedl bitvu s O. Balvarem z Havířova, ze které nakonec odešel poražený poměrem 10:12 v pátém setu. Adélka Mikešová vstoupila do turnaje proti favorizované A. Holejšovské z Vlašimi a byla blízko k velkému překvapení, když za stavu 2:1 na sety nevyužila mečbol při vedení 10:9 a nakonec prohrála 2:3. V dalších zápasech porazila V. Janů z Humpolce a v boji o postup prohrála s pozdější bronzovou medailistkou L. Juchelkovou z Havířova. Ve čtvrtfinále soutěže útěchy prohrála podobně jako na MČR s A. Truněčkovou z Hradce Králové, tentokrát 7:11 v pátém setu. Eliška Slavíčkovová se tentokrát v turnaji A spíše připravovala na druhý den a sbírala zkušenosti, ale proti pozdější finalistce dvouhry M. Ščibrániové z Havířova uhrála jeden set. Ve čtyřhře se částečně dařilo Lukáši Rekovi, který hrál s R. Lekešem z Újezce, kdy po ve druhém kole podlehli páru J. Grabovský, M. Slaný 0:2.

ADÉLKA MIKEŠOVÁ A ELIŠKA SLAVÍČKOVÁ VYHRÁLY ČTYŘHRU DÍVEK V KATEGORII U15 NA VELKÉ CENĚ JIŽNÍHO MĚSTA 2021

Ve dnech 11. - 12. září 2021 se v Hale Jižního Města uskutečnil úvodní Bodovací turnaj mládeže ČR pořádaný jako Velká cena Jižního Města 2021. V sobotu 11. 9. 2021 konaly soutěže kategorie U17 (ročník 2005 a mladší), ve kterých nás reprezentovali Vašek Nádvorník v turnaji, Lukáš Rek, Jan Slavíček a Adam Gräf v turnaji B. V neděli 12. 9. 2021 pokračovaly soutěže kategorie U15, kde jsme měli též zastoupení, a to Lukáše Reka v turnaji A chlapců a Adélku Mikešovou s Elišku Slavíčkovou v turnaji B dívek. Nejvíce se dařilo Adélce Mikešové s Eliškou Slavíčkovou, které zvítězily ve čtyřhře turnaje B a obě navíc vybojovaly 3. místo ve dvouhře dívek v turnaji B, čímž se kvalifikovaly do turnaje A na příštím BTM ČR v Ostravě.

Adélka s Eliškou 3.místo ve dvouhře Adélka s Eliškou 1.místo ve čtyřhře

HANKA KODETOVÁ VYHRÁLA DVOUHRU DÍVEK V KATEGORII U13 NA MEMORIÁLU IVANA CHALUPY 2021

Ve dnech 11. - 12. září 2021 jsme pořádali úvodní Bodovací turnaj mládeže ČR v rámci 25. ročníku Memoriálu Ivana Chalupy 2021 pořádaného jako STEN Marketing Open 2021. V prostorách haly Jedenáctka VS se v sobotu 11. 9. 2021 konaly soutěže kategorie U13 (ročník 2009 a mladší). Naše barvy hájili Hanka Kodetová, Eliška Slavíčková, Tereza Rousová a Jakub Magyar. Největšího úspěchu dosáhla Hanka Kodetová, která zvítězila ve dvouhře dívek U13, navíc spolu se svojí finálovou soupeřkou Simonou Holubovou z Hodonína obsadily 3. místo ve čtyřhře dívek, stejně jako Eliška Slavíčková z další hodonínskou hráčkou Eliškou Novotnou. Ve dvouhře skončila Eliška na 9. - 12. místě. Kuba Magyar postoupil do hlavní soutěže v turnaji A kategorie chlapců, kde obsadil 17. - 24. místo. V neděli 12. 9. 2021 pokračovaly soutěže kategorie U19, kde nás reprezentovali Vašek Nádvorník, Michal Pfleger a Honza Slavíček. Nejvíce se dařilo Vaškovi Nádvorníkovi, který obsadil v turnaji B 5. - 8. místo, čímž se kvalifikoval do turnaje A a ve čtyřhře turnaje B vybojovali s Danem Volhejnem z Heřmanova Městce 3. místo.

Hanka U13 Praha Holky v deblu U13

25. ROČNÍK MEMORIÁLU IVANA CHALUPY

Ve dnech 11. – 12. září 2021 pořádáme již 25. ročník Bodovacího turnaje mládeže ČR Memoriál Ivana Chalupy 2021 pořádaného jako STEN Marketing Open 2021. V letošním roce se turnaj koná v prostorách haly Jedenáctka VS, Mírového hnutí 2385/3, Praha 4 – Chodov. Turnaj je určen pro kategorie chlapců a děvčat do 13 let a do 19 let. Na turnaji je očekávána účast 144 hráčů a hráček do 13 let a 144 hráčů a hráček do 19 let z celé ČR. Turnaj se uskuteční s podporou Hlavního města Prahy.

 

Časový program:

Sobota 11. září 2021

9:00 – 20:00       Soutěže kategorií chlapců a dívek do 13 let

19:00                  Vyhlášení vítězů soutěží chlapců a dívek do 13 let

Neděle 12. září 2021

9:00 – 19:00       Soutěže kategorií chlapců a dívek do 19 let

19:00                  Vyhlášení vítězů soutěží chlapců a dívek do 19 let

HANKA KODETOVÁ NA 2.MÍSTĚ VE DVOUHŘE NEJMLADŠÍCH ŽÁKYŇ NA VELKÉ CENĚ JIŽNÍHO MĚSTA

Ve dnech 12. - 13. září 2020 se uskutečnil úvodní Bodovací turnaj mládeže ČR v kategorii mladšího a nejmladšího žactva Velká cena Jižního Města 2020. Mezi účastníky turnaje jsme měli též hojné zastoupení, a to 2 hráče a 4 hráčky v kategorii mladšího žactva a 2 hráčky v soutěžích nejmladšího žactva. Největšího úspěchu dosáhla Hanka Kodetová, která obsadila výborné 2.místo ve dvouřhře nejmladších žákyň. V soutěži útěchy turnaje B mladšího žactva zvítězil Kuba Magyar.

Hanka Kodetová na 2.místě v PrazeKuba Magyar v soutěži útěchy

24. ROČNÍK MEMORIÁLU IVANA CHALUPY JE ÚSPĚŠNĚ ZA NÁMI

Ve dnech 12. – 13. září 2020 jsme uspořádali již 24. ročník Bodovacího turnaje mládeže ČR Memoriál Ivana Chalupy 2020 pořádaného jako STEN Marketing Open 2020. Již tradičně se tento úvodní turnaj sezóny uskutečnil v prostorách haly Jedenáctka VS, Mírového hnutí 2385/3, Praha 4 – Chodov. Turnaj byl pořádán s podporou Hlavního města Prahy. V rámci letošního ročníku jsme byli nuceni zajistit v průběhu turnaje dodržování velmi přísných hygienických opatření, což se nám podařilo a za což bych chtěl poděkovat nejen všem účastníkům turnaje, ale především kvalitnímu pořadatelskému týmu pod vedením Ondry Šimůnka. Mezi účastníky turnaje bylo též 10 našich hráčů a hráček. Nejúspěšnější z naší výpravy byl nakonec Lukáš Rek, který v kategorii starších žáků obsadil 3. místo v turnaji B a vybojoval si tak postup do turnaje kategorie A.

Lukáš Rek 3.místo v turnaji B

24. ROČNÍKU MEMORIÁLU IVANA CHALUPY - STARŠÍ ŽACTVO - VÝSLEDKY

V neděli dne 13. září 2020 se uskutečnily soutěže staršího žactva v rámci 24. ročníku Memoriálu Ivana Chalupy 2020 pořádaného jako turnaj STENMARKETING OPEN 2020. Výsledky soutěží staršího žactva naleznete v příloze.

Syndikovat obsah
Velka_cena_Prahy_logo_mensi.png