BTM ČR

Bodovací turnaje mládeže ČR

2. MÍSTO KÁJI REKOVÉ A HA LINH PHAN NGUYEN VE ČTYŘHŘE DÍVEK NA BTM ČR KATEGORIE U11 V JAROMĚŘI

V sobotu 15. dubna 2023 se v Jaroměři uskutečnil závěrečný Bodovací turnaj mládeže ČR kategorie U11 pořádaný jako turnaj  O pohár starosty města Jaroměře. Turnaje se zúčastnilo 47 chlapců a 39 dívek, a to včetně našich 2 hráček Káji Rekové a Ha Linh Nguyen Phan. Obě naše holky opět podaly velmi dobré výkony. Kája Reková postoupila ze základní skupiny z prvního místa. V osmifinále Kája porazila A. Macurovou z SK Dobré 3:0 a ve čtvrtfinále pak narazila na pozdější vítězku H. Kamarádovou z HB Ostrov, se kterou prohrála 0:3. Ha Linh Nguyen Phan postoupila ze skupiny též z prvního místa. V osmifinále pak prohrála s B. Cupákovou z LVA 9:11 v pátém setu. Holky si vše vynahradily ve čtyřhře, když po třech výhrách 3:0 postoupily až do finále, kde již nestačily na H. Kamarádovou z HB Ostrov s K. Martinů z TJ Sokol Kamenice a po porážce 0:3 obsadily výborné 2. místo.

BTM U11 Jaroměř_čtyřhra dívek Kája Reková a Ha Linh Nguyen Phan BTM U11 Jaroměř_3.místo

VAŠEK NÁDVORNÍK VE ČTVRTFINÁLE DVOUHRY CHLAPCŮ KATEGORIE U17 NA VELKÉ CENĚ MĚSTA HUSTOPEČÍ

Ve dnech 11. - 12. března 2023 se v Hustopečích a v Hluku uskutečnily další Bodovací turnaje mládeže ČR, a to soutěže kategorií do 19 a do 17 let v Hustopečích, kde se uskutečnila Velká cena města Hustopečí v Hluku, kde se uskutečnil 37. ročník Turnaje přátelství, a to turnaje kategorií do 15 a 13 let.

V sobotu 11. 3. 2023 se v Hluku konaly soutěže kategorie do 15 let, kde nás reprezentoval Kuba Magyar, který startoval v turnaji A chlapců, kde tentokrát prohrál v 1. kole soutěže útěchy a skončil tak na 41. - 48. místě. V Hustopečích se v sobotu konaly soutěže kategorie do 19 let a naše barvy hájil Vašek Nádvorník, který startoval v turnaji A chlapců a obsadil 2. místo v soutěži útěchy.

V neděli 12. 3. 2023 v Hustopečích pokračovaly soutěže kategorie do 17 let za účasti Vaška Nádvorníka v turnaji A chlapců a Kuby Magyara v turnaji B chlapců. Vašek Nádvorník postoupil ze skupiny a probjoval se znovu až do čtvrtfinále dvouhry chlapců. Kuba Magyar postoupil v turnaji B ze základní skupiny a nakonec obsadil 3.místo v turnaji B, čímž se opět probojoval do turnaje A pro příští sezónu.

Kuba Magyar 3.místo turnaj B Hustopeče

HA LINH PHAN NGUYEN VE ČTVRTFINÁLE DVOUHRY DÍVEK NA BTM ČR KATEGORIE U11 VE SVINOVĚ

V sobotu 25. února 2023 se v Ostravě - Svinově uskutečnil další Bodovací turnaj mládeže ČR kategorie U11 pořádaný jako Svinovská minipálka 2023. Turnaje se zúčastnilo 30 chlapců a 24 dívek, a to včetně naší Ha Linh Nguyen Phan. Ha Linh Nguyen Phan postoupila ze skupiny z druhého místa, a to díky lepšímu poměru setů, když prohrála svůj úvodní zápas ve skupině s J. Peterovou z MH Ostrava 10:12 v pátém setu a v rozhodujícím zápase o postup porazila V. Mičulkovou ze Vsetína 3:0. V osmifinále pak porazila N. Novákovou ze Zlína 3:0 a následně ve čtvrtfinále prohrála s pozdější vítězkou a první nasazenou hráčkou turnaje K. Konečnou z Hluku 0:3. Ve čtyřhře startovala s K. Lamžíkovou ze Sokola Děhylov a v 1. kole prohrály po bojovném výkonu s V. Búlik a A. Fabiánovou z TTC Frýdek - Místek ve třech koncovkách 0:3.

HANKA KODETOVÁ OVLÁDLA SOUTĚŽE DVOUHER NA BTM ČR V JAROMĚŘI

Ve dnech 11. - 12. února 2023 se v Jaroměři a v Hostinném uskutečnily další Bodovací turnaje mládeže ČR, a to soutěže kategorií do 19 a do 17 let v Jaroměři, kde se uskutečnila Velká cena města Jaroměře a v Hostinném, kde se uskutečnily turnaje kategorií do 15 a 13 let.

V sobotu 11. 2. 2023 se v Hostinném konaly soutěže kategorie do 15 let, kde nás reprezentovali Adélka Mikešová a Eliška Slavíčková v turnaji A dívek a Terka Rousová v turnaji B dívek. Adélka Mikešová tentokrát skončila na 5. -8. místě ve dvouhře dívek, Eliška Slavíčková obsadila zvítězila v soutěži útěchy dívek a Terka Rousová obsadila 9. - 16. místo v turnaji B dívek. V Jaroměři se v sobotu konaly soutěže kategorie do 19 let a naše barvy hájili Vašek Nádvorník, který startoval v turnaji A chlapců a postoupil do 2. stupně hlavní soutěže a Hanka Kodetová, která startovala v turnaji A dívek a po bezchybném výkonu zvítězila ve dvouhře dívek do 19 letV turnaji B dále startovali Honza Slavíček a Adam Gräf.

Eliška 1.místo útěcha U15

V neděli 12. 2. 2023 v Hostinném pokračovaly soutěže kategorie do 13 let a naše barvy zde hájila Terka Rousová, která obsadila 5. - 8. místo v soutěži útěchy dívek do 13 let. V Jaroměři se konaly soutěže kategorie do 17 let za účasti Hanky Kodetové a Elišky Slavíčkové v turnaj A dívek a Vaška Nádvorníka v turnaji A chlapců. Nejvíce se dařilo Hance Kodetové. která navázala na sobotní výkony a zvítězila i ve dvouhře dívek kategorie do 17 let. Vašek Nádvorník postoupil ze skupiny a probjoval se znovu až do čtvrtfinále dvouhry chlapců. 

Hanka dvouhra U17 Jaroměř

KÁJA REKOVÁ A HA LINH PHAN NGUYEN VE ČTVRTFINÁLE DVOUHRY DÍVEK NA BTM ČR KATEGORIE U11 VE VALTICÍCH

V sobotu 21. ledna 2023 se ve Valticích uskutečnil další Bodovací turnaj mládeže ČR kategorie U11. Turnaje se zúčastnilo 43 chlapců a 33 dívek, a to včetně našich 2 hráček Káji Rekové a Ha Linh Nguyen Phan. Obě naše holky podaly velmi dobré výkony. Kája Reková postoupila ze základní skupiny z prvního místa. V osmifinále narazila na svoji tradiční soupeřku A. Sedláčkovou z Vlašimi, které oplatila porážku z BTM ČR v Praze a postoupila tak do čtvrtfinále. Ve čtvrtfinále Kája svedla vyrovnanou bitvu s P. Báťkovou z Hodonína, se kterou nakonec prohrála 1:3. Ha Linh Nguyen Phan postoupila ze skupiny z druhého místa. V osmifinále pak dokázala porazit po výborném výkonu B. Cupákovou z LVA 3:2 a následně ve čtvrtfinále prohrála s L. Ratajskou z KST Olomouc 0:3. Ve čtyřhře holky zvítězily v 1. kole nad C. Polanskou a E. Ševčíkovou z LVA 3:0 a ve čtvrtfinále narazily pozdější finalistky L. Ratajskou a B. Cupákovou, se kterými prohrály 0:3. 

TŘI MEDAILE NA BTM ČR V HOSTIVICÍCH

Ve dnech 14. - 15. ledna 2023 se v Praze a ve Vlašimi uskutečnily další Bodovací turnaje mládeže ČR, a to soutěže kategorie do 19 ve Sportovním centru v Praze - Řepích, kategorie do 17 let v Hostivicích, kde se uskutečnil Řepský pohár a ve Vlašimi se uskutečnily turnaje kategorií do 15 a 13 let pořádané jako Velká cena města Vlašimi. 

V sobotu 14. 1. 2023 se ve Vlašimi konaly soutěže kategorie do 15 let, kde nás reprezentovali Adélka Mikešová a Eliška Slavíčková v turnaji A dívek a Kuba Magyar v turnaji A chlapců. Adélka Mikešová skončila na 9. -12. místě ve dvouhře dívek, Eliška Slavíčková obsadila 5. - 8. místo v soutěži útěchy dívek a Kuba Magyar obsadil 9. - 16. místo v soutěži útěchy chlapců. V Praze - Řepích se v sobotu konaly soutěže kategorie do 19 let a naše barvy hájili Vašek Nádvorník, který startoval v turnaji A chlapců  a postoupil do 2. stupně hlavní soutěže. V turnaji B dále startovali Honza Slavíček a Adam Gräf.

V neděli 15. 1. 2023 v Hostivicích pokračovaly soutěže kategorie do 17 let za účasti Hanky Kodetové a Adélky Mikešové v turnaji A dívek, Elišky Slavíčkové v turnaj B dívek, Vaška Nádvorníka a Lukáše Reka v turnaji A chlapců a Ondry Sládka a Kuby Magyara v turnaji B chlapců. Nejvíce se dařilo Hance Kodetové. která obsadila  2. místo ve dvouhře dívek a spolu s Adélkou Mikešovou vybojovaly 2. místo ve čtyřhře dívek. Vašek Nádvorník postoupil ze skupiny a probjoval se až do čtvrtfinále dvouhry chlapců. Kuba Magyar se v turnaji B chlapců probojoval též do čtvrtfinále, čímž si zajistil účast v turnaji A na příštím BTM ČR a Eliška Slavíčková obsadila 3. místo v turnaji B dívek a též se kvalifikovala do turnaje A.

Hanka s Adélou U17 Hostivice Hanka U17 Hostivice Eliška U17 B Hostivice

DVĚ MEDAILE NA BTM ČR KATEGORIE U11 V KAMENICKÉM ŠENOVĚ

V sobotu 3. prosince 2022 se v Kamenickém Šenově uskutečnil Bodovací turnaj mládeže ČR kategorie U11. Turnaje se zúčastnilo 32 chlapců a 19 dívek, a to včetně našich 2 hráček Káji Rekové a Ha Linh Nguyen Phan. Obě naše holky neztratily a podaly velmi dobré výkony. Kája Reková postoupila ze základní skupiny z prvního místa ve skupině, když porazila 4. nasazenou K. Martinů z Kamenice. Ve čtvrtfinále hlavní soutěže Kája porazila T. Blechovou z Kožlan 3:2, když dokázala zvrátit nepříznivý stav 1:2 na sety. V semfinále Kája prohrála s L. Ratajskou z KST Olomouc 0:3 a obsadila výborné 3. místo ve dvouhře dívek. Ha Linh Nguyen Phan obsadila ve skupině třetí místo a v soutěži útěchy se tentokrát probojovala až do finále, kde prohrála s A. Macurovou z SK Dobré 9:11 v pátém setu a obsadila tak pěkné 2. místo v soutěži útěchyVe čtyřhře holky bohužel opět narazily ve čtvrtfinále na pozdější vítězky H. Kamarádovou z HB Ostrov a K. Martinů z Kamenice, se kterými prohrály 0:3. 

Ha Linh Phan 2.místo BTM ČR U11 Kája Reková 3.místo BTM ČR U11 Kája Reková a Ha Linh Phan BTM ČR U11

TŘI MEDAILE HANKY KODETOVÉ NA BTM ČR V NERATOVICÍCH

Ve dnech 19. - 20. listopadu 2022 se v Neratovicích a ve Vlašimi uskutečnily další Bodovací turnaje mládeže ČR, a to soutěže kategorie do 19 a 17 let v Neratovicích, kde se uskutečnila Velká cena města Neratovic a ve Vlašimi se uskutečnily turnaje kategorií do 15 a 13 let pořádané jako Velká cena města Vlašimi. 

V sobotu 19. 11. 2022 se ve Vlašimi konaly soutěže kategorie do 15 let, kde nás reprezentovali Eliška Slavíčková v turnaji A dívek, Terka Rousová a Evička Havlíčková v turnaji B dívek a Kuba Magyar v turnaji A chlapců. Eliška Slavíčková obsadila 3. místo v soutěži útěchy dívek. Kuba Magyar obsadil 9. - 16. místo v soutěži útěchy chlapců. V Neratovicích se v sobotu konaly soutěže kategorie do 19 let a naše barvy hájili Vašek Nádvorník, který postoupil do osmifinále v turnaji A chlapců a Hanka Kodetová, která zvítězila v turnaji B dívek a oba si tak zajistili účast v turnaji A pro další turnaj.

V neděli 20. 11. 2022 ve Vlašimi pokračovaly soutěže kategorie do 13 let, kde nás reprezentovala Terka Rousová v turnaji A dívek. V Neratovicích v neděli pokračovaly soutěže kategorie do 17 let za účasti Hanky Kodetové v turnaji A dívek, Elišky Slavíčkové v turnaj B dívek, Vaška Nádvorníka a Lukáše Reka v turnaji A chlapců a Ondry Sládka v turnaji B chlapců. Nejvíce se dařilo Hance Kodetové. která obsadila  3. místo ve dvouhře dívek a spolu s A. Holejšovskou z Vlašimi vybojovaly 2. místo ve čtyřhře dívek. Vašek Nádvorník postoupil ze skupiny a obsadil 17. -24. místo ve dvouhře chlapců.

KÁJA REKOVÁ A HA LINH PHAN NA VELKÉ CENĚ PRAZSKYPINEC.CZ, BTM ČR KATEGORIE U11

V sobotu 5. listopadu 2022 se v areálu SK HAMR uskutečnil Bodovací turnaj mládeže ČR kategorie U11 pořádaný jako Velká cena prazskypinec.cz. Turnaje se zúčastnilo 40 chlapců a 32 dívek, a to včetně našich 2 hráček Káji Rekové a Ha Linh Nguyen Phan. Při své premiéře na BTM ČR se naše holky neztratily a podaly velmi dobré výkony, kdy Kája Reková postoupila ze ze základní skupiny do hlavní soutěže, kde prohrála v 1. kole s T. Korpovou z Kamenického Šenova ve vyrovnaném souboji 0:3 a Ha Linh Nguyen Phan obsadila ve skupině třetí místo a v soutěži útěchy se probojovala až do semifinále, kde prohrála s M. Hlawatschke z Hradce Králové 9:11 v pátém setu. Ve čtyřhře holky bohužel narazily v 1. kole na pozdější vítězky L. Ratajskou z KST Ostrava a B. Cupákovou z KST LVA, se kterými prohrály 0:3. Přesto bychom chtěli obě naše mladé naděje pochválit za bojovné výkony a za předvedenou hru.

Kája a Ha Linh na BTM ČR U11

SEDM MEDAILÍ NA BTM ČR V OSTRAVĚ A V HAVÍŘOVĚ

Ve dnech 22. - 23. října 2022 se v Ostravě a v Havířově uskutečnily další Bodovací turnaje mládeže ČR, a to soutěže kategorie do 19 a 17 let v Ostravě, kde proběhl 41. ročník Memoriálu Miloše Teicherta a v Národním tréninkovém centru Havířově se uskutečnily turnaje kategorií do 15 a 13 let pořádané jako Velká cena města Havířova. Naše výprava na severu Moravy byla podobně jako v loňském roce velmi úspěšná a vybojovala celkem 7 medailí.

V sobotu 22. 10. 2022 se v Havířově konaly soutěže kategorie do 15 let, kde nás reprezentovali Adélka Mikešová a Eliška Slavíčková v turnaji A dívek, Terka Rousová v turnaji B dívek a Kuba Magyar v turnaji B chlapců. Adélka Mikešová se probojovala ve dvouhře dívek do čtvrtfinále, Eliška Slavíčková zvítězila v soutěži útěchy a navíc spolu obsadily 2. místo ve čtyřhře dívek. Kuba Magyar obsadil 2. místo v turnaji B chlapců a probojoval se tak pro příští turnaj do turnaje A. V Ostravě se v sobotu konaly soutěže kategorie do 19 let a naše barvy hájil Vašek Nádvorník, který nakonec vybojoval 3. místo v turnaji B chlapců a též si zajistil účast v turnaji A.

Adélka s Eliškou 2.místo ve čtyřhře Eliška 2.místo v útěše

V neděli 23. 10. 2022 v Havířově pokračovaly soutěže kategorie do 13 let, kde nás reprezentovala Terka Rousová v turnaji A dívek. Terka Rousová se probojovala ve dvouhře dívek do osmifinále a spolu s M. Alinčovou z Elizzy obsadily 3. místo ve čtyřhře dívek. V Ostravě v neděli probíhaly soutěže kategorie do 17 let za účasti Adélky Mikešové v turnaji B dívek a Vaška Nádvorníka v turnaji B chlapců. Adélka Mikešová obsadila 2. místo v turnaji B dívek a Vašek Nádvorník zvítězil v turnaji B chlapců a oba dva si tak zajistili účast v turnaji A na příštím BTM ČR.

Terka 3.místo ve čtyřhře Adélka 2.místo v turnaji B

HANKA KODETOVÁ VYHRÁLA DVOUHRU DÍVEK V KATEGORII U17 NA MEMORIÁLU IVANA CHALUPY 2022

Ve dnech 10. - 11. září 2022 jsme pořádali úvodní Bodovací turnaj mládeže ČR v rámci 26. ročníku Memoriálu Ivana Chalupy 2021 pořádaného jako STEN Marketing Open 2022. V prostorách haly Jedenáctka VS se v sobotu 10. 9. 2022 konaly soutěže kategorie U19 (ročník 2004 a mladší). Naše barvy hájili Honza Slavíček v turnaji A a Vašek Nádvorník a Adam Gräf v turnaji B. V neděli 11. 9. 2022 pokračovaly soutěže kategorie U17, kde nás reprezentovali Vašek Nádvorník, Lukáš Rek, Hanka Kodetová a Adélka Mikešová v turnaji A a Kuba Magyar a Eliška Slavíčková v turnaji B. Největšího úspěchu dosáhla Hanka Kodetová, která zvítězila ve dvouhře dívek U17.

Hanka U17 VS

HANKA KODETOVÁ OVLÁDLA VELKOU CENU JIŽNÍHO MĚSTA 2022 V KATEGORII U15 DÍVEK

Ve dnech 10. - 11. září 2022 se v Hale Jižního Města uskutečnil úvodní Bodovací turnaj mládeže ČR pořádaný jako Velká cena Jižního Města 2022. V sobotu 10. 9. 2022 konaly soutěže kategorie U15 (ročník 2008 a mladší), ve kterých nás reprezentovali Hanka Kodetová, Adéla Mikešová a Eliška Slavíčková v turnaji A a Eva Havlíčková, Tereza Rousová a Jakub Magyar v turnaji B. V neděli 11. 9. 2022 pokračovaly soutěže kategorie U13, kde jsme měli též zastoupení, a to Terezu Rousovou v turnaji A dívek. Nejúspěšnější hráčkou naší výpravy, ale i celého turnaje byla Hanka Kodetová, která prošla celým turnajem ve dvouhře bez ztráty jediného setu a po zásluze vybojovala 1. místo ve dvouhře dívek do 15 let a spolu se  Annou Holejšovskou z Vlašimi zvítězily i ve čtyřhře dívek. Cenného výsledku dosáhla i Adélka Mikešová, která se probojovala do čtvrtfinále dvouhry dívek v kategorii U15. 

Hanka U15 JM

26. ROČNÍK MEMORIÁLU IVANA CHALUPY

Ve dnech 10. – 11. září 2022 jsme uspořádali již 26. ročník Bodovacího turnaje mládeže ČR Memoriál Ivana Chalupy 2022 pořádaného jako STEN Marketing Open 2022. V letošním roce se turnaj konal v prostorách haly Jedenáctka VS, Mírového hnutí 2385/3, Praha 4 – Chodov. Turnaj byl určen pro kategorie chlapců a děvčat do 19 let a do 17 let. Turnaje se zúčastnilo 133 hráčů a hráček do 19 let a 160 hráčů a hráček do 17 let z celé ČR. Turnaj se uskutečnil s podporou Hlavního města Prahy.

Časový program:

Sobota 10. září 2022

9:00 – 19:00       Soutěže kategorií chlapců a dívek do 19 let

19:00                  Vyhlášení vítězů soutěží chlapců a dívek do 19 let

Neděle 11. září 2022

9:00 – 18:00       Soutěže kategorií chlapců a dívek do 17 let

18:00                  Vyhlášení vítězů soutěží chlapců a dívek do 17 let

DVĚ MEDAILE NA BTM ČR V JAROMĚŘI

Ve dnech 19. - 20. února 2022 pokračoval seriál Bodovacích turnajů mládeže ČR, a to v BTM ČR kategorií U13 a U15 v Hostinném a BTM ČR kategorií U17 a U19 v Jaroměři. Na turnaji startovali v sobotu 19. 2. 2022 na turnaji U15 v Hostinném Lukáš Rek a Eliška Slavíčková v turnaji A, Kuba Magyar a Evička Havlíčková v turnaji B a na turnaji U19 v Jaroměři Michal Pfleger a Honza Slavíček v turnaji A a Vašek Nádvorník v turnaji B. V neděli 20. 2. 2022 nás reprezentovali na turnaji U13 v Hostinném Kuba Magyar, Eliška Slavíčková a Terka Rousová, všichni v turnaji A a na turnaji U17 v Jaroměři Adam Rek v turnaji A a Vašek Nádvorník a Honza Slavíček v turnaji B. Nejvíce se z naší výpravy dařilo Vaškovi Nádvorníkovi, který zvítězil ve dvouhře chlapců do 17 let a spolu s Honzou Slavíčkem obsadili 3. místo ve čtyřhře chlapců

Vašek Nádvorník U17 v Jaroměři

ŠEST MEDAILÍ NA VELKÉ CENĚ PRAZSKYPINEC.CZ, BTM ČR - TURNAJI B

Ve dnech 5. - 6. února 2022 se v areálu HAMR v Praze - Braníku uskutečnily Bodovací turnaje mládeže ČR - turnaje B, pořádané jako Velká cena prazskypinec.cz, a to v sobotu 5. 2. 2022 soutěže kategorií do 15 let a do 19 let a v neděli 6. 2. 2022 soutěže kategorií do 13 let a do 17 let. Naše barvy hájili Terka Rousová v kategorii do 13 let, Adélka Mikešová a Terka Rousová v kategorii do 15 let, Adélka Mikešová, Adam Rek, Lukáš Rek, Honza Slavíček a Adam Gräf v kategorii do 17 let a Adam Gräf v kategorii do 19 let. Nejúspěšnějším hráčem naší výpravy byl Adam Rek, který zvítězil ve dvouhře chlapců do 17 let a spolu s Lukášem Rekem zvítězili i ve čtyřhře chlapců. Lukáš Rek navíc obsadil 3. místo ve dvouhře chlapců do 17 let. Pěkného výsledku též dosáhla Adélka Mikešová, která ve dvouhře dívek do 17 let obsadila 3. místo a ve čtyřhře dívek vybojovala 2. místo spolu s Nelou Kemlinkovou z Elizzy. Terka Rousová spolu s Lucií Sýkorovou z Unionu Plzeň zvítězily ve čtyřhře dívek kategorie do 13 let.

Adam a Lukáš Rekovi BTM ČR B - dvouhra   Adélka Mikešová BTM ČR B - dvouhra

Adam a Lukáš Rekovi BTM ČR B - čtyřhra  Adélka Mikešová BTM ČR B - čtyřhra Terka Rousová BTM ČR B - čtyřhra

HANKA KODETOVÁ VE ČTVRTFINÁLE DVOUHRY DÍVEK NA BTM ČR KATEGORIE U15 V HAVÍŘOVĚ

V neděli 9. ledna 2022 pokračovaly v Národním tréninkovém centru v Havířově Bodovací turnaje mládeže ČR, a to soutěžemi kategorií do 15 let a do 19 let pořádané jako Velká cena města Havířova. Turnaj byl stejně jako v sobotu omezen na soutěže turnaje A. Naše barvy reprezentovali Hanka Kodetová, Eliška Slavíčková a Lukáš Rek, kteří startovali v soutěžích kategorie do 15 let a Adam Rek, Michal Pfleger a Jan Slavíček, kteří startovali v soutěžích do 19 let. Nejúspěšnější naší hráčkou byla opět Hanka Kodetová, která se ve dvouhře dívek probojovala do čtvrtfinále kategorie do 15 let. Lukáš Rek obsadil 3. místo v soutěži útěchy chlapců v kategorii do 15 let, čímž si zajistil účast v turnaji A i na příštím BTM ČR.

HOLKY VYBOJOVALY TŘI MEDAILE NA BTM ČR KATEGORIE U13 V HAVÍŘOVĚ

V sobotu 8. ledna 2022 se v Národním tréninkovém centru v Havířově uskutečnil další Bodovací turnaj mládeže ČR, a to soutěže kategorie do 13 let a do 17 let pořádané jako Velká cena města Havířova. Turnaj byl tentokrát omezen pouze na soutěže turnaje A, navíc s omezenou účastí trenérů na jednoho trenéra za každý klub pro jednu kategorii. Naše barvy hájili Hanka Kodetová, Eliška Slavíčková a Kuba Magyar , kteří startovali v soutěžích kategorie do 13 let. Nejúspěšnější hráčkou naší výpravy a celého turnaje byla Hanka Kodetová, která v průběhu turnaje, a to včetně čtyřhry, prohrála pouze jediný set a po zásluze obhájila 1. místo ve dvouhře dívek do 13 let a spolu se Simonou Holubovou z Hodonína zvítězily i ve čtyřhře dívek. Výborného výsledku též dosáhla Eliška Slavíčková, která se ve dvouhře dívek probojovala až do čtvrtfinále a ve čtyřhře dívek vybojovala 3. místo spolu s Eliškou Novotnou z Hodonína. Kuba Magyar postoupil ve dvouhře ze základní skupiny a zajistil si tak účast v turnaji A i pro následující turnaj

Hanka s Eliškou čtyřhra U13 Havířov Hanka dvouhra U13 Havířov  

Hanka s Eliškou U13 Havířov  Hanka s Eliškou U13 Havířov 2

DVĚ PRVNÍ MÍSTA HANKY KODETOVÉ NA VELKÉ CENĚ MĚSTA VLAŠIM, BTM ČR KATEGORIE DO 13 LET

V neděli 21. listopadu 2021 pokračovala Velká cena města Vlašim, Bodovací turnaj mládeže ČR soutěžemi kategorie do 13 let. Na turnaji startovaly Hanka Kodetová, Eliška Slavíčková a Tereza Rousová, všechny v turnaji kategorie A. Nejlepší hráčkou turnaje byla naše Hanka Kodetová, která zvítězila jak ve dvouhře dívek, tak spolu se Simonou Holubovou z SKST Hodonín i ve čtyřhře dívek. Eliška Slavíčková se probojovala do čtvrtfinále dvouhry dívek.

Hanka na BTM ČR Vlašim U13 dvouhra Hanka na BTM ČR Vlašim U13 čtyřhra

DVĚ MEDAILE ZE ČTYŘHER NA ŘEPSKÉM POHÁRU, BTM ČR V KATEGORII DO 17 LET

V neděli 21. listopadu 2021 pokračovaly v Praze Bodovací turnaje mládeže ČR, tentokrát soutěžemi kategorie do 17 let pořádanými jako Řepský pohár. Slavojácké barvy reprezentovali Adam Rek, Lukáš Rek, Honza Slavíček, Adam Gräf a Adéla Mikešová. Všichni naši hráči startovali v turnaji kategorie B. Nejlépe se dařilo Adamu a Lukáši Rekovým, kteří se probojovali ve dvouhře turnaje B do osmifinále a společně vybojovali výborné 3. místo ve čtyřhře turnaje B. Velmi pěkného výsledku dosáhla Adélka Mikešová, když spolu s Adélou Noskovou ze Sparty Praha zvítězily ve čtyřhře turnaje BHonza Slavíček sice nepostoupil ze základní skupiny, ale vynahradil si to v soutěži útěchy, kde obsadil 2. místo

DVĚ PRVNÍ MÍSTA NA VELKÉ CENĚ MĚSTA VLAŠIM - BTM ČR KATEGORIE U15

V sobotu 20. listopadu 2021 se ve Vlašimi uskutečnil další Bodovací turnaj mládeže ČR kategorie do 15 let pořádaný jako Velká cena města Vlašim. Na turnaji startovali Lukáš Rek, Hanka Kodetová a Adélka Mikešová v turnaji kategorie A a Eliška Slavíčková  turnaji kategorie B. Nejlépe se dařilo Hance Kodetové, která postoupila do osmifinále dvouhry a spolu se Simonou Holubovou z Hodonína zvítězily ve čtyřhře dívek kategorie B. Lukáš Rek již tradičně postoupil ze skupiny, v prvním kole hlavní soutěže vrátil porážku z minulého turnaje O. Balvarovi z Havířova a v osmifinále prohrál s prvním nasazeným D. Sochorem ze Sparty. Dařilo se též Elišce Slavíčkové, která zvítězila v turnaji B a kvalifikovala se tak do turnaje A pro následující BTM ČR.

Hanka na BTM ČR U15 Vlašim Hanka a Eliška na BTM ČR U15 Vlašim Eliška na BTM ČR U15 Vlašim 

Syndikovat obsah
Velka_cena_Prahy_logo_mensi.png