DVĚ MEDAILE NA 6. TURNAJI SERIÁLU GRAND PRIX RACKETSPORT.CZ KATEGORIÍ U13 A U19

V neděli 17. března 2024 se v areálu SK HAMR uskutečnil 6. turnaj Seriálu Grand Prix RACKETSPORT.cz kategorií U13 a U19. Turnaje se zúčastnilo 39 hráčů a hráček v kategorii do 13 let a 32 v kategorii do 19 let. Na turnaji tentokrát startovalo 7 našich hráčů, a to Ha Linh Nguyen Phan, Teo Rypar, Marek Stejskal a Dominik Vedral v turnaji A kategorie U13, Eva Havlíčková v turnaji A kategorie U19 a Ondra Kryštůfek a Agáta Řezníčková v turnaji B kategorie U19.

V kategorii U13 obsadili v turnaji A Teo Rypar 6. místo, Halinka Nguyen Phan 9. místo a zároveň 2. místo v hodnocení dívek kategorie U13, Dominik Vedral 11. místo Mára Stejskal 12. místo. V kategorii U19 obsadila Eva Havlíčková 15. místo v turnaji A, což znamenalo 2. místo v hodnocení dívek kategorie U19,  Ondra Kryštůfek skončil na 4. místě v turnaji B a Agáta Řezníčková bojovala při své premiéře na turnaji GP v soutěži útěchy.

Halinka Phan 6.GP U13 Eva Havlíčková 6.GP U19

Podrobné výsledky a Bodové pořadí GP RACKETSPORT.cz kategorií U13 a U19 po 6 turnajích.