11.KOLO SOUTĚŽÍ PSST

DIVIZE MUŽŮ

AC Sparta Praha D - TJ Slavoj Praha A  10 : 5

Vaněk Petr 2,5, Pašek Dominik 1,5, Škarban Jan 1, Nádvorník Václav 0

Naše Áčko tentokrát nastoupilo k utkání i s Honzou Škarbanem, který měl letošní premiéru. Největší překážkou pro nás byli David a Adam Sochorovi, kteří na nás uhráli celkem sedm bodů. Škoda zápasů Vaška Nádvorníka s Adamem Sochorem, kdy Vašek prohrál 11:13 v pátém setu a Petra Vaňka s Davidem Sochorem, kdy Petr prohrál 13:15 v pátém setu, což mohlo při úspěšnějším zvládnutí koncovek více zdramatizovat průběh utkání.

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

TJ Slavoj Praha B - AC Sparta Praha F 10 : 0 w.o.

Družstvo soupeře se k utkání po předchozí omluvě nedostavilo.

2.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Slavoj Praha C  - TJ Pankrác C  7 : 10

Šimůnková Veronika 2, Rek Adam 2, Šimůnek Ondřej 1,5, Tvrdý Miroslav 1,5,

Ve vyrovnaném utkání nám chybělo více štěstí v koncovkách, kdy jsme z osmi pětisetových zápasů vyhráli pouze jediný. Za stavu 4:3 na body došlo k důležitému obratu v utkání. Míra Tvrdý nejprve prohrál 10:12 v pátém setu s Lukášem Králem, Ondra Šimůnek prohrál dva pětisetové zápasy, z nichž s Lukášem Králem 11:13 v pátém setu. Adam Rek se sice v koncovce rozehrál a uhrál s přehledem uhrál dva body, ale když i Verča Šimůnková, která hrála velmi dobře, prohrála ve dvou koncovkách pátých setů, skončilo utkání naší porážkou 7:10, a to přesto, že jsme vyhráli na sety 37:35 a na míčky 710:686.

1.TŘÍDA ŽEN

AC Sparta Praha E  - TJ Slavoj Praha C   2 : 8

Kurková Marie 3, Havlíčková Markéta 3, Slavíčková Eliška 2

Naše Céčko potvrdilo úlohu favoritek. Sice v úvodní čtyřhře prohrály Markéta Havlíčková s Eliškou Slavíčkovou 0:3, ale v dalším průběhu neponechaly nic náhodě a zvítězily 8:2, když Eliška prohrála pouze s Adélou Noskovou 1:3.