12.KOLO LIGOVÝCH SOUTĚŽÍ

1. LIGA ŽEN SK. A

SKST Vlašim B - TJ Slavoj Praha A 7 : 3

Diblíková Klára 2, Kaba Radka 1, Pisárová Kateřina 0

Našim holkám bohužel nevyšel úvod utkání, kdy ve čtyřhře vedly Radka s Klárkou 10:8 v pátém setu. Ve dvouhrách nastoupila ke své premiéře v 1. lize žen Kačka Pisárová, která je u nás na střídavý start z KST Rakovník, a ve své úvodní dvouhře prohrála ve vyrovnaném zápase s V. Bošinovou 5 v pátém setu. I tak nebylo daleko alespoň k remíze, když za stavu 3:5 nevyužila Kačka několik setbolů na vyrovnání na 2:2 na sety v zápase s B. Polívkovou a prohrála ve čtvrtém setu 12:14. V závěrečné dvouhře by pak nastoupila Radka proti A.Bošinové, kterou v podzimní části porazila 3:2.

2. LIGA ŽEN SK. B

ABC Braník A - TJ Slavoj Praha B 5 : 5

Šimůnková Veronika 3, Prášilová Andrea 2, Jungwirthová Andrea 0 Podobně jako v 1.lize holkám nevyšel úvod utkání, kdy Verča s Andy prohrály ve čtyřhře a Andrejka Jungwirthová nevyužila slibně vyvíjející se zápas s J.Ulihrachovou a prohrála 4 v pátém setu. Důležitým pak byl zápas Verči s J.Suchomanovou, se kterou zatím vždy uplynulých zápasech prohrávala. Verča sice prohrávala 1:2 na sety, ale po vítězství ve dvou koncovkách získala pro sebe cenný skalp a vybojovala tak důležitý bod.