Ligové soutěže

9. a 10. KOLO LIGOVÝCH SOUTĚŽÍ

1.LIGA ŽEN SK.A

TJ Sokol Stodůlky A  -  TJ Slavoj Praha A   3 : 7

Kodetová Hanka 3,5, Kaba Radka 2, Šimůnková Veronika 1,5

STIS - zapis (ping-pong.cz)

KST Kalich Litoměřice A  -  TJ Slavoj Praha A   5 : 5

Kodetová Hanka 3,5, Slavíčková Eliška 1, Kaba Radka 0,5, Šimůnková Veronika 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

2.LIGA ŽEN SK.A

TJ Slavoj Praha B   -  TJ ABC Braník A   7 : 3

Mikešová Adéla 2,5, Slavíčková Eliška 2,5, Kurková Marie 2

STIS - zapis (ping-pong.cz)

7. a 8. KOLO LIGOVÝCH SOUTĚŽÍ

1.LIGA ŽEN SK.A

TJ Slavoj Praha A  -  SKST Děčín A   7 : 3

Kodetová Hanka 3,5, Šimůnková Veronika 2,5, Kaba Radka 1

STIS - zapis (ping-pong.cz)

TJ Slavoj Praha A   -  SKP Sever Ústí nad Labem A   5 : 5

Kodetová Hanka 3,5, Šimůnková Veronika 1,5, Kaba Radka 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

2.LIGA ŽEN SK.A

TJ Slavoj Praha B   -  AC Sparta Praha C   3 : 7

Mikešová Adéla 2,5, Slavíčková Eliška 0,5, Havlíčková Eva 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

TJ Slavoj Praha B   -  TJ Avia Čakovice A   7 : 3

Mikešová Adéla 3,5, Slavíčková Eliška 3,5, Havlíčková Eva 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

5. a 6. KOLO LIGOVÝCH SOUTĚŽÍ

1.LIGA ŽEN SK.A

KST ZŠ Vyšší Brod A  -  TJ Slavoj Praha A   5 : 5

Šimůnková Veronika 2, Kaba Radka 2, Mikešová Adéla 1

STIS - zapis (ping-pong.cz)

2.LIGA ŽEN SK.A

TTC Kovářov A  -  TJ Slavoj Praha B    8 : 2

Kurková Marie 1, Slavíčková Eliška 0, Rousová Tereza 0, 1x w.o.

STIS - zapis (ping-pong.cz)

TJ Sokol České Budějovice A  -  TJ Slavoj Praha B   2 : 8

Mikešová Adéla 3,5, Slavíčková Eliška 3,5, Kurková Marie 1

STIS - zapis (ping-pong.cz)

3. a 4. KOLO LIGOVÝCH SOUTĚŽÍ

1.LIGA ŽEN SK.A

AC Sparta Praha A  -  TJ Slavoj Praha A   4 : 6

Šimůnková Veronika 2,5, Kaba Radka 2,5, Mikešová Adéla 1

STIS - zapis (ping-pong.cz)

Slovan KST Bohnice A  -  TJ Slavoj Praha A   6 : 4

Kaba Radka 2, Šimůnková Veronika 1, Slavíčková Eliška 1

STIS - zapis (ping-pong.cz)

2.LIGA ŽEN SK.A

TSM Kladno A  -  TJ Slavoj Praha B    8 : 2

Slavíčková Eliška 2, Kurková Marie 0, Rousová Tereza 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

Slovan KST Bohnice B  -  TJ Slavoj Praha B   0 : 10

Mikešová Adéla 3,5, Kurková Marie 3,5, Prášilová Andrea 3

STIS - zapis (ping-pong.cz)

1. a 2. KOLO LIGOVÝCH SOUTĚŽÍ

1.LIGA ŽEN SK.A

TJ Slavoj Praha A  -  TJ Sokol Králův Dvůr Queens A   5 : 5

Kodetová Hanka 2, Šimůnková Veronika 2, Kaba Radka 1

STIS - zapis (ping-pong.cz)

TJ Slavoj Praha A   -  KST Klatovy A   7 : 3

Kodetová Hanka 2, Šimůnková Veronika 2, Kaba Radka 2, Rousová Tereza 0, 1x w.o.

STIS - zapis (ping-pong.cz)

2.LIGA ŽEN SK.A

TJ Slavoj Praha B   -  Lomnice A   6 : 4

Mikešová Adéla 3,5, Slavíčková Eliška 2, Kurková Marie 0,5

STIS - zapis (ping-pong.cz)

TJ Slavoj Praha B   -  TJ Sokol Plzeň V. A   7 : 3

Mikešová Adéla 3,5, Slavíčková Eliška 2, Kurková Marie 1,5, Rousová Tereza 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

NAŠE A DRUŽSTVO ŽEN OBSADILO 2. MÍSTO V KVALIFIKACI O EXTRALIGU ŽEN

V sobotu dne 9. dubna 2022 se v Hodoníně uskutečnila Kvalifikace o Extraligu žen, ve které startovalo též naše družstvo ve složení Monika Pařízková, Hanka Kodetová, Verča Šimůnková a Radka Kaba. Naše hráčky podaly velmi bojovný výkon a po vítězství nad domácím družstvem SKST Hodonín C 5:3 postoupily do finále. Ve finále holky svedly velkou bitvu s HB Ostrov A, ve které nakonec prohrály 3:5 a obsadily tak 2. místo.

Kvalifikace ELZ

NAŠE DRUŽSTVO ŽEN C ZVÍTĚZILO V KVALIFIKACI O 2.LIGU ŽEN

V sobotu dne 2. dubna 2022 se v Jaroměři uskutečnila Kvalifikace o 2. ligu žen, a to skupina B, ve které startovalo též naše družstvo C ve složení Marie Kurková, Hanka Kodetová, Adéla Mikešová a Eliška Slavíčková. Naše hráčky podaly velmi koncetrovaný výkon a po vítězství nad TJ Sokol Jaroměř - Josefov 2 6:1, nad TTC Ústí nad Orlicí B 6:1 a nad Sokol Turnov A 6:0 vybojovaly 1. místo ve své kvalifikační skupině a zaslouženě si tak zajistily postup do 2. ligy žen.

Slavoj C_kvalifikace Slavoj C_kvalifikace_2

Kvalifikace 2LZB

21. a 22. KOLO LIGOVÝCH SOUTĚŽÍ

1.LIGA ŽEN SK.A

KST ZŠ Vyšší Brod A  -  TJ Slavoj Praha A   4  :  6

Pařízková Monika 3,5, Šimůnková Veronika 2,5, Kaba Radka 0

KST Klatovy A  -  TJ Slavoj Praha A   4  :  6

Pařízková Monika 2,5, Šimůnková Veronika 2,5, Kaba Radka 1

20. a 21. KOLO LIGOVÝCH SOUTĚŽÍ

1.LIGA ŽEN SK.A

TJ Sokol Králův Dvůr Queens A  -  TJ Slavoj Praha A   3  :  7

Pařízková Monika 3, Kodetová Hanka 3, Šimůnková Veronika 1

2.LIGA ŽEN SK.B

TJ Slavoj Praha B   -  SKST Vlašim B   5 : 5

Kodetová Hanka 3, Slavíčková Eliška 1, Mikešová Adéla 1

TJ Slavoj Praha B   -  TTC Elizza Praha B   5 : 5

Mikešová Adéla 3,5, Slavíčková Eliška 1,5, Rousová Tereza 0

18. a 19. KOLO LIGOVÝCH SOUTĚŽÍ

1.LIGA ŽEN SK.A

TJ Slavoj Praha A   -  Slovan KST Bohnice B  10 : 0

Pařízková Monika 3,5, Šimůnková Veronika 3,5, Kodetová Hanka 3

TJ Slavoj Praha A   -  Slovan KST Bohnice A  5 : 5

Pařízková Monika 2,5, Šimůnková Veronika 1,5, Kodetová Hanka 1

2.LIGA ŽEN SK.B

TTC Kovářov A  -  TJ Slavoj Praha B    3 : 7

Kodetová Hanka 3, Slavíčková Eliška 3, Mikešová Adéla 1

TJ Sokol Lhenice A  -  TJ Slavoj Praha B    1 : 9

Kodetová Hanka 3,5, Mikešová Adéla 3,5, Slavíčková Eliška 2

16. a 17. KOLO LIGOVÝCH SOUTĚŽÍ

1.LIGA ŽEN SK.A

AC Sparta Praha B  -  TJ Slavoj Praha A   3 : 7

Pařízková Monika 3, Šimůnková Veronika 2, Kodetová Hanka 2

AC Sparta Praha A  -  TJ Slavoj Praha A   4 : 6

Pařízková Monika 3,5, Šimůnková Veronika 1,5, Kodetová Hanka 1

2.LIGA ŽEN SK.B

TJ Slavoj Praha B   -  AC Sparta Praha C   7 : 3

Slavíčková Eliška 3,5, Mikešová Adéla 3,5, Rousová Tereza 0

TJ Slavoj Praha B   -  SF SKK El Niňo Praha B   5 : 5

Slavíčková Eliška 2, Mikešová Adéla 2, Šimůnková Veronika 1, Rousová Tereza 0

12. a 13. KOLO LIGOVÝCH SOUTĚŽÍ

1.LIGA ŽEN SK.A

SKST Děčín A  -  TJ Slavoj Praha A   5 : 5

Pařízková Monika 3, Šimůnková Veronika 1, Kodetová Hanka 1

KST Kalich Litoměřice A  -  TJ Slavoj Praha A   4 : 6

Pařízková Monika 3, Šimůnková Veronika 2, Kodetová Hanka 1

2.LIGA ŽEN SK.B

TSM Kladno A  -  TJ Slavoj Praha B   5 : 5

Slavíčková Eliška 3, Mikešová Adéla 2, Rousová Tereza 0

ODLOŽENÉ UTKÁNÍ 1. LIGY ŽEN

1.LIGA ŽEN SK.A

TJ Slavoj Praha A  -  KST ZŠ Vyšší Brod A   10 : 0

Pařízková Monika 2,5, Šimůnková Veronika 2,5, Kodetová Hanka 2, 3x w.o.

11. KOLO LIGOVÝCH SOUTĚŽÍ

1.LIGA ŽEN SK.A

TJ Slavoj Praha A  -  TJ Sokol Králův Dvůr Queens A   6 : 4

Pařízková Monika 3,5, Šimůnková Veronika 2,5

9. a 10. KOLO LIGOVÝCH SOUTĚŽÍ

1.LIGA ŽEN SK.A

TJ Slavoj Praha A  -  KST ZŠ Vyšší Brod A

- utkání odloženo a bude odehráno v průběhu měsíce prosince 2021

TJ Slavoj Praha A  -  KST Klatovy A   7 : 3

Pařízková Monika 3,5, Šimůnková Veronika 3,5, Kaba Radka 0

2.LIGA ŽEN SK.B

SKST Vlašim B  -  TJ Slavoj Praha B   7 : 3

Kodetová Hanka 2, Mikešová Adéla 1, Slavíčková Eliška 0

TTC Elizza Praha B  -  TJ Slavoj Praha B   5 : 5

Kodetová Hanka 3,5, Mikešová Adéla 1,5, Slavíčková Eliška 0

7. a 8. KOLO LIGOVÝCH SOUTĚŽÍ

1.LIGA ŽEN SK.A

Slovan KST Bohnice A - TJ Slavoj Praha A  5 : 5

Pařízková Monika 2,5, Šimůnková Veronika 2,5, Diblíková Klára 0

Slovan KST Bohnice B - TJ Slavoj Praha A  2 : 8

Pařízková Monika 3,5, Šimůnková Veronika 2,5, Diblíková Klára 2

2.LIGA ŽEN SK.B

TJ Slavoj Praha B   -  TTC Kovářov A  7 : 3

Kodetová Hanka 3,5, Mikešová Adéla 2,5, Slavíčková Eliška 1

TJ Slavoj Praha B   -  TJ Sokol Lhenice A  8 : 2

Kodetová Hanka 3,5, Averina Aleksandra 2, Mikešová Adéla 1,5, Slavíčková Eliška 1

5. a 6. KOLO LIGOVÝCH SOUTĚŽÍ

1.LIGA ŽEN SK.A

TJ Slavoj Praha A  - AC Sparta Praha B  8 : 2

Pařízková Monika 3,5, Šimůnková Veronika 2,5, Kaba Radka 2

TJ Slavoj Praha A  - AC Sparta Praha A  6 : 4

Pařízková Monika 2,5, Kaba Radka 2, Šimůnková Veronika 1,5 

2.LIGA ŽEN SK.B

AC Sparta Praha C  - TJ Slavoj Praha B   5 : 5

Kodetová Hanka 3,5, Slavíčková Eliška 1,5, Lipovčanová Helena 0

SF SKK El Niňo Praha B  -  TJ Slavoj Praha B   3 : 7

Kodetová Hanka 3,5, Lipovčanová Helena 2, Slavíčková Eliška 1,5

3. a 4. KOLO LIGOVÝCH SOUTĚŽÍ

1.LIGA ŽEN SK.A

TJ Avia Čakovice A - TJ Slavoj Praha A  1 : 9

Pařízková Monika 3,5, Šimůnková Veronika 3,5, Kaba Radka 2

TTC Elizza Praha A - TJ Slavoj Praha A  2 : 9

Pařízková Monika 3,5, Šimůnková Veronika 2,5, Kaba Radka 1, 1x w.o.

2.LIGA ŽEN SK.B

TJ Slavoj Praha B   -  TJ Lomnice A  8 : 2

Kodetová Hanka 3,5, Slavíčková Eliška 3, Mikešová Adéla 1,5

TJ Slavoj Praha B   -  TJ Sokol Plzeň V. A  6 : 4

Kodetová Hanka 3,5, Mikešová Adéla 2,5, Slavíčková Eliška 0

1. a 2. KOLO LIGOVÝCH SOUTĚŽÍ

1.LIGA ŽEN SK.A

TJ Slavoj Praha A  -  SKST Děčín A  4 : 6

Pařízková Monika 1, Kaba Radka 1, Šimůnková Veronika 1, Kodetová Hanka 1

TJ Slavoj Praha A   -  KST Kalich Litoměřice A  8 : 2

Pařízková Monika 3,5, Šimůnková Veronika 2,5, Kaba Radka 1, Averina Aleksandra 0, 1x w.o. 

2.LIGA ŽEN SK.B

TJ Slavoj Praha B   -  TSM Kladno  7 : 3

Šimůnková Veronika 3, Kodetová Hanka 2, Averina Aleksandra 1, Mikešová Adéla 0

PRŮBĚŽNÉ TABULKY SOUTĚŽÍ ŽEN

Tabulka 1.liga

Tabulka 2.liga

Tabulka divize

Tabulka 2.třída

Syndikovat obsah
Velka_cena_Prahy_logo_mensi.png