13.KOLO SOUTĚŽÍ PSST

DIVIZE MUŽŮ

AC Sparta Praha C - TJ Slavoj Praha A  10 : 4

Vaněk Petr 2,5, Nádvorník Václav 1, Pašek Dominik 0,5, Šimůnek Ondřej 0

Úvod utkání vypadal nadějně, do stavu 4:4 byl průběh utkání vyrovnaný. Bohužel další bod již kluci nepřidali, což znamenalo porážku 4:10.

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

TJ Slavoj Praha B - TJ Sokol Běchovice II. A  5 : 10

Pospíšil David 3,5, Zahrádka David 1, Diblíková Klára 1, Sklenář Ondřej 0

Našemu Béčku se nepodařil vstup do utkání a brzy již prohrávali 1:6. V dalším průběhu se již podařilo pouze upravit výsledek na konečných 5:10.

2.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Slavoj Praha C  - Slovan KST Bohnice D  10 : 8

Tvrdý Miroslav 3,5, Šimůnková Veronika 3, Rek Adam 2, Šimůnek Ondřej 1,5

Tentokrát se nám podařil vstup do utkání a vedli jsme již 6:3. Důležitý bod vybojovala Verča Šimůnková, která porazila druhého hráče soutěže Jaromíra Radouše 3:1. Ke kuriózní situaci došlo při prvním mečbolu Verči za stavu 2:1 a 10:7. Verča zahrála krátký míč za síťku, soupeř na něj nedosáhl a ve snaze zahrát míč vypustil raketu z ruky a tou odehrál míček. Podle pravidel jasný bod pro Verču. Soupeř to však nehodlal akceptovat a tak jsme nakonec ustoupili. Předpokládali jsme, že bude nový míč, ale soupeř nesportovně požadoval bod pro sebe. Naštěstí Verča nepříjemnou situaci zvládla a naprosto zaslouženě vyhrála 11:9. Bohužel se tentokrát nedařilo Ondrovi Šimůnkovi, který prohrál úvodní zápas s levorukým Michale Filipem 1:3, když všechny sety prohrál v koncovkách. Oporou týmu nakonec byli Verča Šimůnková a Míra Tvrdý, kteří uhráli po třech bodech. Vítězný bod vybojoval Míra za stavu 9:8 s Michal Filipem. Míra prohrával již 1:2 a 4:9, tento set nakonec vyhrál 12:10 a v pátém setu zvítězil 11:9, čímž zajistil zasloužené vítězství 10:8.

1.TŘÍDA ŽEN

TJ Lokomotiva Vršovice C  - TJ Slavoj Praha C   4 : 6

Kurková Marie 3,5, Mikešová Adéla 2,5, Slavíčková Eliška 0

Naše Céčko vybojovalo již šesté vítězství v řadě. Opět jsme vyhrály čtyřhru, tři body přidala již tradičně Marie Kurková a jelikož Adélka Mikešová prohrála pouze s Milenou Bláhovou, a to 11:13 v pátém setu, znamenalo to vítězství 6:4. Eliška Slavíčková byla sice bez vítězství, ale i tak podala velmi pěkný výkon.