19.KOLO SOUTĚŽÍ PSST

DIVIZE MUŽŮ

TJ Lokomotiva Vršovice A - TJ Slavoj Praha A  10 : 0

Vaněk Petr 0, Pašek Dominik 0, Zahrádka David 0, Sklenář Ondřej 0

V sestavě našeho Áčka tentokrát doplnili Domču Paška s Petrem Vaňkem posily z 1.třídy David Zahrádka a Ondra "Bizon" Sklenář. Nejblíže k vítězství měli Bizon, který prohrál s Janem Kramešem st. a Miroslavem Knoblochem vždy 2:3 a Petr Vaněk, který prohrál s Janem Kramešem st. též 2:3.

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

TJ Slavoj Praha B - TTC Elizza Praha E  3 : 10

Šimůnek Ondřej 2, Zahrádka David 1, Rek Adam 0, Sklenář Ondřej 0

Naše Béčko muselo vzhledem k situaci s koronavirem (uzavřená škola) odehrát toto utkání na stolech vedoucího družstva soutěže. Podobně jako u divize tentokrát doplnili Davida Zahrádku s Ondrou "Bizonem" Sklenářem druhotřídní Ondra Šimůnek s Adamem Rekem. Nejvíce se dařilo Ondrovi Šimůnkovi, který porazil oba bratry Benáky a s Tomášem Kadlecem prohrál 11:13 v pátém setu, když měl i několik mečbolů. Další bod uhrál David Zahrádka, který porazil Jana Benáka. Adam Rek též nevyužil vedení 2:1 nad Tomášem Kadlecem a prohrál 7:11 v pátém setu.

2.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Slavoj Praha C  - TJ Sokol Michle D  7 : 10

Šimůnek Ondřej 3, Rek Adam 2, Linert Martin 1, Tvrdý Miroslav 1

I naše Céčko muselo odehrát své utkání na stolech soupeřů. Klíčový byl začátek utkání. Ve čtyřhře Adam Rek s Martinem Linertem vedli nad párem Černoch, Ambrož 2:1 na sety, bohužel začali hrát příliš pasivně, v pátém setu prohrávali již 0:5, stáhli na 9:10 a nakonec prohráli 9:11. V úvodní dvouhře vedl Martin Linert nad Janem Černochem opět 2:1 na sety, v pátém setu Martin prohrával již 5:9, srovnal na 10:10 a nakonec prohrál 10:12. Oporou týmu byl Ondra Šimůnek, který vybojoval tři body. S Janem Kucharčíkem Ondra prohrával v prvním setu 1:6 a set vyhrál 11:6. V druhém setu Ondra vedl již 7:0 (uhrál celkem 17 bodů v řadě) a vyhrál 11:9 a třetím setu opět 11:9. Ondra nestačil pouze na jedničku soupeře Jana Černocha, se kterým prohrál po boji ve třech koncovkách. Martin Linert dvakrát vedl 1:0 a 8:4, a to nejprve s Jiřím Ambožem, se kterým díky jednoduchým chybám následně prohrál ve třech koncovkách a s Janem Kucharčíkem, se kterým nakonec vyhrál 3:1. Za stavu 7:9 byla ještě šance na remízu, když Adam Rek v zápase s Jiřím Ambrožem dokázal srovnat v pátém setu ze stavu 2:6 na 9:9 a bohužel nakonec prohrál 9:11. V paralelně probíhajícím zápase zatím hrál Míra Tvrdý s Jaroslavem Zámyslickým 1:1 na sety.

1.TŘÍDA ŽEN

TJ Košíře A  -  TJ Slavoj Praha C   2  :  8

Kurková Marie 3,5, Averina Aleksandra 3,5, Mikešová Adéla 1

I toto utkání bylo málem ovlivněno situací kolem koronaviru, kdy se na utkání se čtvrtým týmem soutěže dostavilo kromě šesti hráček, též 7 osob z řad doprovodu a fanoušků našeho týmu. Úvod vypadal trochu dramaticky, kdy ve čtyřhře Marie Kurková se Sašou Averinou vyhrály nad dvojicí Bulantová, Füllsacková až v pátém setu a Adélka Mikešová prohrála s Hanou Novákovou 1:3, kdy se jí nedařila rozehrávka a prohrávala ve výměnách. Jelikož v dalším průběhu Marie Kurková i Saša Averina vyhrály vše bez ztráty setu a Adélka porazila jedničku soupeře Pavlu Bulantovou 3:0, skončilo utání po 63 minutách dalším vítězstvím našeho týmu 8:2.