9.KOLO SOUTĚŽÍ PSST

DIVIZE MUŽŮ

TJ Orion Praha A - TJ Slavoj Praha A  10 : 6

Pašek Dominik 2,5, Pospíšil David 2, Vaněk Petr 1,5, Bohumský Petr 0

I ve druhém "derby" letošní sezóny se našim barvám nedařilo. Petr Vaněk s Domčou Paškem sice vyhráli již tradičně čtyřhru a potvrdili to, že patří k nejúspěšnějším deblovým párům soutěže a v polovině utkání jsme vedli již 5:3. V dalším průběhu již stačil pouze David Pospíšil porazit Petra Mottla 11:6 v pátém setu a upravil tak výsledek na konečných 6:10 ve prospěch soupeřů.

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

TJ Slavoj Praha B - SK Start Praha A 9 : 9

Kaba Radka 3,5, Zahrádka David 2,5, Pospíšil David 1,5, Bohumský Petr 1,5

Našemu B družstvu se vydařil úvod utkání, kdy po čtyřhrách a úvodních dvouhrách vedli již 6:0. V dalším průběhu soupeři dokázali nejen vyrovnat, ale dokonce před závěrečnou dvouhrou se ujali vedení 8:9. V závěrečné dvouhře nastoupila Radka Kaba proti Martinu Rybářovi a po vítězství 3:0 vyrovnala stav utkání na konečných 9:9.

2.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Slavoj Praha C  - TJ Sokol Petrovice A  10 : 6

Šimůnek Ondřej 4,5, Tvrdý Miroslav 2,5, Rek Adam 2, Šimůnková Veronika 1

V utkání s druhým týmem soutěže byl oporou našeho družstva Ondra Šimůnek, který vybojoval 4,5 bodu. V utkání plném pětisetových zápasů, celkem jich bylo sedm, rozhodla vyrovnanost našeho týmu. Míra Tvrdý, Adam Rek a Verča Šimůnková dokázali uhrát zbývající body a zajististili tak konečné vítězství 10:6.

1.TŘÍDA ŽEN

TTC Praha A - TJ Slavoj Praha C   4 : 6

Kurková Marie 3, Havlíčková Markéta 3, Havlíčková Eva 0

Naše Céčko žen sice prohrálo úvodní čtyřhru, ale kdy Markéta a Evička Havlíčkovy prohrály 10:12 v pátém setu. V dalších dvouhrách však vybojovaly Marie Kurková s Markétou Havlíčkovou po třech bodech a zajistily tak vítězství našeho družstva 6:4. 

Velka_cena_Prahy_logo_mensi.png