Český pohár

Holky znají soupeře pro ČESKÝ POHÁR

Dle posledních zpráv p. předsedy STK Václava Drozdy (č. 15), dozvěděli jsme se další soupeře pro Český pohár žen. Naše děvčata postoupila ze skupiny A do další fáze, tentokrát do další skupinky s označením E. Ve skupině E, která už opravdu jen 3 členná, se budou snažit rozprášit slavojácké ambice družstva: ČSAD Hodonín B a Sokol České Budějovice. Za "Budějky" jistojistě nastoupí spřátelená sestava v čele s Jarkou a Vendy Tenglovými. Těšíme se! Kdo přijede z Hodonína, to je zatím zahaleno onou rouškou tajemství. Uvidíme.

V poháru jdou holky dál!

V neděli dopoledne 26. září 2010 se do naší herny v Modřanech přijela, před deštěm, schovat družstva TJ Sadské a TJ Viktorie Radimi, aby zde sehrála základní skupinu II. stupně Českého poháru tříčlenných družstev. Již dopředu se omluvilo družstvo Unionu Plzně B, tím pádem se ze 4 členné skupinky stala 3 členná. Favoritem na postup do dalších bojů bylo určitě domácí družstvo ve složení: Hanka Hudečková, Míša Pikalová a Peťa Polednová.

Zatěžkávací zkouška Mužského "A" týmu před začátkem ligy

Zdravím Slavojáky, Slavojačky, fanoušky i všechny ostatní. Přináším první příspěvek na naše stránky od Naší mužské elity. V úterý 30.9.2008 sehrálo v Modřanech mužské "A" družstvo 2. kolo Českého poháru proti 3. ligovému týmu z Králova Dvora. Naši dobře známí soupeři nastoupili bez své výrazné jedničky, Ondry Glásla, a tak naším cílem nemohlo být nic jiného, než vítězství. Utkání pro nás začalo velmi dobře, když debl ve složení Jirka Šmatlák a Michal "Baby" Kubát po těžké bitvě zdolal hostující dvojici Vorlíček, Flíček 3:2.

Syndikovat obsah