"CÉČKO" sebralo body jako "DÉČKO", aneb opět slavojácký COMEBACK!!!

No konečně, to to trvalo! Tongue out

Podařilo se, v co jsme doufali. Družstvo mužského "CÉČKA" vyloženě utrpělo první výhru v sezóně (dle slov Martina, který se ještě v den utkání vracel letecky ze Švédska). A protože máme na Slavoji dvě 1. třídy, které hrají domací zápasy paralelně, hrálo i "medializované DÉČKO". DÉČKO netrpělo, i tak vyhrálo...

Michal_a_Bizon.JPG

Družstvo "C" nastoupilo opět ve třech borcích, docela už tradičně, proti Spartě C. Za nás nastoupili: Martin, Vláďa Hrubec alias Žíhanej Bejk (borec, frajer a kabrňák) a také navrátilec do slavojáckého dresu Michal Musil, kterého jsem už při příchodu do herny viděl opět pilně trénovat s Piki. Šlo jim to, a tak by Michal by mohl být jejím tréninkovým partnerem, ne? Štěstím byl i fakt, že soupeř dorazil též ve třech hráčích. Do jediné čtyřhry nastoupil Vláďa H. s Martinem, což se po zápase ukázalo býti správným tahem, a pro celé mužstvo jakýmsi nakopnutím dále. Utkání "CÉČKA" skončilo dříve, než-li naše, tak jsem se až posléze mohl zeptat Martina - kolik? Martin v tričku připomínající jeho švédskou misi se lehouce ušklíbl (na úsměv mu nezbývaly síly) a tlumeným hlasem pravil, že 10:8 - útrpně. Super, první výhra, ve třech proti Spartičce se určitě počítá, a snad i nasměruje 3. team Slavoje vzhůru v tabulce.

Zahry_na_lavici.JPG

No a my? My jsme hráli taky. Oproti "C" máme jiné starosti - koho postavit. Na domácí zápasy zvu všechny hvězdy k utkání, a to: Bizona, Luďu, Zahryho, Andyho Malese a i svou maličkost, abychom se na předzápasovém meetingu poprali o základní sestavu. Při rozehrání se ruka nejvíce třásla Zahrymu, který by v tu chvíli netrefil vrata od stodoly, a tak bylo jasno, kdo bude mít, alespoň pro začátek černého Petra. Fakt, že se v Modřanech scházíme v pěti lidech je, pro mě, ohromně pozitivní, je vidět, že kluci mají zájem, a i ta špetička rivality o základní sestavu nemůže vadit, ba naopak motivuje. Málem bych zapomněl, že Zahry vlastně nastoupil, s Luďou do doubla. Umí ho spolu, vyhrávají, a i když Zahry neměl 100% formu, opět se sehranost prosadila.

Bizon_kratky_pink.JPG

"DÉČKO" mělo za soupeře, v tu chvíli třetí tým tabulky, Sokol Nusle D. Nusle přijeli v sestavě: Srnka, Budík st., Kačaba a slečna Ježková (2. liga žen). Jak už bylo výše zmíněno, Zahry s Luďou svého doubla vyhráli, já to zkusil s Bizonem - těsně, ale prohráli jsme. 1:1. A pak už, nechci psát tradičně, spíše, jak už je pravidlem, jsme se v singlech začali prosazovat. Vytekl akorát Bizon se Srnkou a já s Budíkem st., takže výsledek 10:3 byl kolem 22h večer na světě. Za zmínku stojí 3 prohry Kačaby V., vždy těsně v pátém setu, obvyklé lamentování Bizzyho vůči soupeřově pomalému topspinu do jeho trávy, a Zahryho a Malesův nezájem a pinkání ve chvílích, kdy zápas vrcholil. Ale i tak se nám utkání vyvedlo nad mé očekávání, podobně jako na vedlejších dvou stolech.

Doufám, že se i nadále bude v Modřanech 1. třída válet tak, jako v podělí 2. listopadu. Všem borcům díky (Michalovi za COMEBACK) a gratulace.

Zase_bez_dresu_Males.JPG

Komentáře

Oprava informací

Měl bych jenom jednu věcnou připomínku, a to že "Céčko" nehrálo ve třech, nýbrž ve čtyřech a tím čtvrtým byl Míra Tvrdý.

 

Obrázek uživatele admin

Správně...díky

Jojo, máš pravdu Bizone, díky. Jak jsem jenom mohl zapomenout na našeho Míru. Ten když hraje topspin, tak je jeho ruka rychlejší než oblouková rychlost vrtule helikoptéry. Hrát s ním čtyřhru pro mě byl vždy tak velký zážitek,  jako fičák od jeho spinu. Takže opravuji, "CÉČKO" hrálo ve čtyřech. To jsem ale popleta, sorry Míro!!!

Velka_cena_Prahy_logo_mensi.png