Premiéra "DÉČKA" aneb Luďa se nám vrátil!

Dnes, 1. října 2009, jsme my, Slavojácké "DÉČKO" vstoupili do nové sezóny. Z loňské 2. třídy jsme se vyškrábali o poschodí výše do třídy první. Stejně jako minulý rok nás i letos na úvod hostily Malešice (loni "B", letos "A" - zajímavá paralela). Do nové sezóny nám štěstěna dopřála posilu v podobě Luďka Šilhánka.

Naše sestava: Luďa, Zahry, Andy Males, Já (Polednik, Kuře, Admin, jak chcete)

Sestava domácích: Hofman J., Hozman B., Virt J., Tichý J.

Hracsky_streh_dle_ucebnic.JPG

Na zápas jsem dorazil samozřejmě jako poslední, ne však pozdě. Kluci poctivě přijeli dříve, aby se kvalitně, a déle než obvyklých 5 minut, rozehráli. Hned při rozehrání jsme se demokraticky dohodli ohledně čtyřher a sestavy. Přesně na čas, tedy v 19h, jsme nastoupili na doubly. Jenomže ouha, oba doubly jsme vytekli a celkem blbě, takže 0:2. To se nečekalo. My jsme ale kluci mladí a šikovní, a tak už na prvních singlech bylo vidět, že v nové soutěži rozhodně nechceme hrát druhé housle, zvláště pak s týmem, se kterým se určitě vyhrát dá. A tak jsme nelenili a mákli si. Postupně jsme se propracovali přes drobné klopítání na vedení 8:4 a dále 9:6. Naštěstí se dnes dařilo Zahrymu, který krom čtyřhry neztratil kytičku a udělal i 10. bod s Hofmanem. 10:6 pro modré. Krom čtyřher jsme prohrávali prakticky jen s Jikou Tichým, který jak v zápase se mnou i s Luďou utekl ze dvou mečbolů a ten svůj využil. Byla to sice jen kosmetická vada na kráse, ale ty prohrané pětiseťáky s Jirkou T. nás stály hodinu dalších bojů a taky nervy. Musím kluky pochválit, první zápas, super výkon, výhra venku a příjemný pingpongový večer, jen tak dál pánové! 

Radsi_si_to_napisu_sam.JPG

Komentáře

tak to prrrrr.... :D

ty matchbally sem mel ja honzicku!!! :D

Obrázek uživatele admin

tak to teda žádný prrrr

Malesíčku, matchbally jsem měl na J. Tichého já, Luďa a v článku jsem na tebe, promiň, trošku zapomněl. Tak si to své prrr... vem ......, hm, zpět!!! To je fakt hrozný, jací jsou ti divizní borci puntičkáři, že jo? 

Neperte se...

Jo  jsou to puntičkáři Laughing

Jirka Tichý

Obrázek uživatele admin

Odveta

Díky za uznání, a tobě Jirko slibuju odvetu u nás v Modřanech. Ukážu ti, že můžu hrát i bez nehoráznýho štěstíčka, ale síťku si přeci jenom postavím sám. Těším se!!!

Odveta

Jo to je výzva!!! Měl si sice štěstí na prasátka a já tuším jsem si to vybral u Vás na někom jiném. Sice ne počtem, ale dotáhl jsem se tam čuňákem do hry :-) Asi nejvíce mě mrzelo, že když jsem potřeboval odskočit a mít "klídek" přišlo prasátko. Prostě to tak mělo být a stalo se, zápas to byl zajímavý a nejen s tebou. A ta odveta určitě bude (myslím ta mezi náma) asi vyrovnaná a nedivil bych se, kdyby můj výsledek byl u Vás přesně opačný.

Budu se těšit.

Obrázek uživatele admin

Příprava

Bylo to fakt neuvěřitelný kolik štěstí (prasátek) padlo byť na tu či onu stranu. Nepočítal jsem je, ale padlo jich desítky. Abych tě navnadil na repete, musím říct, že i u nás padá dosti sviní, občas je z toho pěknej prasečák. Nevím, zda-li jsi věštec, každopádně slibuju boj, na který se zodpovědně připravím. Laughing

Velka_cena_Prahy_logo_mensi.png