AKCE NA SEZÓNU 2017/2018

ROZPIS AKCÍ NA SEZÓNU 2017/2018

              

srpen

 

5. – 11.          Hledáme budoucí olympioniky – Bystřice n.P.

10. – 18.          ITTF Hopes – World Hopes Week & Challenge - Luxembourg – tréninkový kemp ETTU

12. – 18.       letní výcvikový tábor  - Bystřice n.P. – mládež

13. – 14.       Satellite Tour 2017 – Topolčany

16. – 17.       Satellite Tour 2017 – Havířov

17. – 24.          tréninkový kemp FFTT – Schiltigheim (Francie)

19. – 20.       Satellite Tour 2017 – Hluk

21. – 24.       VT Praha

25. – 27.          Euro Mini Champ´s – Schiltigheim (Francie) – ml.

27.8. – 3.9.      Eurotalents – Development Camp - Luxembourg – tréninkový kemp ETTU

26. – 27.          Memoriál Milana Hrachového – Frýdlant nad Ostravicí -  dorost, junioři do 21 let, dosp.

28. – 31.       VT Praha

                                  

                        září

1. – 3.              Hledáme budoucí olympioniky – soustředění - nejmladší           -      Vlašim

 

8. – 10.            Europe Youth TOP 10 – Worcester (Anglie)

9.                     BTM ČR Praha            -           Jedenáctka VS                        -           dor.

                        BTM ČR Praha                        -           Jižní Město                 -           ml.

Český pohár – 1.kolo

10.                   BTM ČR Praha                        -           Jedenáctka VS                        -           st.

                        BTM ČR Praha                        -           Jižní Město                 -           nejml.

 

12. – 15.          Tréninkový kemp TTVN        -           Hannover (Německo)

13. – 17.          Croatia Junior&Cadet Open – Varazdin (Chorvatsko)

15.                   Krajské centrum talentované mládeže – Praha     -          HAMR

16. – 17.          TTVN Grand Prix        -           Rinteln (Německo)

 

 

16.                   1.liga žen – TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A – venku

                        2.liga žen – TJ ABC Braník A – venku

                        3.liga mužů – SF SKK El Niňo Praha E - doma

17.                   turnaj Grand Prix       -           nejml., st.                   -           HAMR

 

20. – 24.          Slovenia Junior&Cadet Open – Otocec (Slovinsko)

22.                   Krajské centrum talentované mládeže – Praha     -          HAMR

23.                   Přebor Prahy družstev         -           kvalifikace      -           dor.     -           HAMR

Český pohár vozíčkářů           -           Rakovského

24.                   Přebor Prahy družstev         -           kvalifikace      -           ml.       -           HAMR

 

28.                   Přebor Prahy družstev         -           kvalifikace      -           st.        -           HAMR

                                                                                            

29.                   Krajské centrum talentované mládeže – Praha     -          HAMR

30.                   1.liga žen – SKST Děčín A – venku

                        2.liga žen – TJ Sokol Králův Dvůr A, TJ Union Plzeň A – venku

                        3.liga mužů – TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV A - doma

 

říjen

 

1.                     3.liga mužů – TJ Sokol Vodňany A – doma

           

4. – 8.              Serbian Junior&Cadet Open – Vrnjacka Banja (Srbsko)

6.                     Krajské centrum talentované mládeže – Praha     -          HAMR

7.                     Krajské centrum talentované mládeže – Praha  - nejmladší       -           Rakovského

8.                     turnaj Grand Prix       -           ml., dor.                      -           HAMR

8. – 10.            ETTU 2018 Coaching Conference – Warszawa (Polsko)

8. – 15.            Eurotalents – Selection Camp - Otocec (Slovinsko) – tréninkový kemp ETTU

 

13.                   Krajské centrum talentované mládeže – Praha     -          HAMR

14.                   1.liga žen – SVS Hradec Králové B – doma

                        2.liga žen – KST Klatovy z.s. – doma

                        3.liga mužů – TTC Libín Prachatice z.s. A - venku

15.                   3.liga mužů – TJ Sokol České Budějovice A – venku

                        turnaj Grand Prix       -           nejml., st.                   -           HAMR

20. – 22.          Stiga Masters Minimes         -           Blegny (Belgie)

21.                   BTM ČR Havířov                    -           ml.

BTM ČR Ostrava                    -           dor.

22.                   BTM ČR Havířov                    -           nejml.

BTM ČR Ostrava                   -           st.

 

21. – 29.          World Cadet Challenge – Suva (Fidži)

26. – 29.       Hledáme budoucí olympioniky – soustředění - Vlašim

28.                   1.liga žen – SKST Vlašim C, SF SKK El Niňo Praha A – venku

                        2.liga žen – TTC Elizza Praha A, SF SKK El Niňo Praha B – venku

                        3.liga mužů – TJ Union Plzeň A - doma

29.                   3.liga mužů – SK Jiskra Domažlice A – doma

 

listopad

 

3. – 5.              Slovak Cadet Open – Bratislava (Slovensko)

3.                     Krajské centrum talentované mládeže – Praha     -          HAMR

4.                     Přebor Prahy družstev         -           ml.       -           HAMR

5.                     Krajské centrum talentované mládeže – Praha  - nejmladší       -           Rakovského

 

8. – 12.            Hungarian Junior&Cadet Open – Szombathely (Maďarsko)

10.                   Krajské centrum talentované mládeže – Praha     -          HAMR

11.                   1.liga žen – SKST Vlašim B, SKST Vlašim A – doma

                        2.liga žen – TJ Hrádek A – doma

                        3.liga mužů – KST Rakovník A - venku

12.                   3.liga mužů – TJ Šanov A – venku

                        turnaj Grand Prix       -           ml., dor.                      -           HAMR

 

15. – 19.          Portugal Junior&Cadet Open – Loule (Portugalsko)

17. – 19.          Olympic Hopes Tournament - Budapest – (Maďarsko)

17.                   Přebor Prahy družstev         -           st.        -           HAMR

18.                   BTM ČR Blansko         -           ml.

BTM ČR Hustopeče    -           dor.

19.                   BTM ČR Blansko         -           nejml.

BTM ČR Hustopeče    -           st.

24.                   Krajské centrum talentované mládeže – Praha     -          HAMR

25.                   1.liga žen – Slovan KST Bohnice A, TJ Sokol Nusle Praha B  – venku

                        2.liga žen – TJ Sokol Plzeň V. B, TJ Sokol Plzeň V. A – venku

                        3.liga mužů – TJ Sokol Studená A - doma

26.                   3.liga mužů – SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE A – doma

 

prosinec

 

1.                     Krajské centrum talentované mládeže – Praha     -          HAMR

2.                     Žebříčkový turnaj ČR                       -           st.        -           Havířov

                        turnaj Grand Prix       -           nejml.              -           Braník (Kalibera)

3.                     Přebor Prahy družstev         -           dor.     -           HAMR

turnaj Grand Prix       -           ml.                   -           Braník (Kalibera)       

 

3. – 10.            Eurotalents – Development Camp - Ostrava – tréninkový kemp ETTU

8. – 10.         Hledáme budoucí olympioniky – soustředění - Ostrava

8.                     Krajské centrum talentované mládeže – Praha     -          HAMR

9.                     1.liga žen – TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A – doma

                        2.liga žen – TJ ABC Braník A – doma

                        3.liga mužů – SF SKK El Niňo Praha E - venku

 

15.                   Krajské centrum talentované mládeže – Praha     -          HAMR

16.                   Žebříčkový turnaj ČR                       -           ml.

17.                   Žebříčkový turnaj ČR                       -           dor.

Vánoční turnaj rodičů a dětí – 24.ročník

 

        

21. – 23.          Zimní lyžařský zájezd

 

27. – 30.          VT Praha

 

 

 

 

 

 

leden

 

2.                     Krajské centrum talentované mládeže – Praha – nejmladší       -           Rakovského

 

5. – 7.              Joola Hungarian Mini Cadet Open    -           Budapešť (Maďarsko)

6.                     BTM ČR Jablonec nad Nisou              -           dor.

BTM ČR Liberec                                 -           ml.

7.                     BTM ČR Jablonec nad Nisou              -           st.

BTM ČR Liberec                                 -           nejml.

 

12.                   Krajské centrum talentované mládeže – Praha     -          HAMR

13.                   1.liga žen – SKST Děčín A – doma

                        2.liga žen – TJ Sokol Králův Dvůr A, TJ Union Plzeň A – doma

                        3.liga mužů – TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV A - venku

Přebor Prahy družstev        -           ml.       -           HAMR

14.                   3.liga mužů – TJ Sokol Vodňany A – venku

                       

19.                   Krajské centrum talentované mládeže – Praha     -          HAMR

20.                   Přebor Prahy jednotlivců                       -        nejml., st., dosp    -           Oáza

21.                   Přebor Prahy jednotlivců                      -          ml., dor.                   -           Oáza

 

26.                   Krajské centrum talentované mládeže – Praha     -          HAMR

27.                   1.liga žen – SVS Hradec Králové B – venku

                        2.liga žen – KST Klatovy z.s. – venku

                        3.liga mužů – TTC Libín Prachatice z.s. A - doma

28.                   3.liga mužů – TJ Sokol České Budějovice A – doma

                        turnaj Grand Prix       -           ml., dor.                      -           HAMR

 

únor

             

3.                     BTM ČR Jaroměř                               -           ml.

BTM ČR Hostinné                              -           dor.

4.                     BTM ČR Jaroměř                               -           nejml.

BTM ČR Hostinné                              -           st.

 

14. – 18.          Czech Junior&Cadet Open – Hodonín

21. – 25.          Swedish Junior&Cadet Open – Orebro (Švédsko)

23.                   Krajské centrum talentované mládeže – Praha     -          HAMR

24.                   1.liga žen – SKST Vlašim C, SF SKK El Niňo Praha A – doma

                        2.liga žen – TTC Elizza Praha A, SF SKK El Niňo Praha B – doma

                        3.liga mužů – TJ Union Plzeň A - venku

25.                   3.liga mužů – SK Jiskra Domažlice A – venku

                        turnaj Grand Prix       -           nejml., st.                   -           HAMR

 

březen

 

2. – 4.              Mistrovství ČR jednotlivců  -        junioři do 21 let, dospělí

1. – 4.                        Hledáme budoucí olympioniky – soustředění - Vlašim

 

9. – 11.            International Slovak Open – Malacky (Slovensko)

9.                     Krajské centrum talentované mládeže – Praha     -          HAMR

10.                   1.liga žen – SKST Vlašim B, SKST Vlašim A – venku

                        2.liga žen – TJ Hrádek A – venku

                        3.liga mužů – KST Rakovník A - doma

11.                   3.liga mužů – TJ Šanov A – doma

                                               turnaj Grand Prix       -           ml., dor.                      -           HAMR

 

17.                   BTM ČR Hluk                          -           dor.

BTM ČR Valtice                     -           ml.

18.                   BTM ČR Hluk                          -           st.

                        BTM ČR Valtice                     -           nejml.

 

21. – 25.          Italy Junior&Cadet Open – Lignano (Itálie)

23.                   Krajské centrum talentované mládeže – Praha     -          HAMR

24.                   1.liga žen – Slovan KST Bohnice A, TJ Sokol Nusle Praha B  – doma

                        2.liga žen – TJ Sokol Plzeň V. B, TJ Sokol Plzeň V. A – doma

                        3.liga mužů – TJ Sokol Studená A - venku

25.                   3.liga mužů – SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE A – venku

                        turnaj Grand Prix       -           nejml., st.                   -           HAMR

 

 

duben

 

30.3. – 2.4.      Austrian Youth Championships - Linz (Rakousko)

 

6.                     Krajské centrum talentované mládeže – Praha     -          HAMR

7.                     liga -    play-off

Přebor Prahy družstev                    -           st.        -           HAMR

8.                     liga -    play-off

                        turnaj Grand Prix       -           ml., dor.                      -           HAMR

 

13.                   Krajské centrum talentované mládeže – Praha     -          HAMR

14.                   Kontrolní turnaj ČR – ml.

Přebor Prahy družstev        -           dor.     -           HAMR

15.                   liga -    play-off

                        turnaj Grand Prix       -           nejml., st.                   -           HAMR

 

18. – 22.          Belgium Junior&Cadet Open – (Belgie)

21. - 22.         Mistrovství ČR    -   jednotlivci       -           dor.     -           Havířov

 

25. – 29.          French Junior&Cadet Open – (Francie)

27.                   Krajské centrum talentované mládeže – Praha     -          HAMR

28.4. – 1.5.  Hledáme budoucí olympioniky – soustředění – Havlíčkův Brod

           

květen         

                       

5. - 6.             Mistrovství ČR    -   jednotlivci       -           st.    -              Ústí nad Labem

 

8.                     Masters                      -           st.        -           Elizza

 

9. – 13.            Spanish Junior&Cadet Open – (Španělsko)

11.                   Krajské centrum talentované mládeže – Praha     -          HAMR

12.                   Masters                      -           ml.       -           Loko. Vršovice          

13.                   Masters                      -           dor.     -           Loko. Vršovice                     

 

18.                   Krajské centrum talentované mládeže – Praha     -          HAMR

17. – 20.          Slovak Junior Open – (Slovensko)

19. - 20.         Mistrovství ČR    -   jednotlivci       -           mladší žactvo - Praha

22. – 24.        VT Vlašim      -           HBO + TTVN

23. – 27.          Polish Junior&Cadet Open – (Polsko)

25. – 27.       Velká cena Prahy 2018 – mezinárodní turnaj mládeže

 

červen

 

2.                    Mistrovství ČR    -   družstva   -          st.

Modřanská minipálka 2018

3.                    Mistrovství ČR   -   družstva     -          dor.

 

8.                     Krajské centrum talentované mládeže – Praha     -          HAMR

8. – 10.         Hledáme budoucí olympioniky – soustředění – Bystřice n.P.

 

15.                   Krajské centrum talentované mládeže – Praha     -          HAMR

15. – 17.          Lithuanian Cadet Open – (Litva)

22. – 24.     výcvikový tábor  -        přípravka  - Bystřice n.P.

 

červenec

možnost individuálního tréninku

13. – 22.          Mistrovství Evropy mládeže (Rumunsko)                                                            

 

srpen

4. – 10.         Hledáme budoucí olympioniky - Bystřice n.P.

11. - 17.        letní výcvikový tábor  - Bystřice n.P. – Slavoj 

 

20. – 24.        VT Praha

24. – 26.          Euro Mini Champ´s – Schiltigheim (Francie) – ml.

27. – 31.        VT Praha

 

 

září

 

 

31.8. – 2.9.      Hledáme budoucí olympioniky  -  soustředění -      Vlašim

 

8.                     BTM ČR Praha            -           dor.

                        BTM ČR Praha                       -           ml.

 

 

9.

                    

BTM ČR Praha                        -           st.       

BTM ČR Praha                       -           nejml.

 

  

 

 

 

                        

PřílohaVelikost
akce_2017_2018.pdf572.79 KB